Jump to content

Strauss

Üyeler
  • İçerik sayısı

109
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Strauss kullanıcısının paylaşımları

1. Strauss

Onların dünyasında insanlar nasıl evleniyor?

Gelecekten kısa bir kesit göstermişti mangaka Levy vardı ve bir mektup yazıyordu orada söylüyordu diye hatırlıyorum ancak, öleceklerini sanmıyorum gelecekten gelen Lucy mutlaka bir şey yapar ve kurtulurlar. Boş yere gelmiş olamaz o bence :D
  2. Strauss

Onların dünyasında insanlar nasıl evleniyor?

Ben sırf bu yüzden Fairy Tail izlemeyi bıraktım denilebilir ama en önemli etken kimsenin ölmemesi ve her zaman kazanmaları. Artık o kadar sıkıldım ki mangayı takip bile etmek istemiyorum. Çünkü sonunda ne olacağını tahmin edebiliyor insan ki ben ilk başta Fairy Tail animesini gerçekten çok sevmiştim. Bir olayı uzattıkça uzatıyor mangaka ve bu gereksiz yere olduğunda artık gına geliyor insanın okuyası kaçıyor ki başlarına ne gelse hiç kayıp vermeden kurtuluyorlar o ayrı konu. Lisanna hakkında; Lisannadan bahsedecek olursak ölü olarak bilindiğinde daha ön plandaydı geri döndüğünde ise çok farklı bir muamele gördü ve mangaka tarafından geri plana atıldı natsu ile geçmişi hiç sayıldı denilebilir. Ve şunuda ekleyeyim ben Lisannayı sevmiyordum hatta Natsu x Lucy taraftarıydım ama buna rağmen bu şekilde geri plana atılmasına çok üzüldüm.
  3. Strauss

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

Diğerleri için pek bir şey diyemeyeceğim ama 1. madde çok gözüme battı. Eğer birisi bana öyle davranırsa bırak hoşlanmayı gıcık olurum direk :D
  4. Strauss

Böyle Çakma Manga Görülmedi :)

Gerçekten çok benziyor o.o''
  5. Strauss

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Açık ara Haruno Sakura. Ne zaman öleceğinden emin olsam birisi kurtarıyor, öl artık.
  6. Strauss

İtiraf Köşesi

Sakurasou no Pet na Kanojo ^-^
  7. Strauss

İtiraf Köşesi

İzlemeyi denemedim değil, hoşuma gitmedi çizimleri olsun konusu olsun. Yanlış anlaşılmasın normalde bir animeyi çizimlerine göre eleştirmem ayırt etmeden izlerim ancak beni iten bir kaç detay var One Piece animesinde. ^_^
  8. Strauss

İtiraf Köşesi

One Piece animesini sevmiyorum. Rahatladım ha :ph34r:
  9. Strauss

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

naruto shippuuden 250. bölüm
  10. Ben zaman ayırıp hepsini izlemeyi düşünüyorum. FF yarışmasında da oylama yapılmıştı, aynı ipden açılan hesaplar tespit edilebiliyor ancak verdikleri oylar kaldırılamıyor. -_-
  11. Yarışmaya katılmadım ancak keşke oylama yapılmasaydı, adil olmayabiliyor. Bu tür yarışmalar için bir jüri grubu oluşturabilirsiniz bence.
  12. Strauss

Birkaç adet çizim

Gerçekten çok başarılısın, kendini daha çok geliştirdiğinde neler yapabileceğini tahmin bile edemiyorum. ^-^
  13. Strauss

Naruto vs Pain

İlk kez amv yaptığını düşünürsek güzel olmuş. ^_^
  14. Strauss

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Sakurasou no Pet na Kanojo
  15. Strauss

2013 Mart Ayında Yayımlanacak Animeler

Kaichou wa maid-sama! Çok sevindim gerçekten :D
  16. Baby And Me :ph34r: KONU Serseri bir öğrenci olan Han Jun So (Jang Geun Suk) ya adam akıllı bir ders vermek isteyen ailesi, 100 dolar bırakarak evi terk eder.. bu durumu pek de kafasına takmayan Han Jun Su alışveriş yapmak için süpermarkete gider raftan birşeyler alıp döndüğünde ise alışveriş arabasında yatan bir bebekle karşılaşır. Kundağında ise babasının o olduğuna işaret eden bir mektup vardır. ailesinin de yanında olmayışı, Han Jun So'nun büyük sorunlar yaşamasına sebep olur. başta Wu Roo adındaki bu şirin bebekten kurtulmaya çalışsada , zamanla bebeğin tatlılığına kapılmaktan kendini kurtaramaz.. wu roo ya anne sütünü bulmaktan başka seçeneği yoktur. Anne sütünü nereden bulabilir ?
  17. Strauss

Kaichou wa Maid-sama!

İzlediğim ilk anime olur kendisi, her şeye rağmen çok erken bitirdiklerini düşünüyorum. Umarım 2. sezonu çıkar. ^_^
  18. Strauss

Geleneksel Japon Giysileri

Bende yukata giymek istiyorum (T-T)
  19. Strauss

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Fairy Tail
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.