Jump to content

Turk Panter

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

Turk Panter kullanıcısının paylaşımları

1. Turk Panter

Monkey D. Luffy (FC)

ekledim sizide :D :D
  2. Turk Panter

Rütbe Derecelendirme

bu arada benim imzam değişmiş düzenlememi getirildi çoktandır giremiyorum foruma
  3. Turk Panter

Rütbe Derecelendirme

eski sistem daha geniş kapsamlı.
  4. Turk Panter

Nerede O Eski Animeler Diyenler İçeri. (ANKET)

Jackie Chan Adventures bu anime türk anime tv de yok nerden türkçe altayızıl veya dublaj(dublaj tercihim değildir) bulabilirim?
  5. Turk Panter

Monkey D. Luffy (FC)

ekledim fakat fan clup a fazla bakamıyorum isteyen varsa devredebilirim :(
  6. Turk Panter

Monkey D. Luffy (FC)

Her gün güneş batana kadar kendimizi çamurla kirletirdik Bu kadar ahmakça ziyan etiğimiz o günleri bir kenara atmak zor. Ben bir hayalperestim ama böyle biriyim işte. Yapboz gibi parçalanmak istemiyorsan sorun değil Sana göre bir kimsenin evet demesi hayır demesiyle aynı. Her zaman özgür olacağımızı sanmıştık. Rüzgar yarına doğru estiğinde yapboz parçalanmış olsa bile kimse bizi suçlamayacak. O gü n hayallerimizin yanlış olmadığına inandık. Sadece sert denizlerin ötesine geçtik. Kalbinde taşıdığın acıyı her zaman biliyordum. Gemiyi terketsen ve ve farklı bir dünyada olsan bile sonuçta gülümseyebileceğiz. Şimdi bile hayal kurmaya devam ediyoruz. Kucaklanmış hayallere tutunmaya devam ediyoruz. Bugün sert denizlerle mücadele edeceğiz. Acı çekerken bile sözlerimiz yalanlara dönüşmeyecek. Ve birgün, gemiyi terkeden ve farklı bir dünyada olan sana, o tamamlanmış yapbozu göndereceğim. Merry den ayrılırken çalan parça.
  7. Turk Panter

Monkey D. Luffy (FC)

3ekledim
  8. Turk Panter

Monkey D. Luffy (FC)

ekledim :rolleyes:
  9. Turk Panter

Monkey D. Luffy (FC)

ekledim hepinizi :D
  10. Turk Panter

Portgas D. Ace FC

ben olmadan olur mu yaz benide :D
  11. oww. ozaman benim imzamda sorun var ace ninki dışında 2 resim daha vardı 1 i benim yaptığım gifti boyutu yüksek olduğundan upload yapamamıştım 50 mb yüksek gif upload edebileceğim bi site varmı ki ?
  12. Turk Panter

SHANKS (FC)

geldim bile :D
  13. Turk Panter

BEYAZ SAKAL KORSANLARI FC

shanks deseydin gelirdim pek sevmem beyaz sakalı :unsure:
  14. Turk Panter

Monkey D. Luffy (FC)

ekledim :D
  15. Turk Panter

Monkey D. Luffy (FC)

