Jump to content

FeeLing7d

Fiber Ekip
 • Posts

  174
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by FeeLing7d

 1. FeeLing7d

  Movie

  Çince serilerin genelde zamanlaması ve ingilizce çevirisi olmadığı için pek çevirmek isteyen çıkmıyor. Çince anime çeviren fansublara danışabilirsin.
 2. Türkiye'de basılmıyor. Yurtdışından farklı bir dilde sipariş verebilirsiniz fakat genelde 300 chapter çıkartılmış seriler yurtdışında 100-150 bölüm geriden takip ediyor.
 3. Meta Liberation Army Arc, Boku no Hero Academia manga chapter 218de başlıyor.
 4. Dvdleri 13 ekimde yayınlanacak. Anime filmlerinin sinema çekimlerini eklemiyoruz. Dvd versiyonları çıkınca ekliyoruz. Genelde dvdlerinin satışa sunulması film yayınlandıktan sonra 6 ay ila 1 yıl arasında değişkenlik gösterebiliyor.
 5. Bildirdiğin için teşekkürler. Yakında düzeltilecek.
 6. Violet Evergarden, Dr Stone ve Gintama. Özellikle Gintamayı izleyebilmek için çok uğraştım. Her 15 bölümde bir sarmadığı için bıraktım. Her seferinde 50ye gel güzelleşecek 90a gel güzelleşecek diye diye sıkıla sıkıla 120ye geldim ama olmadı.
 7. Tekrar deneyip sorun devam ediyorsa haber verir misiniz?
 8. Sinema çekimi versiyonu eklenmişti, yasak olduğu için kaldırıldı. Orijinal versiyonu 17 haziranda eklenecek.
 9. Hikaye olarak; https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch-r2 https://www.turkanime.net/anime/code-geass-fukkatsu-no-lelouch Bunları izlemen yeterli. Code Geass: Boukoku no Akito bölümleri 1. ve 2. sezon arasındaki başka karakterlerin başına gelen olayları anlatıyor. https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch-i-koudou https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch-ii-handou https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch-iii-oudou Bunlar ise fukkatsu no lelouch serisinin öncesinin film şeklinde yeniden yapılmış hâli fakat ne kadar kalteli yaptılar bilemiyorum.
 10. Olabilir, çince ve korece olan seriler için tür olarak değil dil olarak ayrı bir tag açılabilir. Yöneticiye danışacağım. Tavsiyeniz için teşekkürler.
 11. Yorumlardan bahsediyorsunuz sanırım. Disqus profil linkinizi atar mısınız?
 12. Nasıl bir hata ile karşılaşıyorsunuz?
 13. Daha fazla tür ekleme gibi bir düşüncemiz şu an yok. Türler myanimelist ile entegre bir şekilde eklenilmeye devam edecek. Öneri almak isteyen arkadaşlar discord sunucumuzdan öneri alabilir. Ayrıca herhangi bir isekai ya da reverse harem animesini açıp benzer animeler kısmına girerek o türdeki animelere ulaşabilir.
 14. Owari no seraph ile alakalı hiçbir sezon ve seri duyurulmadı.
 15. Merhaba, sorun hâla devam ediyor mu? Ediyorsa kullandığınız cihazı ve tarayıcıyı öğrenebilir miyim?
 16. 2. Sezonu resmi olarak duyuruldu fakat kaç bölüm olacağı ve ne zaman çıkacağı belli değil.
 17. Son zamanlarda siteye yapılan saldırıların aşırı fazla olduğunun farkındayız. Kalıcı çözümler bulmak için uğraşıyoruz. "Yıllardır" kelimesi bayağı üzücü ve talihsiz olmuş.
 18. Büyük ihtimalle gece siteye saldırı olduğu için böyle bir durum yaşanmış. Sorun hâlâ devam ediyor mu?
 19. Hangi bölüm ve hangi fansubtan izlediğinizi öğrenebilir miyim?
 20. Operanın otomatik olarak vpn kullanmasından kaynaklanıyor.
 21. İkisinin de bulunması biraz saçma olacaktır. Başkalarının hangi animeleri sevdiğini görebilmeniz için ana sayfanın en alt kısmında "MAL En İyi 500" yazısına tıklayarak myanimelistten alınmış en iyi 500 anime listesini görebilir, yukarıdaki "Animeler" yazısına tıklayarak sağ taraftan detaylı bir arama yapıp istediğiniz türlerdeki animeleri puanına ya da beğenisine göre sıralayabilirsiniz. İfade sistemi kaldırılmayacaktır. Bu kısım sadece beğenenleri değil beğenmeyenleri, şaşıranları, aşırı beğenenleri ve idare eder diyenleri belirtiyor. Flood uyarısının çıkma sebebi o an siteye yapılan saldırılardan kaynaklanıyor ve kısa bir sürede düzeltilip eski hâline getiriliyor. Önerileriniz için teşekkür ederiz. Hepsini dikkate alıyoruz ve hoşumuza gidenleri yapmaya çalışıyoruz.
 22. Çeviren fansub ile iletişime geçebilirsiniz. https://turtlesubs.wordpress.com/
 23. Yakında çevirilip eklenilecek.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.