Jump to content

UzakDoguda

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

UzakDoguda kullanıcısının paylaşımları

1. UzakDoguda

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Fuuka yi bitirdim, ya aslinda guzel gibi ama zorla izledim. Hani begenmedim ama begenmedigimi anlamadim gibi karisik duygular icerisindeyim.
  2. Cok tesekkur ederim. Haklisin gercektende canayakin insanlar biraz utangaclar ama onlar oyle tatli :D . Iyi dileklerin icinde sagolasin.
  3. Cok tesekkur ederim, Sagolasin. Nasil mutesekkirim anlatamam mesajin icin.
  4. Merhaba; Uzak Doguda; YouTube Kanalima Bi goz Atin hayrina S.a. Arkadaslar 25 yasindayim, mimarlik mezunuyum. 8 yildir anime&manga takip ediyorum, hatta biraz japonca ogrenip japonya'ya calismaya gittim. Anilarimi goruslerimi Uzak Doguda adli kanalimda paylastim. Lutfen izleyip yorumlarinizi birakin ki ne yaptigimi bileyim. Geri donus olmadan bi is yapmak zor. Anime&manga ya gonul verenlerin desteklerini bekliyorum tesekkur ederim. Forum kurallarini okudum kanal linki koymamda sakinca yok sanirsam. Tesekkur ederim. https://www.youtube.com/channel/UCT-fN02m3P61BZs6rUdIe8A
  5. UzakDoguda

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Nizuma eiji - Bakuman Fran - katekyo Hitman Reborn
  6. UzakDoguda

İtiraf Köşesi

Naruto'yu izlerken 5 defa ağladım bitaneside manga bölümüydü :D Gerçi ağlamayan en azından karnına ağrı girmeyen yoktur
  7. UzakDoguda

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Hyuuga NEJİ :'( (naruto) L (death note) Uchiha Itachi (naruto) Kisuke Urahara (bleach) Monkey D. Luffy (one piece) Lelouch Lamperouge (code geass) Himura Kenshin (rurouni kenshin) Fran (katekyo hitman reborn) Eiji Niizuma (bakuman) Onizuka Eikichi (GTO)
  8. Katekyo hitman Reborn - Hibari Deadman wonderland - Senji
  9. UzakDoguda

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

adamın biri naruto küçükken kafasına anbu maskesi attığı sahne ve L in öldüğü sahne içime öküz oturdu yemin ediyom
  10. çok sağol :D upluoad eddim rahatladım ha
  11. çok teşekkür ederim olsun yukledim :D :D okursan sevinirim bu arada bide snn hikayen hangisi okıyım :D
  12. ya cok saol da FF konu nası acılıo 15 dk dır ona uğraşıorum
  13. Ya bende yarışmaya katılmak istiyorum son tarih'i yarın zannetmiştim de. bi yardımcı olursan sevinirim
  14. NASI BENDE KATILABİLİRM VE UPLUOD EDEMEDİM BENİM HİKAYEMİ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.