ekledim hoşgeldin
  16. Karakter Özellikleri Grubu: Hasır Şapka Korsanları Statüsü: Kaptan Lakabı: Hasır Şapka Luffy (Mugiwara no Luffy) Yaşı: 17 Doğum Günü: 5 Mayıs Boyu: 172 Cm Ödülü: 400,000,000 (Beli) Şeytan Meyvesi: Lastik Lastik (Gomu Gomu) Meyvesi, Paramecia Türü Üye Paylaşımları: Fun Clup Resimleri: Geçmişi Luffy küçüklüğünden beri korsan olmak istemiştir. Shanks'a korsan olabileceğini kanıtlamak için gözüne bıçak bile bile saplamıştır. O yara hâlâ gözünün altındadır. Shanks'ın satmak için yanında getirdiği Gomu Gomu No Mi meyvesinin yiyerek lastik özelliği kazanmıştır. Shanks kasabadan ayrıldıktan kısa bir süre sonra haydutlar kasabaya gelir Shanks hakkında ileri geri konuştukları için Luffy haydurlara karşı çıkmış ve Ayı Higuma tarafından esir alınmıştır. Higuma Shanks'tan kaçarken denizde karşılarına Kıyıların Lorduismindeki Deniz Kralı çıkar ve Luffy denize düşer.Shanks zamanında yetişerek kolunun karşılığında Luffy'i kurtarır. Luffy ayrıca dedesinden eğitim görür ve Ace ile birlikte oldukları yıllarda Luffy'nin lastik yeteneği olmasına rağmen Ace'e her zaman yenilmiştir.Luffy Shanks ın karşısına güçlü bir korsan olarak çıkma sözü vermiş ve korsanlar kralı olma hayali ile denizlere açılmıştır. Ailesi Babası dünyanın en çok aranan adamı, Dünya Hükümetinindüşmanı, Devrimci Monkey D. Dragon'dur. Dedesi Denizci Koramirali Monkey D. Garp'dır. Ağabeyi, Beyazsakal Korsanları İkinci Tümen Komutanı, Portgas D. Ace'dir. Aceve Luffy arasında kan bağı olmadığı bilinmektedir. Dadan'ın yanında Luffy ile birlikte büyüdükleri bilinmektedir. Dövüş Türü <-- Normal Düzen _______________________________________________ http://4.bp.blogspot...-400-369.jpg 2. Düzen ___________________________________________ http://ardhybheler.f...hird_thumb4.jpg 3. Düzen __________________________________________ http://24.media.tumb...zm4pwo1_500.gif Haki ________________________________________ Luffy'nin normal halinden başka iki forma girmektedir. Girerken Gear kelimesini kullanır. Örneğin Gear Second diyerik türkçe olarak 2. vitese geçer. Bu forma ayaklarındaki kanı vücudana pompalayarak geçer. Bu formda vücudundan dumanlar çıkar ve vücudunda mor lekeler oluşur. Bu formdayken çok hızlı davranır ve yapçağı hareketin başına jet kelimesini getirir. Bu formun ömrü kısalttığı lucci tarafından söylenmiştir. 3. vitesde ise parğını ısırıp elindeki kemikleri vücudunun başka taraflarına göndererek bir dev eline dönüştürür. bu hareketi vücudunun her tarafında yapabilir. Bunun yan etkisi ise kemikleri yerine gelene kadar boyu kısalır. Tam olarak keşfedemesede Luffy'nin en çok işine yarayacak güç ise "Haki"dir. Luffy'de bulunan haki ise "Kral'ın Hakisi" diye tabir edilen en güçlü hakidir. Hakinin kişiye fiziksel ve ruhsal olarak çok büyük katkısı vardır. Fan Clup'ımızın Sloganı : Eğer hayatını riske atmazsan geleceğini kuramazsın. (Luffy) Kurucu Turk Panter Üyeler Hokage_Minato darkreaper07 sakal122 Mugi songena2 yanki_99 SnoW_DeaD Yigit315 MurdaTurk DeathBook megamorph rapinrock Hospahtan Skip Barış D. Baryshx
  17. Turk Panter

Hyuuga Hinata FC

bende varım
  18. bende üye olmak istiyorum ayrıca gif olarak kendi yaptığım imzamın ilk resmi olabilir.
  19. Turk Panter

İtiraf Köşesi

çok sık yapmadım ama yapmışlığım var:D Bende öğretmenime yazmıştım 8D buda benden: babamdan annemden habersiz telefon alıyorum. kendi telefonumu sattım duyarlarsa çok kızarlar :D
  20. vay be bende girmek isterdim açıkçası :D
  21. Naruto -> Hinata :rolleyes: :wub:
  22. bende katıldım bile ismi ZEHİR 2. bölümü yayınladım devamı gelecek :D
  23. Bende katılacağım ama hikayem çok uzun ve yaz yaz bitmez konun yarıda bitmesi gibi birşey söz konusu mu? Yada illeki sonucu gelecek mi?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.