Jump to content

FeeLing7d

Fiber Ekip
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum yanıtları bölümüne FeeLing7d kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bildiğiniz en uzun süre sonra 2. sezon alan anime hangisi? Benim aklıma 9 yıl sonra 2. sezon alan Mushishi geliyor.

2. Sektördeki en havalı kadın seslerden bir tanesi.

Spoiler

Spoiler

3. Hikigaya fansub'dan sonra 2 yıl ara vermem gerekti fakat http://www.animajidai.com/ artık buradayız!

Kaliteli bir o kadar da içten çeviriler için sizleri sitemize bekliyoruz tabii şu anda bir kaç düzenleme yapıyoruz yakında görüşmek üzere! :)

Animajidai ailesi olarak iyi günler dileriz!

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Kolay gelsin, yardım lazım olursa discord NS#7763 dönmene sevindim. 

2. (See 2 other replies to this status update)

4. Hikigaya fansub'dan sonra 2 yıl ara vermem gerekti fakat http://www.animajidai.com/ artık buradayız!

Kaliteli bir o kadar da içten çeviriler için sizleri sitemize bekliyoruz tabii şu anda bir kaç düzenleme yapıyoruz yakında görüşmek üzere! :)

Animajidai ailesi olarak iyi günler dileriz!

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Admin eski seriler güncellenecek mi :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

5. Merhaba beni 5 ay önce siteden banlamıştınız. Banın açılması mümkün mü ?

Sebebi sanırım Psycho-Pass'daki küfürlü yorumum :D

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Konu küfür olunca tolerans göstermemiz mümkün değil. Yeni bir hesap açıp kurallara uyarak devam edebilirsiniz.

6. Mesaj Kutumun dolu olduğunu yeni fark ettim. Mesaj atıp cevap alamamış arkadaşlar varsa tekrar  atabilirler.

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Küfürden atılan banlar açılmıyor.

2. (See 5 other replies to this status update)

7. Mesaj Kutumun dolu olduğunu yeni fark ettim. Mesaj atıp cevap alamamış arkadaşlar varsa tekrar  atabilirler.

8. Dailymotion'a yüklenen bölümlerde yalnızca bana mı 3 dakkada bir reklam geliyor ? -_-

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Uploader arkadaşlarımın hepsine gplusu öğretmeye ve aşılamaya çalışıyorum. Mobilden girenler için iyi olduğunu düşünüyorum. Gplus ve Gdrive gördüğün serilerde onlardan bakman senin için de iyi olacaktır. :dandyonionplz:

9. Dailymotion'a yüklenen bölümlerde yalnızca bana mı 3 dakkada bir reklam geliyor ? -_-

10. Merhaba
    Ben ; Elz FaNSuB endoderiyim gurupça aldığımız kararla dedective conan bölümlerini sitenize yüklemek istiyoruz 300 .Bölüme kadarını ve bazı movie-specail-magic bölümlerini   cevabınızı bekliyorum.

Site: http://elzsubs.blogspot.com.tr/

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Uploada koydum bugün tamamını ekleyeceğim. 

11. Merhaba
    Ben ; Elz FaNSuB endoderiyim gurupça aldığımız kararla dedective conan bölümlerini sitenize yüklemek istiyoruz 300 .Bölüme kadarını ve bazı movie-specail-magic bölümlerini   cevabınızı bekliyorum.

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Teşekkürler, ellerinize sağlık. Yarın eklemeye başlıyorum. 

12. Merhaba

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Geçen sefer Matrix_23 nickli arkadaşımız kendisi eklenilmesini istediği halde eklediğimizde sorun çıkartıp sitemize hakaret etmiş ve asılsız bir şekilde izinsiz olarak eklediğimizi söylemişti. Bu tür kırıcı sorunların tekrar yaşanmasını istemiyoruz. Herhangi bir sorun çıkmayacağına kefil oluyorsanız ekleyebiliriz. Ellerinize sağlık, iyi günler.

