Jump to content

ExheptaN

Üyeler
  • İçerik sayısı

30
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

ExheptaN kullanıcısının son zaferi 3 Haziran 2015

ExheptaN en beğenilen içeriğe sahiptir

ExheptaN hakkında

• Doğum günü 08/25/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://animebiz.net

Profil Bilgileri

ExheptaN üyemizin başarıları

1. Beğendiğiniz için bizler mutlu olduk.
  2. Beğendiğiniz için memnun olduk. Bir sonraki sayımızda da bir miktar yeniliklerimiz olacak. ^^
  3. Okumak Ve İndirmek İçin : http://dergimtotoro.com/DT04/ Facebook Sayfamız İçin TIKLAYIN. Merhaba arkadaşlar, Dergim Totoro ilk sayısını Haziran ayında çıkardıktan sonra 3 sayı yayınlamış ve henüz emekleme aşamalarında iken yenilenmeye gitmişti. Sessiz kaldığımız bu süreçte bazı grup ve kişilerle anlaşmalarımız olmuş, dergi içerisinde bölümlendirmeler gerçekleşmiş ve sunum tarzımız değişmiştir. Bu açıdan yeni sayıda sizlere yep yeni bir dergi sunuyoruz. Bizlere destek olmak için yeni sayımızı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca her ay dergimize yazı göndererek konuk yazar olabilirsiniz. FanArt çalışmalarınızın yayınlanması içinde dergimizi tercih edebilirsiniz. Öte yandan devamlı yazabileceğinizi düşündüğünüz takdirde dergimize yazarlık başvurusuda yapabilirsiniz. Yazı & FanArt gönderimi ve Yazarlık Başvurusu için : [email protected]<script data-cfhash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script> adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yazarlık Başvurusu İçin Kullanılacak Şablon : İsim : Yaş : İl : Facebook / Twitter Adresi : Skype (Varsa) : Daha Önceki Yazarlık Tecrübeleri (Varsa) : Blog Adresi (Varsa) : Yazarlık İçin İlgilenen Alan : Örnek Bir Yazı ([email protected]adresine gönderilecek.) Özel durumlarda bize Facebook sayfamız üzerinden mesaj göndererekte ulaşabilirsiniz.
  4. Yorumlarınız için çok çok teşekkür ederiz. ^^ Bazı hatalarımız olduğunu kabul ediyoruz tabii ki, elimizden geldiğince uğraşıp devam ettirmek diğer bir amacımız.Sizlere 2. sayıda daha iyi bir dergi ulaştırmak istiyoruz. ^^
  5. Yorumlarınız için teşekkürler. Kalıcı olacağız inşallah ^^
  6. Teşekkürler ^^ Elimizden geldiğince düzelteceğiz ^^
  7. Yorumunuz için teşekkür ederiz ^^
  8. Emeğinize sağlık tekrardan :) Bir sonraki sayıyı bekliyoruz :) Her öneriniz bizim için değerli tabii ki. Önerilerinizden bir kaçı düşündüğümüz şeyler ancak dediğimiz gibi bu sayıda biraz ortam yoklamak istercesine davrandık. Yazının sahibi olarak konuşmam gerekirse, bilindik şeylerden bahsettiğimi bilirek yazdım yazımı. Lakin 15 senelik bir seri bitmişti ve böyle bir dergide yer alması gerektiğini düşündüm, minik bir özet geçeyim istedim. Teşekkürler efendim ^^
  9. 1. Sayı için elimizden gelenleri yaptık. Amatörlüğümüz de fazlaca oldu şimdi sıra 2. sayıda daha iyi ortaya çıkmak ^^ Ahh o animeyi arkadaşımın tanıtımından sonra bende de izleme isteği uyandı. Kaçırılmayacak bir seri ^^
  10. Dergim Totoro, 2. Sayısını yayınladı! İlk sayımızın üstüne koyarak sizlerle yeniden buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gelişmemiz için geri dönüş yapmayı unutmayın. ^^ Şimdi Online Okuyun ------------------- Dergim Totoro olarak ilk sayımızı yayınladık. Hemen okumak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Gelişmemiz için geri dönüş yapmayı unutmayın. ^^ Şimdi Online Okuyun PDF Olarak İndir / Oku
  11. Dergim Totoro olarak ilk sayımızı yayınladık. Hemen okumak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Gelişmemiz için geri dönüş yapmayı unutmayın. ^^ Şimdi Online Okuyun PDF Olarak İndir / Oku
  12. İlk sayımızın yayınlanmasının ardından 2 gün içinde ilk başvuruların sonucunu netleştireceğiz. Somut elle tutulur birşeyler görme isteği olan arkadaşlarımızı anlıyorum. Bende onun hayaliyle bir şeylerin adımını attım aslında ancak biliyorsunuz ki gönüllü bir ekibiz ve hiç olmayan bir sermayemiz var :D Yani bunu şuan için gerçekleştirmek gerçekten zor. İstemiyor muyuz? Tabii ki istiyoruz. Umarım bunu başarabiliriz.
  13. Teşekkürler hocam ^^ Aynı konuda sizede kolay gelsin bu arada. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.