Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FeeLing7d

Fiber Ekip
  • Content Count

133
  • Last visited

• Days Won

6

Everything posted by FeeLing7d

1. Bununla ilgili izlemeyi düşündüğüm kısmına aktaracağız on-holddakileri de yakında hazır olur.
  2. Hata raporları ve bu kısıma atılan animeleri oldukça hızlı bir şekilde güncellemeye çalışıyoruz. Tokyo Ghoul çok fazla telif yiyen bir seri fakat Varsayılan-Turkanime, Puzzlesubs-Gdrive ve tüm fansubların Cloudy, Videohut, Videoraj ve Openload seçenekleri çalışıyor.
  3. Hata raporlarından kontrol edilip sorunlar düzeldiğinde hata raporunu gönderen kişiye düzeltildiği hakkında cevap gönderiliyor.
  4. Çok fazla anime izleyenlerin daha rahat liste yapabilmesi için bu şekilde yapmayı tercih ettik. Rastgele öneri kısmına gelince sitenin en altına ne çıkarsa bahtıma kısmını koyduk seçtiğiniz türe göre rastgele bir anime öneriyor. Site yorumları ise siteye fazla yük bindirdiği ve yavaşlamalara sebep olabileceği için şu an düşündüğümüz bir şey değil maalesef.
  5. Sayfa şu anda da yenilenmiyor. Sayfa tam olarak yüklenmeden beğen butonuna basıyorsanız yenilenebiliyor. Animeyi indirmek için anime detay kısmına gelip istediğiniz fansuba tıklarsanız o fansubun indirme linklerine ulaşabilirsiniz.
  6. Anime listesinin üstünde filtrele kısmı var o harfine bastığınızda filtreliyor zaten.
  7. Taglı arama sistemi şu anda da var zaten ve her zaman olacak
  8. Ağlıyordu Shingeki no Kyojin 1 vermeyin diyordu
  9. Altyazılarını çeviren arkadaşla konuşup ilk 8 bölümünü buldum. Ameliyat oldum bu aralar biraz sıkıntılıyım bilgisayar başında duramıyorum. Dikişleri aldırınca ilk 8 bölümü düzenler, kalan bölümleri çevirip eklerim.
  10. 40ooRQ.gif

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Amma uzun gifmiş ama güzel.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Sonunu okumak istemiştim çok hızlı geçti. Tekrar izleyecektim neredeyse ama kendime hakim oldum. Bu nedir ya!

11. Hepsi çok abartılmış animeler olarak geliyor bana da Code Geass, Steins Gate, Hayao Miyazaki, Hellsing gibi daha 20 seri sayılabilir çok rahat bir şekilde ama malesef listede görülenlerin çoğu son 2 yılda çıkmış ve hiçbir derinliği olmayan, çocuklara çizgi film diye televizyonda sunabileceğiniz animelerden ibaret.
  12. Düşünsenize Naruto'da izlediğiiz her şey Madara'nın Mugen Tsukuyomisiymiş ve Naruto'nun kurduğu hayalleri anlatıyormuş.

1. Show previous comments  1 more
    2. Luluna

Luluna

Zankoku no Teror izleyin, eğer izlemediyseniz. 

3. Luluna

Luluna

zankyou no terror* yazmayı bile beceremedim anime öneriyorum :P

4. Show next comments  3 more
  13. Disqus yorum sisteminden ban yemişseniz ya küfür etmişsinizdir ya hakaret etmişsinizdir ya spoiler kodunu kullanmadan spoiler vermişsinizdir ya da +18 içerik paylaşmışsınızdır. Neden ban yediğinizi bilmek istiyorsanız profilinize girip silinen gönderilerinize baktığınızda anlarsınız. Yorum sisteminde ban affı yoktur.

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Ha bir de reklam var tabi bir de "1 kere küfür ettik diye hemen banlıyorsun ayıp ayıp" diye gelip kendi suçunu örtmeye çalışanlar lütfen sağ üstteki çarpıya bassın. 

2. LeornKayn

LeornKayn

Bunlara göre uyarı verip ban atıyorsan hoş ben yakın vakitte çok saçma sebepten ötürü forumda uyarı aldım...

14. [email protected] adresine e posta gönderip uploader yetkisi alman gerek. Ya da "Üye çevirileri" bölümüne çevirilerini yüklersen uploader arkadaşlar ilgilenecektir.
  15. Bence Charmander. Sahibi bekle dedi diye yağmurun altında canı pahasına sahibini bekleyen koca yürekli Charmander <3
  16. https://animetosho.org/ torrent siteleri gidince normal indirme seçenekleri(Userscloud vs..) kullanışlıdır. Konu güzelmiş elinize sağlık.
  • Create New...