13. Belirli bir yaşa gelmiş insanların "saygı" kavramından bihaber olması.... Şu sıra kendime bile tahammül edemiyor iken birde bu insanlarla uğraşmak can sıkıcı.

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Keşke seni bu kadar iyi anlamasam :cry-milk-bottle-emoticon:

2. (See 1 other reply to this status update)

14. Uzun bir süre aktif olamayabilirim. Yazarsanız geç dönüş yapabilirim. Acilse başka yetkililere ulaşmayı deneyin.

15. Ben Bilişime çok meraklıyım acaba bana upload yapmayı öğretir misiniz? 

Bu siteye upload yapmayı çok isterim açıkcası

UMARIM CEVAPLARSINIZ

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Arkadaşımın dediği sitelere upload edip videonun linkini alarak video ekle kısmından biraz eklemeyi deneyin. Daha sonra devamlı olarak yapabileceğinizi düşünürseniz ekip alımı olarak tekrar konuşabiliriz.

16. Hastane kokusundan nefret ediyorum. ?

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Hiçbir türlü alışılmaz bence, hele bir de onkoloji gibi bölümlerde duruyorsan fena..

2. (See 4 other replies to this status update)

17. Selam 

Dedective Conan bölümleri yayınlancagınız ilgili bir duyum aldım...

Doğrumu ve Doğru ise  hangi fansub Çeviriyi yapacak...

18. Selam 

Dedective Conan bölümleri yayınlancagınız ilgili bir duyum aldım...

Doğrumu ve Doğru ise  hangi fansub Çeviriyi yapacak...

19. Firefox eklentilerini sildim şimdi de video downloadhelper i kurup etkinlestiremiyorum ben nereden indiricem şimdi dizileri animeleri ?

20. Uploader, Encoder, Zamanlayıcı, Çevirmen başvurusu yapacak arkadaşlar varsa hepsinden birer tane ihtiyacım var. Özel mesaj ile ulaşabilirler. 

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Uploader ve Encoderlik için başaracak arkadaşların ikisini de yapması gerekiyor. 

21. Linkteki anime niçin çok uzun zamandır yarım bırakılmış bir şekilde bekliyor?

http://www.turkanime.tv/anime/touhai-densetsu-akagi-yami-ni-maiorita-tensai

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Çeviren fansub istemediği için yeni bölüm videoları eklenilemiyor. VeteranSubs sitesinden indirerek izleyebilirsiniz. 

22. Bu Joker Game adlı animeyi güncel takip edip izlemiştim yayınlandığı zaman. Ve son zamanlarda Japon anketlerinde "en beğenilen animeler"de hep ön planda görünüyor. Cidden iyiydi ona sözüm yok. Ama bu seriyi ne yurt dışında ne bizde bu kadar beğenen var. Eleştirildiğini bile gördüm. Karakterleri birbirine benziyor, çizimi tuhaf vb. Konuya bakmayan, sadece çizime bakan kitle artmış. Üzücü.

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Konuların birbirinden ayrık olması ve açık uçlu biteceğini düşündürmesi pek sevilen bir şey değil. O sebepten sevilmemiş olabilir. 

23. Souten Kouro, Kingdom, Shigurui, Arslan Senki, Onihei vb. gibi tarihi seri bilen var mıdır? Baktım bayağı çok var da yine de bir tavsiye almak isterim

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Sengoku Basara, Sengoku Musou, Brave 10, Oda Nobuna no Yabou. 

24. Türkanime sitede adını bildiğiniz ama takipte olmadığınız bir üyeye mesaj göndermenin bir yolu var mıdır? 

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Kullanıcı adını biliyorsan www.turkanime.tv/kullanici/feeling7d bunun gibi yazabilirsin link kısmına 

2. (See 7 other replies to this status update)

25. Sanırsın adamlar fansub değil milli piyango idaresi. Ben de ev ilanı falan vereyim bari sitedeki bilgi panosuna.

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Mübarek cumayı kutlama amaçlı 3 liralık oyun alıp reklamlı linkler koyarak 150 lira kar etmeyi planlamadık değil. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.