Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

gereksiz kullanıcısının paylaşımları

1. abi accel woeld izliyim dedim affedersiniz herzaman söylediğim şeylerle çelişicek ama insanlar bunun neresini seviyor hikaye ve konu ilgi çekici yan karakterlerde iyi ama ben bi ana karaktere içimden küfrederek izlediğim son anime school days di bu ondanda fazla bu kadar salak olunmazki bir adam çıkıyor seni videoya çektim diyor bundan kimseye bahsetme tmm kabullendim diyelim şişko ağlak ana karakteri lan kendo ustası adam var arkadaşın söyle bi gerçek dünada bi kolunu bacağını kırsın b...

1. Kaxell

Kaxell

Ana karakteri at zaten. Toksa accel worldun tadını çıkaramazsın. Kuruyokuhime aşkım ♥.

2. Toaru Majutsu no Index in mangası devam ediyormu ediyorsa nerde bulabilirim bilgi lütfen

3. off off kuzenime bir daha lol chaımı vermem agaya nasıl kaybettiyse kazanıyorum lp gelmiyor ya sonunda 10 maçtan 7 sini flan kazana kazana lp almaya başladım yakında gold dayım m.k gümüş çok berbat

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

:D :D Ben gümüşte full troll bot pre giriyorm :D

3. gereksiz

gereksiz

neyse ben biraz anime izliyim oyun atıcam gol olmam lazım

4. Cувєя efsanedir. :)
  4. Higurashi no Naku Koro ni hyi hangi sıra ile izlemem gerek 6 tane sezon var

1. ShiroYuu

ShiroYuu

1-Higurashi no Naku Koro ni

2- higurashi no naku koro ni -kai

3-higurashi-rei

4-nekogoroshi-hen

5-higurashi-kira

6-higurashi no naku koro ni kaku:outbreak

2. kawaii kereste

kawaii kereste

Higurashi'yi sevmeyen tek ben miyim lan, bi izle bakayım Cem senle zevklerimiz uyuşuyor :D

5. çizimlerime yeni resim eklenmiştir yeni bir karakterle beraber kısa bir amatör mangada var yanında :D

1. LeornKayn

LeornKayn

FF kısmınamı ?

2. gereksiz

gereksiz

fan art tı galiba benim profilden son paylaşılan konum o beğenirsen ne mutlu bana :)

6. gereksiz

Çizimlerim :3

ve sonunda yeni bir karakterle kısa hikaye daha temiz aslında çalışırdım ama onun için mürekkeplendirmede mükemmeleşmem gerek şimdilik sadece kurşun kalem çalıştığımdan ana hat ve ölçü çizgilerini fazla çizemiyorum silmesi sorun oluyor çünkü sonrada o yüzden de bir çok düzeltme ve silgi izi kaldığının farkındayım orjinalde hafif çizgilerle ölçüler flan alırak kurşun ile çizer resmin son halini mürekkeplendirip silmem gerekir hafif çizdiğimde iz de almıyacağından ama şidilik sadece kurşun kalem masamda çalışıyorum tabi bende biraz pasaklı olabilirim ama çabalarım yinede sağol
  7. gereksiz

yeni bir resim yüklendi lütfen yazılarıda okuyun herkesin beğenmesi için elimden geleni yapıcağım :)
  8. sonunda az çeksede karşı komşunun şifreyi alıp internete girdim haftaya eni karakter tasarımlarıyla çizimlerii paylaşmaya başlıcak interneti bulucam :D 3 haftadır internetsizim nasıl kötü nasıl :D

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Demek o eleman sendin.

9. yakın zamanda ff e yeni bölümlerle gelicem üniversite yurt ve ev işleri derken çok meşguldüm tabi birde çizim derseleri derken neyseki bitti şimdi kendime bir editör arıyorum noktalama işaretlerini ve yazım yanlışlarını düzeltebilecek güvendiğim birini yardım etmek isteyen yaza bilir

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben isterdim de kanka, gözüm yemedi. :D

10. persona 4 e başlarken ilk hangisi izlemem gerek ?

