Jump to content

FeeLing7d

Fiber Ekip
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    FeeLing7d got a reaction from Hikigaya-kun in Hikigaya fansub'dan sonra 2 yıl ara vermem gerekti fakat http://www.animajidai.com/ a   
    Kolay gelsin, yardım lazım olursa discord NS#7763 dönmene sevindim. 
  2. Beğen
    FeeLing7d got a reaction from Barış D. Baryshx in Hikigaya fansub'dan sonra 2 yıl ara vermem gerekti fakat http://www.animajidai.com/ a   
    Admin eski seriler güncellenecek mi 
  3. Beğen
    FeeLing7d got a reaction from DreeDxD in Mesaj Kutumun dolu olduğunu yeni fark ettim. Mesaj atıp cevap alamamış arkadaşlar var   
    Küfürden atılan banlar açılmıyor.
  4. Beğen
    FeeLing7d got a reaction from Nones in Belirli bir yaşa gelmiş insanların "saygı" kavramından bihaber olması.... Şu sıra ken   
    Keşke seni bu kadar iyi anlamasam 
  5. Beğen
  6. Beğen
  7. Beğen
    FeeLing7d got a reaction from torotoro in Ben Bilişime çok meraklıyım acaba bana upload yapmayı öğretir misiniz? Bu siteye uplo   
    Arkadaşımın dediği sitelere upload edip videonun linkini alarak video ekle kısmından biraz eklemeyi deneyin. Daha sonra devamlı olarak yapabileceğinizi düşünürseniz ekip alımı olarak tekrar konuşabiliriz.
  8. Beğen
    FeeLing7d got a reaction from Toprakezgi in Hastane kokusundan nefret ediyorum. ?   
    Hiçbir türlü alışılmaz bence, hele bir de onkoloji gibi bölümlerde duruyorsan fena..
  9. Beğen
  10. Beğen
    FeeLing7d got a reaction from Lizardon in Bu Joker Game adlı animeyi güncel takip edip izlemiştim yayınlandığı zaman. Ve son za   
    Konuların birbirinden ayrık olması ve açık uçlu biteceğini düşündürmesi pek sevilen bir şey değil. O sebepten sevilmemiş olabilir. 
  11. Beğen
    FeeLing7d got a reaction from Lizardon in Souten Kouro, Kingdom, Shigurui, Arslan Senki, Onihei vb. gibi tarihi seri bilen var   
    Sengoku Basara, Sengoku Musou, Brave 10, Oda Nobuna no Yabou. 
  12. Beğen
    FeeLing7d got a reaction from noirwinglessova in Türkanime sitede adını bildiğiniz ama takipte olmadığınız bir üyeye mesaj göndermenin   
    Kullanıcı adını biliyorsan www.turkanime.tv/kullanici/feeling7d bunun gibi yazabilirsin link kısmına 
  13. Beğen
    FeeLing7d reacted to Toprakezgi in   
    Sonunu okumak istemiştim çok hızlı geçti. Tekrar izleyecektim neredeyse ama kendime hakim oldum. Bu nedir ya!
  14. Beğen
    FeeLing7d reacted to Barış D. Baryshx in   
    Amma uzun gifmiş ama güzel.
  15. Beğen
    FeeLing7d reacted to Luluna in Düşünsenize Naruto'da izlediğiiz her şey Madara'nın Mugen Tsukuyomisiymiş ve Naruto'n   
    zankyou no terror* yazmayı bile beceremedim anime öneriyorum :P
  16. Beğen
    FeeLing7d got a reaction from .:Kanema:. in Yaa şu japon kızların tenleri neden bu kadar açık :< insanı özendiriyorlar resmen   
    Elin oğlundaki Japon adam anlatmıştı. Japonlarda beyazlık güzellik demek hatta denize giderken bile dalgıç gibi giyip gidiyorlar diye :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.