Jump to content

Hokage_Minato

Emektar
  • İçerik sayısı

2967
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

149

Hokage_Minato kullanıcısının paylaşımları

1. Herkes sana emek harcar ama sen karşılığını vermezsin. Peki nasıl hissediyorsun veya hissediyorum?

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Sen beter ol allahsiz. Bana bunu can dusmanim yapmaz, resmen koynumdaki yilansin. Ocococ.

2. asci

asci

Berbat bişey umarım hemen kurtulursun

3. ALEJANDRO

ALEJANDRO

Başkasına sana emek verip karşılğını vermezsen bunda kasıt ararım Ama veremezsen yani mutlaka Bir sebebi vardır dinlerim.

2. Hokage_Minato

( 08 / 08 ) Little Busters!: EX

Seni [email protected]'ye şikayet ettim ya. TAÇE'yi kötülüyosun hep bu ne ya isyağğğğ
  3. Kalp mi insana sev diyen yoksa yalnızlık mı körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

4. 30) Umi Sonoda (Love Live! School Idol Project) 29) Ritsu Kawai (Bokura wa Minna Kawaisou) 28) Miyuki Shiba (Mahouka Koukou no Rettousei) 27) Rin Tohsaka (Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV)) 26) Shoyo Hinata (Haikyuu!) 25) Akane Tsunemori (Psycho-Pass) 24) Cocoa Hoto (Gochuumon wa Usagi Desu ka?) 23) Shuu Tsukiyama (Tokyo Ghoul) 22) Chitoge Kirisaki (Nisekoi) 21) Hoozuki (Hoozuki no Reitetsu) 20) Mikoto Mikoshiba (Gekkan Shoujo Nozaki-kun) 19) Chiyo Sakura (Gekkan Shoujo Nozaki-kun) 18) Kaori Fujimiya (Isshuukan Friends.) 17) Honoka Kousaka (Love Live! School Idol Project) 16) Rin Matsuoka (Free!: Eternal Summer) 15) Maki Nishikino (Love Live! School Idol Project) 14) Tobio Kageyama (Haikyuu!) 13) Chino Kafuu (Gochuumon wa Usagi Desu ka?) 12) Shino Asada/ Sinon (Sword Art Online 2) 11) Koushi Sugawara (Haikyuu!) 10) Kokkuri-san (Gugure! Kokkuri-san) 9) Tatsuya Shiba (Mahouka Koukou no Rettousei) 8) Yuuki Konno (Sword Art Online 2) 7) Ken Kaneki (Tokyo Ghoul) 6) Kosaki Onodera (Nisekoi) 5) Yasutomo Arakita (Yowamushi Pedal) 4) Makoto Tachibana (Free!: Eternal Summer) 3) Kazuto Kirigaya (Sword Art Online 2) 2) Haruka Nanase (Free!: Eternal Summer) 1) Asuna Yuuki (Sword Art Online 2)
  5. Hokage_Minato

İlk Amv'm

6. Hokage_Minato

İlk Amv'm

Beğeninin arttığını gören serhat
  7. Hokage_Minato

İlk Amv'm

Son 4 yorum hariç teşekkür ederim. Onların derdi paralellik ama yıkılmıcaz! Ayaktayım! Ve altımdaki yorum hariç.
  8. Günün bilmem neyini paylaştım profilime girin :D :D

9. Hokage_Minato

İlk Amv'm

Evvet uzun zaman önce Amv yarışmasına katılmak için hazırladığım videoyu sunacam size. Bu Amv beni buralara getirdi diyebilirim. İzlemenizi çok istiyorum cidden :D Vaktim olsa yeni amvlerle gelmek isterdim ama malesef vaktimiz yok :( http://www.izlesene.com/video/sao-never-too-late/7620226 Youtube yükledim ve malesef telif hakkı yedik.
  10. Hokage_Minato

2014'ün En iyi 30 Animesi

Ellerine sağlık, cok güzel anlattın.
  11. Hokage_Minato

2014'ün En iyi 30 Animesi

20. Mahouka Koukou no Rettousei
  12. 30. Sword Ard Online II 29. Amagi Brilliant Park 28. Space☆Dandy 2 27. Gokukoku no Brynhildr 26. Gundam Build Fighters 25. No Game No Life 24. Nisekoi 23. Hanayamata 22. Sabagebu! 21. JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders 20. Mahouka Koukou no Rettousei 19. Psycho-Pass 2 18. Space☆Dandy 17. Nagi no Asukara 16. Mikakunin de Shinkoukei 15. Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru 14. Mushishi Zoku Shou 13. Shingeki no Bahamut: Genesis 12. Wake Up, Girls! 11. Love Live! School Idol Project 2 10. Gochuumon wa Usagi Desu ka 9. Sidonia no Kishi 8. Aldnoah Zero 7. Futsuu no Joshikousei ga [Locodol] Yatte Mita. 6. Yama no Susume 2nd Season 5. Fate Stay Night : Unlimited Blade Works 4. Kill La Kill 3. Gekkan Shoujo Nozaki-kun 2. Ping Pong The Animation 1. Barakamon
  13. #ÜsküdardakiZat

14. #KedilerinİnlerineGireceğiz

15. #ParalelYapıSunucuyaDokunma

16. #SunucuAvcısıHarunAbi

17. Hokage_Minato

Konnichi wa ^-^

Hoş geldin
  18. Hokage_Minato

Ecchi FC [+18]

Lan yok ona baklava napıyon. Yazın yapıcam dedim ya az sabret *-*
  19. sağlıklı olsun da iç dış fark etmez
  20. Hokage_Minato

Herkese Merhaba ^_^

Hoş geldin
  21. Hokage_Minato

Nefes alıyorum...

Insan zaten düşünüyor, nefes almasan nasıl yasican?
  22. Hokage_Minato

( 48 / 75 ) Diamond no Ace

Çevirisini bi şekilde devam edicektir.
  23. Hokage_Minato

Ecchi FC [+18]

Uzun zamandir ilgilenmiyorum. Az daha sabredin uçurucam buraları!
  24. Hokage_Minato

Dareka'dan...

Hoş geldin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.