Jump to content

Polyterpe

Üyeler
  • İçerik sayısı

146
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Polyterpe kullanıcısının paylaşımları

1. Çoktandır foruma girmemiştim .-.

2. Çoktandır foruma girmemiştim .-.

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Şimdi girmiş oldun işte hoşgeldin :)

2. Polyterpe

Polyterpe

Haha teşekkürler :3

3. Polyterpe

Haziranda da Fiiller bizi bekliyor.

Ben de fillerlar başladığından beri izlemiyorum. Şahsen Naruto'nun bitmesini hiç istemiyorum. Kerata elimizde büyüdü. ^_^ Aslında animeyi mangaya tercih ederim ama şuan izlemeye çok hevesli değilim açıkcası çoktandır izlemediğimden. Mangayı okuyorum genelde. Ve bölümler geldiğinde çok güzel olucak diye düşünüyorum. :lol:
  4. Torrent olarak indirmek isteyen olursa link ekledim. ^_^ Yeni upload ettiğim için seed şuan az.
  5. Polyterpe

Sebastian Michaelis FC

Teşekkürler fakat kendim yapmayı düşünüyorum aklımda birşeyler var. ^_^ Tabiki ekliyorum ^_^ Ayrıca ben tanıdığın biri sayılırım. Tahmin et desem bulamazsın, 3-4 kere konuşmuştuk =D
  6. Chilling Romance'i 7. kez tekrar izledim hala ilk izlemiş gibi komik oluyor. ^_^ İzlemeyenlere tavsiye ederim. Gülmekten ölebilirsiniz. :ph34r:
  7. Polyterpe

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Sakura! Her sakura nefret edeni (hater demek istedim ama sözcük bulamadım) gibi ben de aynı sebeplerle nefret ediyorum. En gıcık olduğun huyuysa "Sasuke, Sasuke.. " diye dolaşması. <_< Aslında Naruto ile Sakura, Jiraiya ve Tsunade'ye benziyorlar ve bu, az da olsa Narusaku'yu sevmemi sağlıyor. Ama Sakura'dan hala nefret ediyorum. Öldükleri (yada Jiraiya'nın öldüğü) için sanırım. Yaşasın Naruhina :3
  8. Polyterpe

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Another'ı izlemiştim bir ay kadar, şu sınavlardan önce. <_<
  9. Notlarımın yükseklik korkusu var sanırım o.o

1. LeornKayn

LeornKayn

Doktor ne diyor bu duruma :)

2. Polyterpe

Polyterpe

Doktor kendi haline bırak dedi bu yüzden çalışmıyorum :P

10. Polyterpe

Kuroshitsuji Live-Action Çıkıyor!

Merakla bekliyorum! umarım Sebas-chan'ımı güzel canlandırabilir. Ayrıca, Ciel şeytan mı acaba hala? Merak uyanıdırıcı. Film ne zaman çıkıyor? :ph34r:
  11. Polyterpe

Sebastian Michaelis FC

İkinizi de ekledim ^_^ Sınavlardan zamanım olursa FanClub resmimizi yapmak istiyorum fakat bu aralar çok sıkışık sınavlar <_<
  12. 35-40 kadar kısa serilerden var bilgisayarımda. Arşive yeni başladım. Eğer şu sınavlardan sonra vaktim olursa uploader olmak isterim (:
  13. Polyterpe

2013 Mart Ayında Yayımlanacak Animeler

Vampire Knight ve Kaichou wa Maid-sama. Gözlerim bayram etti şimdiden. Oyş :wub:
  14. Polyterpe

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Herhangi bir sıralama olmadan yazmak istiyorum ^_^ Sebastian (Kuroshitsuji) Kakashi (Naruto) Irene (Claymore) Minene (Mirai Nikki) Mei Terumi (Naruto) Zero (Vampire Knight) Risa (Lovely Complex) Satou (Working) Edward (Full Metal Alchemist) Edgar (Hakushaku to Yousei) Usui (Kaichou wa Maid-sama) Hijirikawa (Uta no Prince-sama) Sondakini de yazmasam ölürdüm. :lol: Edit: Juvia'yı yazmadığımı farkettim :ph34r:
  15. Polyterpe

