Jump to content

Sakuragi

Üyeler
  • İçerik sayısı

541
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne Sakuragi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sabooooooo = )

1. veritas

veritas

hadi canım!? Ben bırakmıştım op yi ama...hemen bakmam lazım

2. Sakuragi

Sakuragi

arc zaten iyi gidiyordu, sabo ile bomba patladı :D anime dünyası şu anda sadece saboyu konuşuyor :D

2. Günün animesi Alps no Shoujo Heidi ;)

3. Gece uyku kaçınca, varsa bir animenizi alırım ;)

4. Sitede Peter Pan'ı gördüm ya yeter, çevirenin ellerine sağlık, alnından öpülesi insan hatırlattığı için :D :D

5. Sokak sanatçılarını seviyoruz ;)

6. Sahalarda görmek istediğimiz hareketler :D https://pbs.twimg.com/media/BZMoeF0IAAAAe46.jpg

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Çok güzel yapmışlar :D

7. La Corda D’Oro 3 geliyor = )

8. "İnsanları tanıdıkça tek tek düşüyor yüzlerinden maskeleri, haklı çıkarıyorlar "Soysuz Darwini"..."

9. " İnsanlar gülüyordu de, trende, vapurda, otobüste, yalanda olsa hoşuma gidiyor, söyle. Hep kahır, hep kahır, hep kahır. Bıktım be... "

10. Ben hep yanımda sakız, şeker, bazen de çikolata taşırım ki, yolda bir çocuk görürsem ona veririm diye. Onun utangaçlığı, gülüşü benim için dünyalara bedeldir. Bazı insanlar da hep çocuk kalır. 70'inde bisiklete biner mesela, 35'inde pamuk şeker yer, 20'sinde kiraz çalar ( göz hakkıdır :) Ben hazırım tüm servetimi vermeye, bu çocukların, çocuk kalabilenlerin gözlerindeki bir gülümseme için, ne yapayım bende böyleyim işte =)

11. Çok acı var Dünya'da, beynime cam kırıkları gibi batıyorlar. Yoruldum patron, yollarda yağmurdaki serçe gibi yalnız olmaktan. J.C

12. Tarih elden gidiyor, nerede bu helikopterler..

13. Biraz şizofrenik, biraz da dengesizim... Özgürüm en çok..

14. Audentes fortuna juvat.

15. Şimdi aniden koşmaya başlasam ?.. Sonra dursam ?.. Sonra tekrar koşsam.. Dursam.. Koşsam.. Ama bir nedeni filan yok ha..

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.