Jump to content

Sakuragi

Üyeler
  • İçerik sayısı

541
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Sakuragi kullanıcısının paylaşımları

1. Erkeği gönlüne bırakırsan ya davulcuya kaçar.. da ki, davulcu bu olsa gerek :D Ben kaçtım hadi eyvallah

1. Heimatlos

Heimatlos

ben kaçarım buna :D

2. Sakuragi

Bleach Manga Tartışma

Ishida adamdır :D
  3. Sen o kadar uğraş sonra her şey boşa gitsin. Gerçi tam kızın öldüğünü düşünürken aptal diyerek çocuğun tam arkasından çıkmasına da şaşırmam. Birde animenin neden 2006 da geçtiğine takıldım ben? Yoksa geleceğe de mi gidecek bu :D Edit: Yeni bölüm gelmiş. Bizim oğlan başarısız oldu ve 2006 ya geri döndü. Başı baya dertte. Bakalım anca bir zaman atlaması ile kendini kurtaracak gibi. Bu arada müdür de şerefsiz çıktı. Kesin 3 sene önceki kaçırılma olayı ile alakası vardır. Opening de zaten suçlularda o da var. Kenya da var openingte ya, sırf onun olayını bile çözmek için yeniden bi 1988 e dönüş olacağı kesin. Katil için Yuuki-san dedim ama, Kenya da olabilir mi ki acaba ? Hepsini geçtim. Bizim esas kızdan ne istiyor katil evini ateşe verdi.
  4. Önce Marsmalowcu Ojisan şimdi de Nijiiro Days, niye güzel animeler hep kısa :D

5. Diamond No Ace 2.sezon izlemeye değer mi acaba ?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sakuragi

Sakuragi

Aslında baş karakterin öne çıkmaması sorun değil benim için ama birinci sezonun sonlarına doğru 3. sınıflar ayrılınca izlemek işkence gibi geldi, yeni sezonda onlar olmadan zevki çıkar mı bilemedim. Bu arada emeğine sağlık ;)

3. xpector

xpector

Eyv sağol.Yok merak etme o açıdan insan alışıyor ya.Ben de ilk çok kötü oldum.Bayağı kişi gitti çünkü.Ama seri yapısı gereği o açığı kapatıyor hemen.Takım olgusunu çok ön plana çıkarıyor ya.Bu sayede alışıyorsun.Yeni takımda da dengeler yerini buluyor yani.

4. Sakuragi

Sakuragi

Başlayalım o zaman. Sağolasın.

6. Sakuragi

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

Kyou kara ore wa Edit: Şansıma bir iki gün önce bir arkadaş ilk bölümünü yayınlamış. Bu kadar denk gelir. Sanırım bu mesaj kendini imha edebilir artık.
  7. Bulduysan söylesene ? Hangi anime bende merak etmiştim önceki aradığını ?
  8. Mangasına geçecek kadar meraklandırmadı şimdilik. Bir kaç bölüm beklemeyi düşünüyorum bende.
  9. Marsmalowcu Ojisan çok iyi değil mi ya :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Fazla kısaydı. 5 dakika bekliyordum, 3 dakika neredeyse :(

2. Sakuragi

Sakuragi

aynen uzun olsa çok güzel olabilirdi

10. Satoru'nun annesini öldüren Yuuki-san dı galiba. Satoru, Yuuki-san'ın masum olduğunu söylese de annesi dahil kimse inanmamış. Bakalım küçüklüğüne dönme amacı acaba Yuuki-san'ın masumluğunu kanıtlamak mı olacak?
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Songül idolüm<3 şiplyorum da sorunluyum galiba. :c

3. Sakuragi

Sakuragi

hepimiz jigglypuff ın askerleriyiz :D

11. Sakuragi

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Büyük ihtimal haftaya yeni bölüm -_-
  12. Evlenmek yerine, aynı evde yaşayacak kadar bir yakınlaşmayı göz önüne alırsak şu anda izlediğim animeye çok benziyor. Gerçi ileri bölümlerde evlenme ihtimali de var :D Goshuushou-sama Ninomiya-kun Eğer başka şeyler hatırlarsan, yardımcı olmak isteriz ;) Sana bir iyi bir de kötü haberim var :D İyi haber sanırım animenin ( Animasyon desek daha doğru olur ) ismi; "Starchaser The Legend of Orin" Fragmanı aşağıda Kötü haber ise türkçesini bulamadım, ama youtube da yabancı dilde tamamı var ;)
  13. Voltran Voltran Voltran !

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Voltron olacak o :P

2. Sakuragi

Sakuragi

Çocukluğumuzda bize öyle öğrettiler :D Neyse yeni bölümlerinde Voltron diye haykırırız :D

14. Sakuragi

Efsane Geri mi Dönüyor - Slam Dunk

Her ne kadar yazarı, ben hikayeyi kafamda bu noktada bitirmek istedim diye bir röportaj vermiş olsa da, çoğu iddaa reytinglerin kötü oluşu ve maddi yetersizlikten dolayı eserin devam etmediği yönünde.
  15. Tam da azıcık ingilizcemle, Honey and Clover dan referans alarak Umino-Sensei yapmıştır bişiler deyip bir umutla mangasını okumaya başlıyordum ki araştırınca haberi gördüm :D Biraz daha sabredip animesini bekleyeyim artık :) 8 Aralık'a şurda na kaldı :D
  16. Tam anime kıtlığı yaşarken, ilaç gibi geldi bu seri :head2: edit: Akagi'ye burada görüp heveslendim ama çevirisi yarıda kalmış. -_-
  17. Monster Rancher'ı çeviren baş tacımdır:D

18. Sakuragi

merhaba

İsim ?
  19. Hala başlamak istiyorsan ve bölümler gözüne çok geliyorsa, kısa bir özet :D Gerçi animeye neresinden başlarsan başla, eski bölümlerini merak edip baştan başlarsın :D
  20. Sakuragi

Efsane Geri mi Dönüyor - Slam Dunk

İngilizcesini bulmuşsundur büyük ihtimal ama Türkçe çevirisi yok sanırım :S
  21. Sakuragi

Özlü Sözler

Bu cümle beş kelimeden oluşuyor.
  22. Sakuragi

Bleach Manga Tartışma

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.