Jump to content
Türk Anime TV Forum

Mπ. D. Πλούτωναλη

Üyeler
    361
  • Son ziyareti

• Başarı

5

Mπ. D. Πλούτωναλη kullanıcısının son zaferi 13 Şubat 2013

Mπ. D. Πλούτωναλη en beğenilen içeriğe sahiptir

Mπ. D. Πλούτωναλη hakkında

• Derece
    Μόνο μια μισάνθρωποι.
  • Doğum tarihi 08-11-1996

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

6.948 kez ziyaret edildi
  1. Sevgili Eiichiro Oda. Bi ara, tayfaya 3. bir kadın üyenin -mümkünse Logia kullanıcısı- daha lazım olduğunu düşünürsen, hiç çekinmeden beni arayabilirsin. Sorun olmaz.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

iyice moda oldu bu logia, herkes ondan istiyor ama luffy bir logia değil mesela hatırlatırım :P

2. Mπ. D. Πλούτωναλη

Mπ. D. Πλούτωναλη

derdim luffyle yarışmak değil ki zaten, o gemide olmak. Bi tek logia kullanıcısı eksik, kadroyu doldurabilirim.

Ayrıca, şu gear ya da haki denen zımbırtı çoğu logia kullanıcısını etkisiz hale getiriyor. Mesele meyvenin türüyle ilgili değil, nasıl kullanıldığıyla ilgili.

Bi de, o tayfaya katılan istisnasız her kadın için destansı bir mücadele veriyor luffy, daha harika ne olabilir ki?

3. Shiho

Shiho

tam aklımdaki şeyi yazmışsın valla biliyo musun :D

2. Mπ. D. Πλούτωναλη

Neden Luffy ???

Neden mi? Bir kez daha yazasım geldi şu başlığa. Dünyanın en belalı kadını için, tüm Dünya Hükümeti'ni, CP-9'u ve Marine Ordusu'nu karşına alan, sol koluna çarpı çizip yumruğunu havaya kaldıran, Enies Lobby'de Marine bayrağı yakan, Korsanlar İmparatoriçesi'ni kendine âşık eden, Arabistan'ı kurtaran, Amerika'dakı ırkçılığı bitiren, tanrılara kafa tutan (ÇOK CİDDİYİM), ama gayet alelade davranan biriydi Luffy. Bizden biriydi ve tam bir anarşist, tam bir kanun kaçağıydı. Korsanlar Kralı olacak adamdı o. Ha, bi de tüm bunları maksimum 9 kişiyle hallettiğini de eklemek lazım. Ve adamda zerre gram mı kibir olmaz arkadaş ya?!
  3. kono bangumi wa, goran no suponsaa no teikou de okurishimasu!

4. "Ce n'est qu'un début, continuons le combat!"

5. Mπ. D. Πλούτωναλη

Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri

Asosyal olmak. Buna mecbur olmak saydığın kadar güzel değil. İstemdışı olarak, toplumun dışında bul bakayım kendini. Dışarı kusamadığın bilenmiş bir nefretle yaşamak kolay değil. İnsanlarla konuşacak bir şeyim yoktu.
  6. Den den mushi abonesi olmak istiyorum ama burda çekmiyor. :((. Çare Bimcell.

1. Skadi

Skadi

Bimcell ilk çıktığında reklam sanıyordu herkes. (:

Ama 1 Milyonuncu üyeye ulaşmışlar, görevliyle konuştuğumda Avea ile ortak demişti yani Avea'nın çektiği her yerde Bimcell'de çekiyormuş.

2. veritas

veritas

onun bir üst modeli çıktı kabuğunu yüksek bir yere koyuyorsun çekiyor o zaman

3. Mπ. D. Πλούτωναλη

Mπ. D. Πλούτωναλη

biz burda operatöre her ay para ödeyelim, orda sümüklü böcekle konuşmak ücretsiz olsun. O valla yaauvvv. *bon clayin ses tonuyla*

7. Mπ. D. Πλούτωναλη

ONE PİECE KOMEDİ

asjagakahak çok iyi yaa. Zoro ya asdsdaasa :D
  8. Mπ. D. Πλούτωναλη

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

*7. dereceden chopper utanışı* Ahahahaha usta çırak ilişkisi mi? asadagadgjashkahdiajdhakhalshslaha Ne çok merak edenim varmış güncel bi resim atarım bi iki güne. ^_^ edit büdüt: ezgi, paprika ve barış d. bilmenme (nickinin kalanı neydi lan asfadasdaa) heh işte onları merak ediyorum. :P ^_^
  9. Mπ. D. Πλούτωναλη

*chopper utanışı* asdf ne çok hayranım varmış. Yunanca'yı yarım yamalak biliyorum diyelim. Yazarsanız biraz anlarım ama cümle kurmak iş-ken-ce. Mitolojiye gelince, bi ara okumaya kalktım... Ehe bi daha da teşebbüs etmedim. Dinmiş mitolojiymiş zerre alakam yok zaten uzak olsunlar. Marjinal mi? "BUNLAAAAAR, ATAYIZT, BUNLAAAAR TERORIZT...Oha. Bunu da deyin tam olsun asdf. Ehem neyse. iki twitter hesabı veriyim oradan bak. Biri benim, diğeri de çok iyi yazdığını düşündüğum başka biri. @plutobirgezegen --> bu benim. @bunsenbeki -->bu da önerdiğim hesap. Çook karışık bi hikayem var, yazsam bırak romanı dizi olur. Hem de Türk dizisi kadar uzun olur. Adana'da yaşıyorum. 18 yaşındayım. Eski Trabzonluyum. Ankara'da doğdum. Ama gel gör ki üç şehrin de bugünki halinden nefret ederim.
  10. Mπ. D. Πλούτωναλη

Şu uzaydan yazan apollon taraftarı arkadaşı merak ettim ben de. :P
  11. Averagnerun Meç'i yine bir Nisan ayında, kitabın ele aldığı topraklarda, Kilikya'da, okumuş olmak bambaşka.

12. Mπ. D. Πλούτωναλη

One Piece hakında düşünceleriniz

OP fazlasıyla derin bir anime. Mükemmel çizimler, karizma bonusu olup kişiliği beş para etmeyen salak tipler ve gerizekalı ayağına yatan, adnan oktarın kedicikleri gibi görünen kadın karakterler yok. Bu shonen klişesi yok. Herkesin bir kusuru var. Kimse kasıntı değil. Benim hayatım gerilimle dolu-ya da 2 sene öncesine kadar öyleydi- ve ben gerilmekten hoşlanmıyorum. Çok iyi gerilim yazarım (bilenler bilir) ama izlemeye tahammülüm çok az. OP bunu yapıyor, karanlık bir atmosfer ve gerilim yerine macerası hiç bitmeyen, her şeye rağmen mutlu ve komik bir dünya vaadediyor. Güzelliği pek çok animenin aksine bir meta haline getirmiyor. Çirkin, şişko ve uzun burunlu bir adam bu anime, evet. Ama kendisiyle barışık, kalbi o kocaman göbeğinden daha büyük ve aşırı derecede komik. Samimi, komplekssiz ve mutlu bir yapım bu. Ayrıca senaryo bütünlüğü de çok iyi işlenmiş bir yapım. OP işte bu yüzden harika, ve bu yüzden bitmesini istemiyorum...