Jump to content

Sakuragi

Üyeler
  • İçerik sayısı

541
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne Sakuragi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Slam Dunk'ın biten mangası üzerine, 2004 yılında 10 gün sonra olanları bir kara tahta üzerinden anlatıldığını biliyor muydunuz? Ben bilmiyordum, mutluluktan ağlamak üzereyim :DDD

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

"benim mutlu olmam yeter" bana anlamadığım bir sebepten ötürü laf sokma amacıyla söylenen bir laftı, sonrası öyle değil. bu yüzden çelişmeleri normal. ya da biri sadece laf sokma amacıyla söylendiği için senin de söylediğin gibi senin açından çelişmeleri zor.

3. Sakuragi
  2. Ama sizin adınız ne? Benim dengemi bozmayınız ...

2. Namida

Namida

İstihbarat kim oluyor :D ya bi hesap var da onu imza bulmak istedigimde aciyorum sadece. :D

3. Golll be gollll. Gözyaşlarıma hakim olamıyorum sayın seyirciler.

2. Beytize

Beytize

hayır hayır ağlamıyorum gözüme senpaimden duyduğum güzel söz kaçtı :D

kyaa >-< sen benim canımsın sen benim balımsın bir tanecik senpaimsin :wow1-onion-head-emoticon:

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Öğretmeniiiim canım benim canım benim de de tam olsun betül ajsdişaksd

4. Beytize

Beytize

Öğretmenim canım benim canım benim

Seni ben pek çok pek çok severim.

Sen bir ana, sen bir baba,
      Her şey oldun artık bana. :angel2-onion-head-emoticon:

bu gün 3 sınavım yokmuşçasına işsizim kşsdjfklsdjfls

4. Ne kadar boş adminler var ya.

2. Sakuragi

Sakuragi

Sanırım bi sonuç çıkayacak. Bu forum böyle gelmiş böyle gider.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sakuragi normalde bu konularda katıyız dediğinin aksine, o konu eğlence için sohbet/konu dışı bölümüne açılmış bir şey. Anime genel ve anime geyik konularında daha geçen temizlik yaptık ve diğer birçok bölümde.

4. Sakuragi

Sakuragi

Anladım, ne diyelim kolay gelsin.

5. Takip ettiğim bir konu silinmiş, geri gelmesi mümkün müdür ?

2. Sakuragi

Sakuragi

Özelden mesaj atsam olur mu ?

3. Amygirl
    4. Barış

Barış

anime forumunun ayini böyle olur hadi başlıyorum don doko doko doko

6. Forumda ki herhangi bir konuyu bilgisayarımıza arşivlememizin bir yolu var mı? Ve bu yasal mıdır acaba :D

2. Amygirl
    3. Sakuragi

Sakuragi

Teşekkürler, bende ekran alıntısı yapıp jpeg olarak kaydet yapıyorum her sayfa için, seninkine benzer. Ama zahmetli tabi. Senin kini de bi deneyeyim bakalım.

7. Gel bir dünya kuralım, başka kimse olmasın.

2. Sakuragi

Sakuragi

lan ben kilitlediydim nasıl yazdın, vay admin olmak böyle bişey demek. Sen bilirsin o zaman anlaşmamız yatar.

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Kilitledigini fark etmemistim. Anlasma evet. Unutmusum. Bir suru sey bosa gidecek zaten tek degil anlasma.

4. Sakuragi
  8. Yahari ore no seishun love come.. serisinin bi milyon fansub ceviriyo arkadaş. Hangisinden izliyosunuz forumdaşlar

2. kawaii kereste

kawaii kereste

commie benim de favorim. ne deniyo ona terim olarak adını bilmiyorum da hani bazı sahnelerde altyazıyı sahneyle uyumlu bişeyler yapıyolar ya, bayılıyorum onlara :D openingleri falan de mükemmel öyle slideshow gibi yapmıyolar lirikleri.

http://i.imgur.com/fxrpTW2.png

http://i.imgur.com/odHsKHn.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=1KysL-S0i_M bunda 0:56da başlayan yer çok iyi ulan asudfhauıhasdf

3. kawaii kereste
    4. kawaii kereste
  9. Faraday, Volta, Edison.. Hepsi mezarında ters dönmüş müdür ? Ya Tesla Bey'e ne diyeceksiniz, he ?

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Hadi ya yine mi bomba. Artık internete bakınca hangisi sonuncusuydu bilemiyo insan. Hala 2016 dayız gerći dikkatlı olmak lazım. Neyse ben kaçiym artık. Kesilmeyen elektriğimi kapatıp yatıcam. iyi geceler. 

3. Sakuragi

Sakuragi

Teşekkürler gençler :)

10. 5 yıldır buradayım, animelerden sıkıldım. Sadece tavsiye vermek için buradayım diyordu. Henüz 16 yaşındaydı. Tüketici toplumun kurbanı olmuştu :D

11. Gece gece can sıkıntısına karşı Yumurcak TV :D

2. Sakuragi

Sakuragi

aynen çok bozmuş, öyle böyle değil fena bozmuş :D

12. Video da ki müziği bulabilecek bir süper kahraman var mı bakalım ? :D

https://www.instagram.com/p/BWsBcFYF18G/

2. Arcangelo

Arcangelo

shazam ve midomi'de aradım ama bulamadım, poldi'ye sormak lazım nereden buldu acaba :D

3. Sakuragi

Sakuragi

Benimde aramadığım aplikasyon ve site kalmadı ama yok. Ama öğrendiğim kadarıyla video da ki etiketlerde yer alan adam beat yapmış şarkıya da, full versiyonunu paylaşmıyor, saklıyor çakal :D

13. Ülke Abnormal Summit fırtınası ile savrulurken, bizim forumdan ses çıkmaması enteresan.