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Persona'ların belli bir sırası yok bro.Bağımsız konulu.İstersen önce anime serisinden başla ;) http://www.turkanime.tv/anime-seri/Persona-4-The-Animation

11. gereksiz

Shingeki no Kyojin Filminin Oyuncuları

ben bir animenin filmini ne kadar iyi yaparlarsa yapsınlar anime kadar iyi olmıyacağını düşünüyorum çünkü animede karakterleri çizerek yaptığın için karaktere uyan kişiler çizersin ama film dediğin zaman o karaktere uygun var holan insanlardan seçmen gerek bide oyun culuğu da iyi olması lazım . son olarak tipleme sonuç olarak mikasa yı oynıynıcak karakter mikasaya benzemez ise hiç tadı kalmaz dünyanın en iyi efecklerini kullansanda bir cosplay partisine benzer bence :D
  12. gereksiz

eklicem eklmek istiyorum yeni resimlerde ipod bozuldu resim çekip koyamıyorum :D
  13. gereksiz

tmm arkadaşlar ben bu mangaka akademi ile gerçekten ölçülü flan 3 hafta oluyor başlıyalı :) anatomi çalışıcapım vücut ve kafanın farklı açılarını çalışacağım sonra yüz ifadeliri var sonra hareketli vucut çizimkeri o hareket hissini kağıda aktarmak ve arka planlar da var bu çizimleri 1 yıll içinde kavrarım sanırım :) ama daha çok yol var 1 yılın sonunda kendime ait bir taslak olarak manga çıkarmaya çalışırım :)
  14. gereksiz

saki mangamı beğenmiyen editör konuşmasını hatırlattı bana sen bidaa çiz öle bakalım gibi ama neyse teşekkürler :)
  15. gereksiz

aslında vücut hakkında hiç bişi bilmeden çizdiğim iki çizim bunlra çalışmalarım sadece yüz lerin farklı açıları flan onlarıda çalışmadım son güzel olmuş dediniz ama o çizimde ben kafayı hiç beğenmedim :) onun dışında çizimlerim daha başlangış seviyesininde altında :D ayakkabıları flan hiç çizemedim :D oralar boş farkıdaysanız neyse daha iyi şeyler çalışıcağım yaında yenileriniyüklerim :D sağolun
  16. gereksiz

burda çizimlerimi paylaşıcağım çizimlerimi geliştirmeye manga akademisi ile başladım ve öle bir melete bulaştırdılarki beni adam akııllı anime izliyemiyorum artık aklımda sürekli yeni hikaye fikirleri yeni karakterer yani duruşlar canlanıyor o kadar zor durumda kaldımki surat çizmekle yetinemedim bir kaç yeni fikirden bir kaç yeni karakter bile çıkıyor ben size son hallerini burda paylaşıcağım öncellikle burda paylaştıklarımın çoğu bir kaç kez çizilmiştir :D bu karakterler tamamen bir tarafımdan uydurulmuştur kim diye sormayın :D 4. (YENİ) bu yukardaki gibi yeni karakter tasarımları yapmaya çalıştığımda ortaya çıkan bir karakterler burda paylaştığım her resim bunun gibi olucak şu an sizinle paylaşamıyacağım bir hikaye üzerinde çalışıyorum bunlarda karakterleri burda paylaştıklarımdan farklı olarak bu hikayenin mangasını çizmek istiyorum ilerde o yüzden bunu şimdilik burda paylaşmamaya karar verdim kusura bakmayın merak eden olduysa : :)şimdi daha karakterlerin bazılarının ismi bile yok şimdilik takma isim verdim ilk resimdeki şimdilik sadace yüz tasarımı bulan abimiz "ossan" 2 ve 3 resimlerin konusunda olan kişi ise "winner" ve şimdi paylaştığım karakterin ismi bunu belirledim bi baya hoşuma gitti çünkü "Hebi" anatomi oarak öğrenmem gereken çok şey var ama genel olarak hatlarını bu resimden anlarsınız umarm :) internetim şimdilik bu kadarına izin verdi ama daha paylaşmadığım bir karakter daha var onuda yakında internet bağlanınca paylaşıcam ve bu konu altından bu 4 karakterin kısa 1 yada 2 sayfalık kısa hikayelerini amatör manga halinde yayınlıyacağım umarım beğenirsiniz :D ve yeni bir karakter daha adı "rage" ve bu skecimiz Rage vs sivrisinek diye adlandırdım tamamen orinal değil bir manganın bir bölümünden alıntı yaptım sanırım etkilendimmi diyim ama kısa hikayeler bu şekilde olucak diye bir özet olur her halde :)
  17. çizimlerim iyi gidiyor aklımda thandan hariç 3 hikaye daha var ama sadece fikir olarak 3. nünde karakterlerini tasarladım sayılır ama çizimlreimi daha geliştirmem gerek daha ayak çizmekte zorlanıyorum ama el çzimlerinde kimseye kaybetmem :D hareketler arka plan çizimlerini de belli bir seviyeye getirince ilk mangamı amatör olarak çıkarıp bir manga yarışmasında şansımı deniyim bakalım :D

