Jump to content

EndEverAfter

Üyeler
  • İçerik sayısı

169
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

EndEverAfter kullanıcısının paylaşımları

1. oyun kesinlikle çok güzel herkeze tavsiye ederim
  2. EndEverAfter

Frondal Naruto Karakalem Çizimlerim

Oha süperr çok güzel la bunlar
  3. EndEverAfter

çizimlerim -deathlilee(fuyu)- 18.04.2015

Biraz inceler ama güzel :D
  4. EndEverAfter

Solitary - FanArt'larım

Birkaç eksik var ama yinede iyi olmuş . Beğendim.
  5. Gizem-chan aS:DAS:D Beatles , Pink Floyd , Doors dinlediğini bilmiyordum :D Benim mükemmel 3 lüm SAD:DASD:asD

1. Paprika

Paprika

Uuu. Pink floyd ve beatles hayranı çok da the doors genelde o kadar tutulmaz. Seven birini görmek çık gizil :3

2. EndEverAfter
  6. Bazı çizgidizilere veya animelere yaş sınırı koyabilirler. Fakat pokemon falan olmuyo ya . Çocuk dediğin hayallerle büyür . Hayallerle üretir yani . Bence çok saçma olmuş . Osmanlı tarihini anlatan bir çizgifilimde iyi . O zaman TRT Çocuk'ta bizim küçükler cillenin başıdnan ayrılmıyo . Bakın görün cilleyi falan kaldırmazlar .
  7. şarkı grubu ismi araştırmıştım anlamını
  8. Hatırladığım kadarıyla " Sonsuza Kadar Bitirmek "
  9. EndEverAfter

Hatake Kakashi FC

Hemen ekledim bu arada XFactoria Kakashi en yakın arkadaşını öldürmedi ama en yakın arkadaşının ölümünü gördü.
  10. EndEverAfter

D. Gray Man Devam Edecek!

Haber bu yani ne diyimki beni tanıyanların birçoğu büyük bir Cross hayranı olduğumu bilir :D . Bu yüzden direkt olarak D.gray-man'i seviyorum. Hemde büyük bir hayranıyım.Bu benim için çok süper bir haber.
  11. 99 Yaşıma girdim bi yaşıma daha gire gire :D

12. EndEverAfter

Ecchi FC [+18]

Beni alcan ve yetki vercen
  13. EndEverAfter

Kış 2013 Anime Bültenleri

Amnesia'yı sevdim :D 3. bölümünü bulursam ben çevirip atıcam :3
  14. EndEverAfter

Üye Albümü

Açıklıyorum fakeyiz sevgilim izin vermiyo >.< sırf bunun için türk anime tv ye hesap açtı >.< ama facemde var
  15. EndEverAfter

Üye Albümü

Feyk kim ? Photoshop kullandım düzenledim kaldık
  16. EndEverAfter

Üye Albümü

ben varmıyım :DEkleme: Durun Atim la Tipsiz çıktık :D Küçük kardeşiniz sabah sabah çekerse :D Out:Burada amerikadayım dayımı ziyarete geldiydim :D
  17. EndEverAfter

Japonya Gezimiz o.O

Selam şahsen ben daha önce japonyaya çok gittim dedem tokyoda yaşıyo İlk olarak uçak biletleri sorun değil 4 haftalık bir tatil meselesi ise ilk olarak orada TL kabul etmiyolar orada para çevirmek zor olur Türkiyeden dolara çevir veya Euroya öyle git hem 4 hafta az olur emin ol tabi gideceğin yere bağlı ben tokyoya gittiğime bakma yaz tatili boyunca tokyodamı kalırım :D Ben Şahsen Tokyoya gittim dedem hiroşimayada götürdü ayrıca kyotoyada gittim ve harika yerlerdi ayrıca dedme japonyada olduğu için mutluyum lan dedem shonen jumpcuymuş ilkinden itibaren tüm sayıları var :D Edit: İlk olarak japonlarla konuşacaksın bellidir bir kitapçığın olsun ben tam olarak mbildiğim için sorun omuyo dedem öğretiyo ilk olarak japon kitapçıklarındada argo keşime göremezsin (derken öyle abartılı küfürler) çünkü japonlar birbirine saygılıdır bu yüzden kesinlikle konuştuğunuz herkeze hnani ellerimizi birleştirip eyilirdik ya çocukken öyle yapıp söze başlayın bu bir saygı göstergesidir.
  18. EndEverAfter

Japonların Zevkleri Çok mu Farklı ?

Katılıyorum :D
  19. EndEverAfter

10+ Cosplay

Allah hepsi harika :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.