Jump to content
×
×
 • Create New...

FeeLing7d

Fiber Ekip
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by FeeLing7d

 1. Merhaba, güzel düşünceleriniz için öncelikle teşekkürler. Sitenin yavaş olması ile ilgili sıkıntı yaşıyorsunuz sanırım fakat 8 mbit internet hızı olan insanlarda bile site 3 saniye içerisinde açılmaktadır. Yavaşlık yaşayan arkadaşların çoğu chrome ayarlarındaki flash player ve çerezlere izin verilmemesinden kaynaklanmaktadır. Görünümün estetik olmasına da önem verdiğimiz için şimdilik her yönden mantıklı ve estetik bir fikir gelmediği sürece bir değişiklik yapmayı düşünmüyoruz. Attığınız sste önemle göstermek istediğiniz kısım hangisi anlayamadım fakat bölümün sağ üst kısmında önceki bölüm ve sonraki bölüm işaretlerimiz, alt kısımda ise beğenme-beğenmeme ve izlediklerime ekleme kısmı bulunmakta. Tekrardan güzel düşünceleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler, iyi günler.
 2. Mesaj Kutumun dolu olduğunu yeni fark ettim. Mesaj atıp cevap alamamış arkadaşlar varsa tekrar  atabilirler.

  1. Show previous comments  3 more
  2. FeeLing7d

   FeeLing7d

   Küfürden atılan banlar açılmıyor.

  3. DreeDxD

   DreeDxD

   teşekkürler bilgilendirme için

 3. Kendi izlediğin animelerde aramaktansa yukarıdaki siyah kısımdan aramayı dene. Animelerin tüm isimleri birinci, ikinci, ingilizce adı şeklinde sitemizde mevcuttur ve arama kısmında hangi ismini yazarsan yaz doğru animeyi genelde bulur.
 4. Fuzuli bir eklenti olur, maalesef yapılmaz. Arama kısmında kelime ile arama yapmak daha iyi.
 5. Anasınıfında çok yakışıklı bir çocuktum. Kızlar da erkekler hep çevremde dolanırdı. Okula yeni bir tane çocuk geldi ve herkes onun çevresinde dolanmaya başladı. Bir gün bu çocuğu rezil etmek için yemek için yapılan tavuk göğsünü bu çocuğun kuklasının içine koymuştum. Kuklalar hayvan kuklalarıydı ve benim aslan kuklam vardı. En iyisi benimkiydi herkes benimkini istiyordu. O çocuğun kuklası ise ördek kuklasıydı ve o zamanlar için hiç cool değildi. kukla oyunu oynatırdı o zamanlar öğretmenimiz ve kura çekiminde ördek bana çıktı. Elimi tavuk göğsünün içine daldırdım ve rezil olmak istemediğim için gün boyu çıkarmadım. Günün sonunda o efsanevi aslan kuklamla takas etmek istediğimi söyleyip eve bile onunla gittim. Daha sonra evde ağlayıp aslan kuklası aldırmıştım tabi ablamlara
 6. http://www.turkanime.tv/animeler sağ kısımdan çoklu arama yapabilirsiniz.
 7. Çevirisi tamamlanmamış. Fansublardan istekte bulunabilirsiniz. :(
 8. Softsub video olursa arkadakileri kapatmak için siyah şeride gerek duymazsınız. Altyazının kayma olayı oluyorsa aegisub > styles manager kısmından left rigt vert kısmını ayarlarsanız kayma olmaz.
 9. Videoları bulmak için nyaa.si kullanmalısın. Bu sitedeki videoların çoğu zaten softsubtur. Softsub videolardan altyazıyı ayırmak için mkvmergegui ismini verdiğimiz bir program var onu kullanıp alt kısımda ingilizce altyazıyı ayırıp sürükleyerek bıraktığın kendi Türkçe altyazını eklemelisin. Softsub videolarda kendi bilgisayarındayken vlc - gom player - mpc gibi programların yardımıyla izleyebilirsin. Fakat online izleme portallarına yüklerken hardsub yapman gerekir. Hardsub yapmak için megui, format factory, xvid4psp, handbrake gibi programları kullanabilirsin. Ben aralarından kullanımı en kolay ve en hızlı olanı xvid4psp tavsiye ederim. Video ve altyazının ismini aynı yapıp ikisini de aynı dosyanın içine koyarak videoyu programa sürükleyip starta basmak yetiyor. Anlamadığın noktalar oldukça sorabilirsin. Aradığın bir şey varsa bulmak için her zaman yardım isteyebilirsin.
 10. Ne zaman kanserden ölen birini görsem dertleniyorum :( 

 11. Uploader, Encoder, Zamanlayıcı, Çevirmen başvurusu yapacak arkadaşlar varsa hepsinden birer tane ihtiyacım var. Özel mesaj ile ulaşabilirler. 

  1. FeeLing7d

   FeeLing7d

   Uploader ve Encoderlik için başaracak arkadaşların ikisini de yapması gerekiyor. 

 12. Forum chati ile ilgili sorular hakkında eski chat geri dönmeyecek fakat alternatif bir chat eklenecek. 

  1. Show previous comments  1 more
  2. Barış D. Baryshx

   Barış D. Baryshx

   O eklenen eskisiydi yeni değildi. @sShoguNn

  3. Amygirl

   Amygirl

   Peki Zeki Müren de bizi görecek miii :thank_you__onion_by_elcerbero:

  4. LeornKayn

   LeornKayn

   :58f2813f6853a_CupOfCoffeeWithFoot: şu ifadeyi atamadığım chati istemiyorum bro.

 13. @SweetParade nice mutlu ve beraber senelere kardeşim doğum günün kutlu olsun.
 14. Sıfırdan çevirilmediği durumlarda ekleyen fansublardan izin almadığınız sürece kaldıkları yerden bölüm ekleyemezsiniz.
 15. lansai 1 Uzak doğu klavyesi ile anlaşılmayan şeyler yazıp spam yaptığı için. ChromeShelled küfür ettiği için.
 16. Animetosho.org kullanabilirsin.
 17. Hazırken seed aramayayım dedim.Kesin Japonca olsun dersen arayayım
 18. Güncelledim abi. Bu konu biraz fazla dolmuş yaptıklarımı temizleyeceğim.
 19. indirmeye koydum 1.5 saat diyor inince güncellerim abi
 20. Bazı insanlara demek istediğim tek cümle: "utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz."

 21. Üstteki arama kısmına eski isminin 1 kelimesini yazarsanız bulabilirsiniz.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.