Jump to content

Syraxor

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Syraxor kullanıcısının paylaşımları

1. Bhaouyu rafa kalktı , yeni bi ff geldi , ana karakterin ismi aynı ama hikaye daha iyi oldu diye düşünüyorum açıkcası :P

2. benim 6 oyun vardı galiba 1. yim :D
  3. Syraxor

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

en çok duygulandığım yer http://images2.fanpo...res_400_300.jpg tam bölüm bilmiyorum ama o ölünce ağlamıştım :/ [naruto][chiyo baaçanın ölümü ]
  4. valla açıkçası bu ödülleri kazanmayı beklemiyordum zaten :D ama bi konu garibime gitti , her üyenin 2 kolondada oy kullanması gerekir bildiğime göre , ama 1 kolonda yaklaşık 50 oy varken diğer kolonda 30-35 oy var eğer yanlışım varsa düzeltin , yarışmada önde gidenlere başarılar , ayrıca sistem gayet güzel :) bir-iki kişinin karar vermesindense bütün sitenin karar vermesi daha güzel , neyse benim diceklerim bu kadar :D oy vericek varsa hani okumasın direk oy versin :P
  5. Bhaou ile FF yarışmasına katıldık ama 3 oyla sürünüyoruz :D hadi hayırlısı .d.d

6. benimde durum vahim :D 3 oyla birinciliği götürüyorum :P Oy vericekseniz benimki Bhaou tutmıyım sizi verin hadi oylarınızı :PP
  7. Miss capulet cevabın için saol artık içim rahat uyuyorum :)
  8. Soru - benm fanficin 3 bölümü var şuan elimde, sadece ilk bölümüylemi katılıcam yoksa 3 bölümüm hepsine bakıp bi karar mı vericeksiniz ? - bunu çok merak ediyorum çünkü ilk bölüm bi soruyla bitiyor geniş bi hikaye olarak bölüm bölüm yazmayı düşünüyorum :)
  9. Syraxor

*İlgi çekici başlık*

hoşgeldin ^^ umarım iyi vakit geçirir ff yarışmasına girersen kazanırsın ( ben rakibin olurum ozaman , iyi yarışmalar beni geçmek çok zor olmaz :P )
  10. hikayeme başladım :D http://forum.turkanime.tv/topic/3140-bhaou/ daha yeniyim ama geliştiricem :D
  11. Syraxor

Haki Nedir ? Haki Hakkında Herşey!

hmm iyiymiş :D bilgilendirme için saol ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.