Jump to content

fuyu

Üyeler
  • İçerik sayısı

971
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

fuyu kullanıcısının paylaşımları

1. fuyu

Merhaba. ^^

hoş geldiin :D kagerou project seven biri daha
  2. OĞLAK (23 Aralık-20 Ocak) İnatçı keçi seni. Seni gurur budalası, pire için yorgan yakan şapşal seni. Dobralıkla patavatsızlığı bunun kadar karıştıran başkası yoktur şu cihanda. Her an bir siniri krizi geçirmeye müsaittir. Onun için o daha iyi, bu daha kötü gibi bir ayrım genelde yoktur. İki şey arasında kıyas yapamayacak kadar absürt ve gereksiz bir insandır. Bu nedenledir ki, çok mecbur kalmadıkça saçlarınızın yeni şeklini, kıyafetinizde yaptığınız değişikliğin nasıl olduğunu, bu rüküşten veya daha doğrusu bu garip insandan başka birine sorsanız iyi edersiniz. Yani biraz kaz kafalının tekidir. Onun aklı fikri arkadaşlarıdır. Sonra da onlardan yer nanayı , görür Hanya’yı Konya’yı. Özel hayatının didiklenmesinden hiç hoşlanmaz. Sanki kimin umurundaysa, bunun kendi gibi sıkıcı kurallarla boğulmuş özel hayatı. Eğer bir filmi onunla birlikte izleme gafletine düştüyseniz şayet, size durup dururken, oyuncunun en son ne söylediğini sorar. Filmin her sahnesinde yorum yapar, o da olmadı absürt bir şey bulur kafanızı karıştırır. Olmadık yerde güler, olmadık yerde soru sorar. Onu sorar, bunu sorar... Sanki mezar taşına yazdıracak, yıllarca bilmem kimlerin canına tak ettirip öğrendiği onca gereksiz bilgiyi film yorum yapmadan izlenir mi ki ya <_< çoğu doğru ama bu kadar da sert yazılır mı :ph34r:
  3. fuyu

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

mangayı takip eder diye düşünüyordum ama olmadı :D tamamen momo ağırlıklı bir bölümdü -_- manga link: http://mangafox.me/manga/kagerou_days/v01/c000/1.html
  4. fuyu

Merhabalar :)

hoş geldiiin :)
  5. fuyu

bende mangadan bahsetmiştim :huh: okursa daha rahat anlar ama okumasada olur demeye çalışmıştım ama düzgün cümle kuramam pek :ph34r: :D
  6. fuyu

ilk başta olayları anlamasamda sorun değil zamanla anlarım dersen okumana gerek yok çünkü biraz karışık gelebilir :) yeni bölüm daha japonyada çıkmadı :D birazdan çıkacak oranın saatiyle 24.00 buranın saatiyle 18.00 da canlı olarak izlemek istersen link : http://livestre.am/4oLO3
  7. fuyu

yarınki bölümden bir kare :D
  8. devam edeceği belliydi zaten :D beklediğim serilerdendi ^_^
  9. fuyu

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

k anime-totsuka tatara heki heki nantoka aru... (doğru yazmışımdır umarım :P) d.gray man-kanda moyashi :D
  10. fuyu

( 12 / 12 ) Mekakucity Actors

15 gün önce serinin başlamasına 15 gün demişler yoksa haftada bir çıkıyor :)
  11. novelde kagerou baya iyi sırada ya son kitap ortalığı karıştırdı tabi :D mangasıda 6. olmuş şaşırdım :D konusu falan çok güzel zaten :wub:
  12. fuyu

minna hajimemashite

hoş geldin :)
  13. fuyu

Küçük Roller, Büyük Etkiler...

k projectten totsuka tatara: animeye bu karakter için başlamıştım meğersem olayların hepsi totsukanın cinayetini araştırmak içinmiş (not: yazdıklarım spoilere girmez animenin konusu bu :P ) söylemeden olmaz hitsugaya birde :D şimdilik daha fazla aklıma gelmiyor -_-
  14. fuyu

ilk başta tuhaf gelmişti ama sonradan alıştım :lol: mangaya çokta bağlı kalınmamış ama :rolleyes: güya seto gücünü sevmiyordu daha ilk bölümden kullandı çocuk :D birkaç gifte benden: endingteki şu sahneyi çok beğendim bende :wub:
  15. fuyu

veee gösterime girdiiii altyazısız falan ama izlemek isteyenler linkten canlı olarak izleyebilir: http://www.livestream.com/mudskipperkip ilk bölüm bittii ilk beş dakikakısını kaçırdııım insanların gri renk olması hoşuma gitmedi açıkçası garip bir havası vardı animenin binalar falan ne biliyim değişikti :D avm basıldıktan sonra kanoyla beraber seto da ilk bölümde göründü şaşırdım doğrusu. shintaronun kidoya çarpması ardından kekelemesi :D manganın 2. bölümünün sonunda bitti. ayrıca endingde olacak olayların çoğunu gösterdiler mary'nin ağlaması, kuroha... enenin sesi tam uymuş shintarouyu gıcık etti :D bölüm hakkındaki resimler :D
  16. fuyu

merhaba dostlar tanışalım mı???

Hoş geldin :)
  17. fuyu

evet ya çok garip olmuş :mellow: bide odasının dağınık olması gerekmiyor muydu tumblr dan dene oradaki bazı videolar youtube değil bende oradan izledim ^_^
  18. fuyu

merhaba,

hoş geldiin :) bende aslı
  19. fuyu

demin gördüm tumblr da çok güzel :D ama niye diğer karakterler yok hibiya'nın cm sinden :D
  20. fuyu

Heey! Ben geldim! :D

21. fuyu

Herkese Merhaba

hoşgeldiiin :D
  22. fuyu

Hi Minnasan

hoş geldin ^_^
  23. fuyu

dailymotion dan bulabilirsin sanırım :) Bu da, hayranların şu anki hisleri: :D aslında daha noveli araştıramadım birkaç paragraf okudum sadece güya bunu spoilersiz izleyecektim :ph34r: bu arada light novelin devamı gelecek değil mi final kitabı değil yani :huh: kano resimde setonun kılığında değil mi ya :blink: setonun doğum gününü unutmuşum :wacko:
  24. fuyu

Selam Dostlar

25. fuyu

BlackJackWendy Tanışma Konusu :)

hoş geldin :) bende bir diğer sessiz üye :ph34r:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.