Jump to content
  • Create New...

KaJeNlue

Kayıtlı Üye
  • Content Count

14
  • Last visited

• Days Won

1
  1. bence çok güzel bir anime hem konusu çok güzel oturmuş yani saçma boşluklar yok hemde görüntüsü mükemmel.Anlatış tarzı çok sade hiç karıştırmadan gayet güzel özetlediler konuları.bence çok güzel devam edebilir.Yılın en bomba animesi :D
  2. Hatta konoha'nın ortasına bir anıt yapılır sasukeyle sakura için :D
  3. Here to Stay in başlattım ve gözümün önünde Orihime'nin İchigo'ya veda sahnesi geldi hatta Orihime'nin sesini duyduğumu bile hissettim :D Bence daha çok erken manganın şu anki konusu bitse bile bence konu sıkıntısı çekilmez. Mesela şuan mangada İsshin'in hikayesi anlatılıyor bunun gibi bir sürü yapılabilir Kenpachi'nin hikayesi apayrı bir anime bile olabilir daha güzeli Yamamoto ve ilk gotei 13 tayfasının Seiretei'yi kurma çabaları bile yeni bir anime olabilir(bence tutar).Bence kesin geri döner Bleach
  4. *Yarışma Başlığı: Karakter kıyafeti tasarımı *Yarışma Hakkında Kısa Bilgi: Bir anime karakterinin kıyafetini daha farklı şekilde tasarlama *Yarışmanın Kuralları: En fazla 3 resim ile katılma. Renklendirme. Orjinal olma (narutoya şinigami kıyafeti giydiremezsin yani :D) *Yarışma Ödülü: Çizilen karakterin maket oyuncağı olabilir(bulması biraz zor olabilir ama).
  5. Bence fikir gayet güzel ama şöylede bişey eklenebilir sadece animelere ek olarak değil kendi kafamızdan kurguladığımız bir evrende yaşayan bir karakterde olabilir.Ve Hikayesini yazmalıyız.Örnek olarak adını yazarsın ichigo(mesela) 15 yaşında 2 kız kardeşi ve babasıyla yaşıyor.Günlük hayatta pek samimi bir tip değil genelde kavga eder ama sadece değer verdiklerini korumak için eder.Bir gün rastlantı sonucu bir şinigamiden gücünü alır ve değer verdiklerini korumak için hallowlarla savaşmaya başlar vs. (uzatılabilir)
  6. Remstan müsait bi anında marker kalemlerle nasıl çizim yapılacağını anlatan bi başlık açarsan gerçekten çok faydalı olur.Burada çizime meraklı bir sürü insan var çünkü :D
  7. Benim olmasını istediğim değil ama aklıma gelen güzel bi zanpakutou'yu anlatayım Kılıcın adı Kuriketto(cırcır böceği) açılış sözcüğü Sakebu(bağır) dokunduğu bölgeye ses dalgaları ile saldıran bir zanpakutou.Kılıç normal dururken bile titriyor ve az da olsa cırcır böceği misali sürekli ses çıkarıyor.Ban-kai Shuyou dokusei kuriketto(büyük zehirli cırcır böceği) etrafa bir sürü cırcır böceği toplanıyor bu şekilde saldırı ve savunma yapılıyor ses artacağı için rakibin hakeketlerini kısıtlıyor.
  8. Admin bey uygun olduğun bi zaman benimkinin resmini değiştirirsen sevinirim. http://d1211.hizlire.../13/k/g0wsz.jpg bu olursa daha bi hoş olur sanki.Şimdiden teşekkürler :D
  9. Adım iki defa yazıyo aman diyim karışmasın oylar ikiye bölünür fln hiç gerek yok.Kenpachi esas aday yürü koçum Kenpachi kazanırız belki :P Kenpachili resim 2. gruptaki ;)
  10. Bu bankai'ye bi isim bide komut lazım onu nasıl yapalım acaba ? :D
  11. Yamamoto güçlüydü ama baş-kaptan güce göre seçilmemeli sonuçta komutan olduğun kadar da yöneticisin akıllıca kararlar vermek zorundasın. Ukitake hasta yapamaz Kyouroku uğraşmak istemez Unohana en büyük aday bence haa bide Urahara Reyiz var. Animenin en zeki adamı o sonuçta
  12. Zaraki:Sinek bile olsa acımam :D Kutsal bi amaç uğruna hayatından olan sinek kardeşimize sevgilerimi iletiyorum. yapım aşaması Pozlar Not:Bu benim ikinci resmim eğer sorun olursa -tek resimle katılma zorunluluğu varsa- ben bu resim ile katılmayı tercih ediyorum.
  13. Dik durması için baya çabalım ama oldu sanırım :D Umarım beğenirsiniz

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.