Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EndEverAfter

Kayıtlı Üye
  • Content Count

169
  • Last visited

• Days Won

1

EndEverAfter last won the day on January 7 2013

EndEverAfter had the most liked content!

About EndEverAfter

• Rank
    Level 1
  • Birthday January 9

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,265 profile views
  1. oyun kesinlikle çok güzel herkeze tavsiye ederim
  2. Birkaç eksik var ama yinede iyi olmuş . Beğendim.
  3. Gizem-chan aS:DAS:D Beatles , Pink Floyd , Doors dinlediğini bilmiyordum :D Benim mükemmel 3 lüm SAD:DASD:asD

1. Paprika

Paprika

Uuu. Pink floyd ve beatles hayranı çok da the doors genelde o kadar tutulmaz. Seven birini görmek çık gizil :3

2. EndEverAfter
  4. Bazı çizgidizilere veya animelere yaş sınırı koyabilirler. Fakat pokemon falan olmuyo ya . Çocuk dediğin hayallerle büyür . Hayallerle üretir yani . Bence çok saçma olmuş . Osmanlı tarihini anlatan bir çizgifilimde iyi . O zaman TRT Çocuk'ta bizim küçükler cillenin başıdnan ayrılmıyo . Bakın görün cilleyi falan kaldırmazlar .
  5. şarkı grubu ismi araştırmıştım anlamını
  6. Hatırladığım kadarıyla " Sonsuza Kadar Bitirmek "
  7. Hemen ekledim bu arada XFactoria Kakashi en yakın arkadaşını öldürmedi ama en yakın arkadaşının ölümünü gördü.
  8. Haber bu yani ne diyimki beni tanıyanların birçoğu büyük bir Cross hayranı olduğumu bilir :D . Bu yüzden direkt olarak D.gray-man'i seviyorum. Hemde büyük bir hayranıyım.Bu benim için çok süper bir haber.
  9. 99 Yaşıma girdim bi yaşıma daha gire gire :D

10. Amnesia'yı sevdim :D 3. bölümünü bulursam ben çevirip atıcam :3
  11. Açıklıyorum fakeyiz sevgilim izin vermiyo >.< sırf bunun için türk anime tv ye hesap açtı >.< ama facemde var
  12. Feyk kim ? Photoshop kullandım düzenledim kaldık
  • Create New...