Jump to content

Hokage_Minato

Emektar
  • İçerik sayısı

2967
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

149

Durum yanıtları bölümüne Hokage_Minato kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Son zamanlarda çok bitkinim, yorgunum, depresifim ve kafamda sürekli intihar düşünceleri, yalnız kalma düşünceleri, acaba önceden bunu yapmasa idim ne olurdu düşünceleri beni çok yordu. Yaşadıklarım ve yaşattıklarımdan ötürü çok mutluyum ve insanları ne kadar sevmediğimi söylesem de sevdiğim gerçeği, sanırım kendimi kandırıyorum. Sevilmek, biri ile arkadaş olmak, nazik olmanın bu kadar zor olduğu bir dönemde yaşayacağımı nereden bilebilirdim ki gerçi. Umarım hepinizin günü mutlu ve arkadaşlarınız ile birlikte geçiyordur, teşekkürler.

2. Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunlardan biri de Nilüfer'in Esmer Günler kasetiydi. Şimdi albümü dinliyorum da, şarkıların hepsini hatırlıyorum, çok garip... Yolcu Yolunda Gerek geliverdi birden aklıma. Bir şeyler çizerken döne döne bunu dinledim. Benden forum ahalisine gelsin. 

Spoiler

3. Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunlardan biri de Nilüfer'in Esmer Günler kasetiydi. Şimdi albümü dinliyorum da, şarkıların hepsini hatırlıyorum, çok garip... Yolcu Yolunda Gerek geliverdi birden aklıma. Bir şeyler çizerken döne döne bunu dinledim. Benden forum ahalisine gelsin. 

Spoiler

4. Ben küçükken bizde bi müzik çalar vardı. Ve birkaç tane de kaset vardı sevdiğim. Bunlardan biri de Nilüfer'in Esmer Günler kasetiydi. Şimdi albümü dinliyorum da, şarkıların hepsini hatırlıyorum, çok garip... Yolcu Yolunda Gerek geliverdi birden aklıma. Bir şeyler çizerken döne döne bunu dinledim. Benden forum ahalisine gelsin. 

Spoiler

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Güzel zamanlardı... Doğmamıştık...

2. (See 14 other replies to this status update)

5. Şu Sinsine,fiber çevirmen,biraz fazla sert hissettiriyor kendini böyle ofis kadınıymış ve rütbesi ofiste yüksekmişte mükemmel olmayan işlere karışanları cezalandırıyormuş gibi.

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Herkesin haklı olduğunı düşünüyorum ve narutonun sasukeyi rahat bi şekilde döveceğini düşünüyorum. Tersini iddia eden arkadaşlar katılmıyorum yazabilir.

2. (See 17 other replies to this status update)

6. sellam! ne zamandır girmiyorum :')

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

arada giriyoruz işte fgdfg iyi sen nasılsın

2. (See 2 other replies to this status update)

7. Devilman: Crybaby diye bir anime yapmışlar, lanet bişi. Yazan arkadaşın inşallah hayatının sonu da böyle olur. :panda-11:

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

@KuramaUN O nasıl soru lan yaşıyom tabi ama özledim seni...

2. (See 8 other replies to this status update)

8. Devilman: Crybaby diye bir anime yapmışlar, lanet bişi. Yazan arkadaşın inşallah hayatının sonu da böyle olur. :panda-11:

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Ama söyle bişi var, sanki sonu böyle olacak diye herkesi çok kolay öldürdüler ve başrolümüz hiç power-up almıyor. Alışkanlıklarımınız dışında şeyler :D 

9. Devilman: Crybaby diye bir anime yapmışlar, lanet bişi. Yazan arkadaşın inşallah hayatının sonu da böyle olur. :panda-11:

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Kötü demiyorum ama klasik anime bitişi olmaması üzdü :D Yapımcı firmanın japon olmadığını sonuna kadar hissediyosun fkgjfdg ( O kızın kafasını tahtaya geçirip sallamaları güzelce ağlamama neden oldu.)

10. Devilman: Crybaby diye bir anime yapmışlar, lanet bişi. Yazan arkadaşın inşallah hayatının sonu da böyle olur. :panda-11:

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Kızlara önermiyorum :D +16 diyor ama +18 net bir şekilde 

11. Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs

12. Herkese bir seyler anlatip insanlari yormak istemiyorum artik. Tavsiye veren makine robot falan yapsalar da kendi capimda eglensem.

13. Ankara`daki neredeyse herkes sanki her an dugun olacakmis gibi hissettiriyor. Ankara havasi dinlemekten biktim lan.

14. Ecchi Fc üyeleri yarın akşam buralarda olun B) Küçük bir sürprizim var. :P

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Hesaplar karışmış işte neyse anladın ama sen ertuğrul. Bayramda buraları coşturmayı planlıyorum.

2. (See 6 other replies to this status update)

15. İmza boyutları 500x281 olsa ne olurdu :') o kadar güzel gifler var ki imza yapmak istediğim

16. İmza boyutları 500x281 olsa ne olurdu :') o kadar güzel gifler var ki imza yapmak istediğim

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Emel abla sen olduğunu biliyodum ve itiraf etmeni bekliyodum. :D :D

2. (See 7 other replies to this status update)

17. İmza boyutları 500x281 olsa ne olurdu :') o kadar güzel gifler var ki imza yapmak istediğim

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Benim profilime ne oldu onu söyleyin siz *-*

2. (See 7 other replies to this status update)

18. Bazen doktorlara plan ilgi alakami gorup ben keske doktor olsaymisim diyorum bazen de yakinlari olenlerin cigliklarini duyup burasi timarhane iyi ki olmamisim diyorum. Hastane beni kuskuya dusuruyor hep.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.