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

Manga daha yeni başladı fakat Boku no Uchi ni Oide anime olursa çok tatlı olabilir :wub:
  16. Polyterpe

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

Evet, o kötü. <_< Neyze ben zaten Full Metal'i izliyorum sadece televizyondan. Televizyondan izlemek ayrı bir güzel oluyor :lol: Grkmvc, Azimle imzandaki spoiler'ların hepsini açtım. Ve sonuçta '_'
  17. Polyterpe

Ao no Exorcist Movie

Yaparlar tabiki. Bilinen bir anime ^_^
  18. Kore dizisi izleyenler var mı? *-*

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Polyterpe

Polyterpe

-Hıığ. Tamam o zaman :D Playfull Kiss çok harikadır *-* İlk dizimdi benim. 1 günde izlemiştim, biraz kısa =D 30luk 2 dizi izledim hatta biri daha 28. bölümünde. Bitirmesi zor oluyor. Hatta yarım olan pek akıcı değil o dizinin üstüne 5 tane izlemişim resmen :D

-Playfull Kiss'e devam etmeni öneririm. Başta sıkar belki ama çok tatlıdır.

-Onu izlemek istiyorum ben de. Okuldan dolayı zaman yok ki izlesek '_'

İzlemediyseniz Protect The Boss benim en sevdiğim dizi, ö...

3. Polyterpe

Polyterpe

... öneririm. Hem çok komik hem çok güzeldi.

Mesajın geri gözükmüyor TT_TT

Ayrıca "Hatta" yazıp durduğumu farkettim '_'

4. EndEverAfter
  19. Polyterpe

Ao no Exorcist Movie

Çok güzel gözüküyor o.o Sanırım 11 gün var :huh: Sevindirdin, teşekkürler ^_^
  20. Polyterpe

Mirai Nikki

Evet. Çok şeker :wub: Ayrıca söylemesi de kolay, ondan da seviyorum :D
  21. İlk sınavlar bitmeden diğerleri başlıyor ya. Ne bu? -.-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. gereksiz

gereksiz

benim sınavım yok muahahahaha

3. ame
    4. Polyterpe

Polyterpe

Bence de -.- Of bitsin artık şunlar.

Ankara'ya dayımın bebeğini sevmeye gidicez ama sınavlar yüzünden gidemiyoruz TT_TT

22. Polyterpe

EN İYİ 10 LIVE-ACTION

Live actionların anime kadar iyi olmaması bence normal bir durum. Her insan anime karakterleri kadar rol yapamaz. Yani karakterlerin surat ifadeleri falan animeye tat katan şeylerden diye düşünüyorum. Ayrıca anime gibi davranmayı geçtim, Japonlar rol yaparken biraz kasılıyor gibi, pek iyi rol yapamıyorlar bence. Hele Live Actionlar iyice yapmacık oluyor. Fakat yine de seviyorum filmleri de. :rolleyes:
  23. Polyterpe

Mirai Nikki

Bak bunu öğrendiğim iyi oldu :D Geçen ben de başladım Brotherhood'a. İlk 15 bölümün sonunda yoktu. [İlk ending çok şekerdi ondan hep izledim sonuna kadar :ph34r: ] Teşekkürler ^_^
  24. Polyterpe

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Full Metal Alchemist Brotherhood 10. bölümü izliyorum. Çoktandır merak ediyordum, sonunda başladım. ^_^
  25. Polyterpe

Geleneksel Japon Giysileri

Hatta 1 tane alıp beraber giysek bile yeter. Ama 2 tane olursa aynı anda giyip dolaşırız. :mellow:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.