Jump to content

FeeLing7d

Fiber Ekip
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum güncellemeleri bölümüne FeeLing7d kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Mesaj Kutumun dolu olduğunu yeni fark ettim. Mesaj atıp cevap alamamış arkadaşlar varsa tekrar  atabilirler.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. FeeLing7d

FeeLing7d

Küfürden atılan banlar açılmıyor.

3. DreeDxD

DreeDxD

teşekkürler bilgilendirme için

2. Ne zaman kanserden ölen birini görsem dertleniyorum :( 

3. Uploader, Encoder, Zamanlayıcı, Çevirmen başvurusu yapacak arkadaşlar varsa hepsinden birer tane ihtiyacım var. Özel mesaj ile ulaşabilirler. 

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Uploader ve Encoderlik için başaracak arkadaşların ikisini de yapması gerekiyor. 

4. Forum chati ile ilgili sorular hakkında eski chat geri dönmeyecek fakat alternatif bir chat eklenecek. 

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

O eklenen eskisiydi yeni değildi. @sShoguNn

3. Amygirl

Amygirl

Peki Zeki Müren de bizi görecek miii :thank_you__onion_by_elcerbero:

4. LeornKayn

LeornKayn

:58f2813f6853a_CupOfCoffeeWithFoot: şu ifadeyi atamadığım chati istemiyorum bro.

5. Bazı insanlara demek istediğim tek cümle: "utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz."

6. 40ooRQ.gif

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Amma uzun gifmiş ama güzel.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Sonunu okumak istemiştim çok hızlı geçti. Tekrar izleyecektim neredeyse ama kendime hakim oldum. Bu nedir ya!

7. Düşünsenize Naruto'da izlediğiiz her şey Madara'nın Mugen Tsukuyomisiymiş ve Naruto'nun kurduğu hayalleri anlatıyormuş.

2. Luluna

Luluna

Zankoku no Teror izleyin, eğer izlemediyseniz. 

3. Luluna

Luluna

zankyou no terror* yazmayı bile beceremedim anime öneriyorum :P

8. Disqus yorum sisteminden ban yemişseniz ya küfür etmişsinizdir ya hakaret etmişsinizdir ya spoiler kodunu kullanmadan spoiler vermişsinizdir ya da +18 içerik paylaşmışsınızdır. Neden ban yediğinizi bilmek istiyorsanız profilinize girip silinen gönderilerinize baktığınızda anlarsınız. Yorum sisteminde ban affı yoktur.

1. FeeLing7d

FeeLing7d

Ha bir de reklam var tabi bir de "1 kere küfür ettik diye hemen banlıyorsun ayıp ayıp" diye gelip kendi suçunu örtmeye çalışanlar lütfen sağ üstteki çarpıya bassın. 

2. LeornKayn

LeornKayn

Bunlara göre uyarı verip ban atıyorsan hoş ben yakın vakitte çok saçma sebepten ötürü forumda uyarı aldım...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.