Jump to content

Hokage_Minato

Emektar
  • İçerik sayısı

2967
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

149

Hokage_Minato kullanıcısının paylaşımları

1. Görünmek zorunda değilsiniz ama video başında isim ve soyisminizi söylemek zorundasınız. Aradığımız ilginç ve ikna edici videolar :)
  2. Jüri üyelerimiz katkıda bulunan kişiler olacaktır. Üye oylarını her ip için 1 oy hakkı olarak yapmaya çalışıcağız. Bunun için ayrı bi sekme tasarlayabilirsek bu sorunu aşmış olacağız. Argo kelimeler kullanmadığın sürece videoda her şey serbesttir. Gerekli Şeylerin kendi bastığı manga setlerinden biri olacaktır. (Naruto,Bleach,One piece v.s ) Son gün 8 Şubat ve sömestr tatili yaklaştı bolca vaktin olacaktır.
  3. Bu sene bizim senemiz! Türk Anime ailesi olarak 5 yılımızı sizlerle geçirdiğimiz için çok mutluyuz. Yeni yıl, yeni yarışmalar demek ve 5. Yılımızı bir yarışmayla kutlamak istiyoruz. Buyrun size cazip ödülleri olan 5. yıla özel yarışmamız. Yarışmamıza Katkıda Bulunanlar: Gerekli Şeyler Furkan Yapıcı ( Aurantiaco ) Betny Ezgi Soydemir ( Sangeetha ) Yarışma Hakkında Bilgi: Birazdan sayacağımız ödülleri kazanma şansını elde etmeniz için yapmanız gereken tek şey "Neden Türk Anime?" konulu, en az 30 saniyelik bir video çekmek. Türü size kalmış. Anime izlemeyi seven insanlardan yaratıcı fikirler çıkacağına inanıyoruz, bu yüzden sizi sınırlamıyoruz. Unutmayın, en ilginç ve ikna edici videoları aramaktayız. Yarışmanın kuralları: * Video süresi en az 30 Saniye olmalıdır. * Facebook adresimizde paylaştığımız yarışma hakkındaki resmi KENDİ FACEBOOK PROFİLİNİZDE herkese açık bir şekilde paylaşmanız gereklidir.Buraya Tıkla * Videonuzu Youtube'a yüklemeniz, daha sonra video linkini forumdaki 'Yarışma Videoları' kısmına açtığınız konuda paylaşmanız gerekmektedir. Buraya Tıkla * Çalışmanın size ait olduğunu belirtmek için videonun başında isminizi ve soyisminizi söylemelisiniz. * Yarışmaya en fazla 2 Video ile katılabilirsiniz. * Videoda istediğiniz şekilde saçmalayabilirsiniz. :D ( Argo yasaktır.) Oylama Sistemi: Kazananları %50'si oylamayla %50'si Jürinin oylarıyla seçilecektir.* Herhangi bir değişiklik olması durumunda, son durum bu başlıkta belirtilecektir. Ödüller 1.'ye Gerekli Şeyler Yayıncılık'tan 200 TL Değerindeki Manga Seti 2.'ye Favori Karakterinin (İstediğin resme ait) Baskılı Tisört 3.'ye Naruto Takvimi (2015) ve Alucard Posteri (70x100) Yarışma Konusu : Neden Türk Anime? Yarışma Tarihi : 7 Ocak - 8 Şubat 2015 *Not: Jüri üyeleri yarışmaya katkı sağlayan kişilerden oluşacaktır.
  4. Ellerine sağlık abi herzamanki gibi harikasın la ve beş yaşında resmini alıyorum ilerde lazım olacak bana :D
  5. Ercan Doğum günün kutlu olsun!
  6. Hokage_Minato

Merhabalar efendim!

Hoş geldin Furkan :D
  7. Hokage_Minato

Herkese Merhabaaaa

Hoş geldin
  8. Sanki hayatım boyunca bu sınava hazirlaniyomus gibi hissediyorum. Dusunuyorumda sınav bitince kendimi boşlukta hisseder miyim?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Kızabilirsin ama aslında ben de hiç hoşnut değilim bu durumdan.

3. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Eski usül telefonlar özleyenler? Smart phone'lar çok zaman alıyor gerçekten de. Özellikle böyle sınav dönemlerinde.

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Özlüyor muyum bilemem ama dün ben de beni asosyalleştirmeye başladıklarını düşündüm. Dün telefonumun şarjı bitince "Lan mesaj atsalar cevap veremeyeceğim, şimdi o telaşlanır. " kafasına büründüm. Çok pis bi durum. :D

9. Hokage_Minato

Herkese Selam

Hoş geldin
  10. Ben geldim! (Gelmedi)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

Aaaa sen :D yok hatırlayamadım -,-

3. Rumeysa Can

Rumeysa Can

Ce eeeee diyip kaçmak gibi oldu bu :)

4. Rumeysa Can

Rumeysa Can

Ce eeeee diyip kaçmak gibi oldu bu :)

11. Hokage_Minato

( 12 / 26 ) Arad Senki : Slap up Party

11-12. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  12. Anime Adı : Tentai Senshi Sunred 2nd Season Anime Türü : Komedi, Parodi, Süper Güçler Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Ayris Düzenleme : Ayris Encode: Nones Özet; General Vamp ve tehlikeli adamlarına karşı savaşan Sunred’in maceralarını klasik animelerle, live-action’larla ve özel efektlerle alay ederek anlatan bir parodi serisidir. Astro Fighter Sunred animesinin 2. sezonudur. Klasör Linki [hide][/hide] TAÇE Discord Sunucusu
  13. ve aradan yıllar geçer... Taylan 2 çocuk babası olmuştu ama cocuklarının yüzüne bakamıyordu. Çünkü bu seriyi bitirmemişti. Yalan söylemişti. Çarpılmıştı. İki büklüm olmuştu. Ağzıyla burnu yer değiştirmişti. Görenler Allah özene bözene çarpmış diyolardı. Bir gün taylan yeter dedi bu seriyi bitireceğim dedi. Hadi la artık bitir şu seriyi
  14. Hokage_Minato

( 26 / 26 ) Major 4

Valla ben deniz arkadaşımızın hakkın rahmetine kavuştuğunu düşünüyorum. Mekanı cennet olsun kardeşimizin. Çok sevdiğimiz biriydi. (Son cümle yalan.) Çevirmene ulaşamıyoruz. Olmadı en kısa sürede yeni bir çevirmen arayışlarına başlayacağız.
  15. Hokage_Minato

Herkese selam

Hoş geldin
  16. Hokage_Minato

( 73 / 73 ) World Trigger

Tanıtım için: http://forum.turkanime.tv/topic/11240-world-trigger/
  17. Anime Adı : World Trigger Anime Türü : Aksiyon, Okul, Bilim-Kurgu, Shounen, Uzay, Doğaüstü-Güçler Bölüm Sayısı : 73 / 73 Yapım Yılı : 2014 Çevirmen : Ayris Düzenleme : Nones Özet: 280.000 nüfuslu Mikado Şehri'nde, bir gün farklı bir evrene "köprü" açılır. Bu köprülerden "Komşular" ((近界民(ネイバー) Neibā, tam çevirisi "Yakın Dünya Halkı") denilen canavarlar çıkmaya başlar ve dünyanın silahları bu canavarlara karşı işe yaramadığı için herkes onlardan korkmaktadır. Ancak gizemli bir grup Komşularla savaşmaya başlar. Kendine "Sınır" diyen bu örgüt, Komşulara karşı bir savunma sistemi oluşturur. O günden itibaren köprüler açılmaya devam etse de Mikado Şehri'nin vatandaşları yaşamına devam eder. Dört buçuk yıl sonra, Yūma Kuga (空閑 遊真 Kuga Yūma) adındaki insansı Komşu, Mikado Şehri'ne gelir ve Sınır ajanı olan Osamu Mikumo (三雲 修 Mikumo Osamu) ile tanışır. Klasör Linki: 01-23 arası [Hidden Content] 24-45 arası [Hidden Content] TAÇE Discord Sunucusu
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.