2. LeornKayn

LeornKayn

Şöyle bi ilk olarak gözüken videolarına baktımda eğlendirici videoları bulunuyor iyi güzel fakat kendisini ve ülkemizi muhafazakar tanıttığı yazılmış ekşide sayı fazla olduğu için doğru bilgi olarak ele alırsak böyle anlatıp böyle tanıttıktan sonra karısı yaklaşık 4 kere aldatmış kısacası boş insandır çakaldır tipik taip veliahtıdır...kısacası tırt adam tırt olay...

3. LeornKayn

LeornKayn

bu haraketi bana kalırsa tüm samimiyetini ortada kaldırıp yok edilmesi gereken duruma düşürülmesi gerekir kısacası ben hiç saygı duymam ihanet en nefret ettiğim şeydir...sadakat ise en çok sevdiğin niteliktir...zaten bütün onedio testlerin birisinde ne ararsanız soruna sadakat varsa sadakat yapan adamım :D mantıklı çünkü sadakatın olduğu yerde geri kalan herşey var olur...

4. LeornKayn

LeornKayn

İşte olayı böyle başlar böyle değişik bir noktaya bağlarım dağılabilirsiniz :D

14. Ore monogatari pek ilgi görmüyor mu forumda ya ? Yada içten içe herkes seviyoda, dile mi getirilmiyor :D

2. Sakuragi

Sakuragi

Guncele yetis Gondroch bekliyorum:D Milli midilli umarim iyi bişeyler demişsindir:D

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Biliydim böyle olacahını

4. Sakuragi

Sakuragi

Ah ah hanımefendi, hiç bir zaman anlaşılamayacaksınız.

15. Oyun diye ben buna derim. 

2. quincy

quincy

Aynen :D 

3. Sakuragi

Sakuragi

Pokemonun tanıtımları da süperdi, bu japonlar iyi tanıtım yapıyorlar :D Şaka bir yana, 3 boyutu gerçek hayata sokmak süper. Geliştirseler, sokaklar bu sefer ka-me-ha-me, gomu gomu no, getsuga tenşoo diye inlerdi :D

4. quincy

quincy

Reklamların çoğu göz boyama lakin her şey de olduğu gibi Japonlar burada da işi üst seviyeye çıkarıyor :D Sokaklara taşınması yerine SAO gibi yattığımız yerden farklı evrenlerde oyun oynasak felan daha güzel olur. İstediğimiz karakteri seçip vs yaptırmak :D 

16. Orange anime oluyormuş, hadi iyisiniz.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Yiaa yasasiiin yehuu oynayan ifade hayal ediverin. :D

3. xemerius

xemerius

Aa ne guzel sakamichi no apollonda var cok guzel bir sey cikacak ortaya bence :D

17. PokemonGo  yu telefonuna android'e indiran varsa yardım, pleaseee.

2. Sakuragi

Sakuragi

Teşekkürler, kurdum biraz önce. İlk pokemonumu yakaladım. Balbazar :D Kendimi gecenin bu saatte sokağa atmamak için zor tutuyorum.

3. baranovvic

baranovvic

Baya güzel oyun beğendim ben de :D

4. webburada

webburada

bende indiremedim

18. Metro da, Death Note izleyen çocuğa malum spoilerı verdim. Sanırım bir daha anime izlemez. Bir kişiyi daha bu hayatann kurtardım.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben de yemiştim o spoilerı. Sonra izlemedim zaten. asldhasjhd

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Hic spoiler yemedigimi soylesem? Yoresel bisey mi ne o :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

İzlemediyseniz yada yemediyeniz bilin... Öldüüüü :D

2. Witch

Witch

Songül idolüm<3 şiplyorum da sorunluyum galiba. :c

3. Sakuragi

Sakuragi

hepimiz jigglypuff ın askerleriyiz :D

19. Genshiken de bitiyorsa öleyim ben.

2. Sakuragi

Sakuragi

Huyum kurusun, beni de böyle seveceksiniz artık :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

20. Hadi yine iyisiniz, İstanbul'a Maid Cafe açılıyormuş :D

2. historianWeeb

historianWeeb

Bundan önceki tokyo ghoul 3. Sezonda türkiyede veanimeye cizgi film dedi diye kahve tarama olaylari ben ve arkadaslarimin troludur

3. Sakuragi

Sakuragi

troll olmasına sevindim :D Senin gördüğün maid cafe trollü yapan arkadaşın ismi nedir teyit için soruyorum ?

4. historianWeeb

historianWeeb

ismini hatırlamıyorum çünkü bizim paylaştığımız var sen onu alıp paylaşan birinden görmüş olabilirsin sen bana resmi at ben onaylıyım :D

21. Diamond No Ace 2.sezon izlemeye değer mi acaba ?

2. Sakuragi

Sakuragi

Aslında baş karakterin öne çıkmaması sorun değil benim için ama birinci sezonun sonlarına doğru 3. sınıflar ayrılınca izlemek işkence gibi geldi, yeni sezonda onlar olmadan zevki çıkar mı bilemedim. Bu arada emeğine sağlık ;)

3. xpector

xpector

Eyv sağol.Yok merak etme o açıdan insan alışıyor ya.Ben de ilk çok kötü oldum.Bayağı kişi gitti çünkü.Ama seri yapısı gereği o açığı kapatıyor hemen.Takım olgusunu çok ön plana çıkarıyor ya.Bu sayede alışıyorsun.Yeni takımda da dengeler yerini buluyor yani.

4. Sakuragi

Sakuragi

Başlayalım o zaman. Sağolasın.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.