Jump to content

janvaljan18

Üyeler
  • İçerik sayısı

14
  • Son ziyareti

janvaljan18 kullanıcısının paylaşımları

1. janvaljan18

Merhaba

hoş geldin aramıza arda bende bayram...
  2. janvaljan18

TURKAN!ME E-Dergi Temmuz 2014

gerçekten çok yararlı olmuş tşklr...
  3. janvaljan18

Herkese Merhaba :)

neden olmasın forumda annede vardır ama çekindiginden söyleyemiyordur. çünkü 30 40 50 yaşlarında üye insanlar var kesin çocuguyla üye olan vardır :)
  4. janvaljan18

Merhabalar :)

hmm anladım o zaman ayrı. :D
  5. janvaljan18

konnichiha^^ merhaba

biraz geç oldu ama olsun.hoşgeldin aramıza... D:
  6. janvaljan18

Herkese Merhaba :)

hoşgeldin. senin için çok sıkıntılı bi zaman derslerini aksatma anime bazen insanın aklını alıyor dikkat et :D
  7. janvaljan18

merhaba :))))

hoş geldin umarım güzel vakit geçirirsin...
  8. janvaljan18

fizigi sevmesen diş doktoru olabilirdin önemli olan bi amaç belirleyip o amaç ugruna çabalamak.hayallerinizden o kadar kolay vazgeçmeyin.
  9. janvaljan18

hoşgeldin umarım güzel vakit geçirirsin...
  10. janvaljan18

merhaba dostlar tanışalım mı???

teşekkürler arkadaşlar umarım güzel vakit geçiririz. milletin kafasında animeye çizgi film çocuklar izler gibi saçma fikirler var. bende bunlarla çok karşılaşıyorum. ama insan kendi dogrularıyla yaşamalı. birşeyi çok seviyor yada istiyorsa dıştan gelen seslere kulak vermemeli.şuan ne türk dizilerini nede yabancı dizileri izliyorum sadece anime izliyorum 100 ü geçmiştir izledigim
  11. slm arkadaşlar ben uzun bir süredir türkanime üyesiyim yaklaşık 5 yıldır. 2 yıl öncede foruma üye olmustum ama işlerin yogunlugu sebebiyle pek giremedim. ben bayram 25 yaşındayım matematik ögretmeniyim istanbulda yaşıyorum diger animeci arkadaşları tanımayı ve anime hakkında sohbet etmeyi çok isterim...
  12. janvaljan18

Naruto Sona Yaklaşıyor.

yapılan açıklamaya göre farklı bi şekilde bitecek gibi naruto dünyaya barışı getirip hokage olma ihtimali çok düsük o zaman farklı bi son olmaz klasik olur
  13. janvaljan18

*İlgi çekici başlık*

hosgeldin foruma ,bu arada yuno nasil bi anime güzel ise bende izleyim :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.