18. thanda çizer arkadşın işleri çıkması üzerine ve ondan sonra bağlantımızın kopması ile beraber manga işi askıya alınmıştır :D ancak ben çizimlerimi geliştiriyorum ve hikayeyi kendi başıma ilerletiyorum ve ilk manga benzeri eserde burda baylaşmayı düşünüyorum ite size ilerde thanın iyi karakterlerinden biri http://i.hizliresim.com/gj4vJO.jpg

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sakallar senin sakallar mı yoksa, anime ve mangalarda sakallı karakter az :(

2. Kaxell

Kaxell

Her geçen gün daha iyi yapıyorsun ;) bizim yeni sayıda yüzleri neredeyse bitiriyoruz, yüz ifadeleri falan bayağı işine yarayacak :)

3. Gizemlibiri

Gizemlibiri

çok tandık geldi bu kARAKTER :D

19. pardon ikiker göndermişim
  20. ben yüz çizimi çalıştım göz çizimide ölçüleri kullanarak kendi kafamdan göz çizmeyi deneyince daha iy oldu bana dah uygun bir stil bulmak iyi oluyormuş ağız içinde geçerli ama halen göz bebeklerinin baktığı yön flan pratiğe ihtiyacım var ama bundan bir hafta öncesine kadar bunu bile çizemiyordum :D bunda çizdiğim daire ve kafa yüz için biraz büyük kalmış gibi ağız ve gözü belkide sadece gözü birazdaha büyük çizmem gerektiğini düşünüyorum göz bebekleri farklı yönlere bakıyor o smetri yapma skıntımdan antremanla kurturulurum gibi geldi ama en büyük sıkıntım galiba saç saçları ilk basit havalı bişi yapıyım derken aa iyi olmadı burayada flan dedim saçlar orman kaçkınına döndü bunlar dışında sizin de görüşlerinizi almak istedim bu ilk yüz çizim denemem :D sizin eleştirilerinizle daha iyisini çiziceğim :) bu arada mürekeplendirmede genelde tek çizgi ile kullanmaya çalışıyorum ama düzgün olmuyor gibi farkettiyseniz kurşun kalem gibi kullandım o yüzden düzgün dumadı mürekkeplendirirken nasıl ir yol izlememi önerirsiniz ?
  21. attack of titans ın mangasını nerden okuya bilirim bleach flan da ?

1. Nayru

Nayru

ingilizcene güveniyorsan mangaone :D

2. Shotdown

Shotdown

İngilizcene güvenmiyorsan turkcemanga.com olabilir :)

22. bu da ilk kez denedim ölçü ve cetvelle göz çizmeyi 20-30 dakka sürdü bayayavaş geldi bana tamda olmamış gibi daha çok pratik yapmam lazım değilmi ?
  23. tmm anladım ben şu an zaten başlamış durumdayım göz çiziminden pek memnun kalmadım ama denemeye devam ederek galiştiricem bu arada ben izmirde okuyorum bu konda bana yardım edebilecek bildiğiniz bir çizi kursu varsa lütfen söyleyin birde burda çizdiğimiz resimleri paylaşıp sizin fikirlerinizi alabilirmiyiz ? bu da ilk kez denedim ölçü ve cetvelle göz çizmeyi 20-30 dakka sürdü bayayavaş geldi bana tamda olmamış gibi
  24. bu bir düşünce belki maddi olarak mülün olmıya bilir ama offline bir kurs açmayı düşündünüzmü hiç ?
  25. valla ben çok eğitici buldum . özellikle yüz çizimlerini yaptıktan sonra oranlar la oynıyarak kendi çizim tarzımı yakalamaya çalışmayı düşünüyorum ama ilk olarak ordaki tarzı bir benimsiyim sonra onda ustalaştıktan sonra çizimerimi özelleştire bilirim şimdilik ilk işim bursumun yatmasını bekliyim malzeme almak :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.