Jump to content

meeteor

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

meeteor üyemizin başarıları

1. meeteor

One-punch Man

Okuyun, okutturun. Pişman olmayacaksınız. Barış burada da rahat bırakmıyorsun. :S
  2. meeteor

Tortuga Çeviri

Ramiz Dayı Günceli! Tortuga Çeviri - Facebook
  3. meeteor

Tortuga Çeviri

İyi dilekleriniz için teşekkürler... @gereksiz Manga çeviri grubuyuz, fansub yapmıyoruz.
  4. Tortuga Çeviri Tortuga, İspanyolca`da kaplumbağa anlamına gelmektedir. Bu isimle bir ironi oluşturup kaplumbağa hızının tam tersini yansıtmayı amaçladık. Böylece yapacağımız serilerde hızlı ve emin adımlarla ilerleyeceğimizden emin olabilirsiniz . Projelerimiz: Devam edenler: - Hajime no Ippo - - Crows - - Akame ga Kill! - - Makai no Ossan - - Feng Shen Ji - (2. Sezon devam ediyor) - Arago - - Paladin - - Assassin's Creed 4: Black Flag - - Vagabond - (MangaTurk ile ortak) Bitenler: - Maken-X - - Red Erewhon - - Feng Shen Ji - (1. Sezon bitti) One Shot: - Present - - One Piece Romance Dawn - - A Love Story in Moist Rainy Days -
  5. 8. Bölüm eklenmiştir.
  6. 7. bölüm bitti. Keyifli seyirler. Edit: Altyazı güncellendi.
  7. Teşekkür ederim. Genelde işimi yarım bırakmam. :)
  8. Sitede 6 bölüm var. 7. bölümden itibaren çevirmeyi planlıyorum. Hem üniversitedeki sınavlarım hem de yeni kurduğumuz grubumuzdaki Hajime no Ippo çevirim ile beraber gideceği için çeviri biraz gecikebilir. Elimden geldiğince hızlı olmaya çalışıcam. NOT: "thiefpliskin" devam ediyor. Kendisi ben başladığım sıra bluray beklediğini söylemişti. 11. bölüme kadar çevirmiş.
  9. JoJo's Bizarre Adventure (2012) Hala alınmadıysa ben çevirmeyi düşünüyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.