Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne gereksiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. beyler ben ocak ayında japonyaya gidebilirim ama orda ne yapacağımla ilgili en ufak fikrim yok :) yani ingilizcem ve japomcam çok az bir şekilde japon akadaş edine bilirsem iyi olur ama nasıl onuda bulamadım :D bunlar la ilgili bişi ler bilen varmı ?

1. gereksiz

gereksiz

gereksiz velet ahh baban zamanında takaydı o lastiği biz bu çocuklarla uğraşmazdık ahh ahh

2. (See 11 other replies to this status update)

2. beyler ben ocak ayında japonyaya gidebilirim ama orda ne yapacağımla ilgili en ufak fikrim yok :) yani ingilizcem ve japomcam çok az bir şekilde japon akadaş edine bilirsem iyi olur ama nasıl onuda bulamadım :D bunlar la ilgili bişi ler bilen varmı ?

1. gereksiz

gereksiz

hadi ben cahilim hadi ben yazım yanlışı yapıyorum sen bunları belirterek ne kazandın amac .. gereksizsin abi ben hiç bir zaman dil anlatımım iyi demedim . cahil olan sensin kendini iyi hissetmek için oraya buraya ben zekiyim yazıyorsun bu kadar küçük şeylerle tatmin olan ve kendini gerçekten zeki sanan sen bence cahil olansın

3. beyler ben ocak ayında japonyaya gidebilirim ama orda ne yapacağımla ilgili en ufak fikrim yok :) yani ingilizcem ve japomcam çok az bir şekilde japon akadaş edine bilirsem iyi olur ama nasıl onuda bulamadım :D bunlar la ilgili bişi ler bilen varmı ?

1. gereksiz

gereksiz

barış bende biliyorum onu ingilizceleri iyi değil benim iyide onlarn telefuzunu anlamam ben staja gittiğim yerlerde şirketten gördüm japon iş adamlarını konuştukları ingilizce yi anlamak zor

4. beyler ben ocak ayında japonyaya gidebilirim ama orda ne yapacağımla ilgili en ufak fikrim yok :) yani ingilizcem ve japomcam çok az bir şekilde japon akadaş edine bilirsem iyi olur ama nasıl onuda bulamadım :D bunlar la ilgili bişi ler bilen varmı ?

1. gereksiz

gereksiz

yemin ederim gereksiz diyincede kızıyorlar arkadaş en azından benim nickim sandece gereksiz adam komple gereksiz ya

5. beyler ben ocak ayında japonyaya gidebilirim ama orda ne yapacağımla ilgili en ufak fikrim yok :) yani ingilizcem ve japomcam çok az bir şekilde japon akadaş edine bilirsem iyi olur ama nasıl onuda bulamadım :D bunlar la ilgili bişi ler bilen varmı ?

1. gereksiz

gereksiz

ayy espiri yaptı :D valla millet hoop toplanın mandalyasını verip türk dil kurumundan plaketini verelim olum çoçuk dil anlatından 60 altı almıyordur kesin oouww . bizle çok gerekli düşüncesini paylaştığı için teşekkürde etmemiz lazım şimdi bide yani hani zaten ben orda jponya desemde aslında dil anlatım ve noktalama işaretlerini anlıyomuyum acaba diye sordum

6. shingeki no kyojin mangasını güncel nerden okuya bilirim ?

7. eğlenceli ,komik ve okuması baya zamanımı alıcak bir manga biliyormusunuz bunu diyince merak etim sket dance nin mangası devam ediyormu ?

1. gereksiz

gereksiz

onu ingilizce olarak okuyorum sürekli olarak son bölümleri baya iyi :)

2. (See 5 other replies to this status update)

8. http://www.webtoongarden.com/OnlineOkuma/series/the_gamer/ burdan mangayı okudumda abi bunun devamı olmalı ya :D 60 da bitemez gerisi nerde bilen varmı ?
    1. gereksiz

gereksiz

soğunmaz ya gayet güzel bir manga :D böyle bir şey anime olsa baya popiler olur ben böle bir hikaye bulsa jump a gönderir serileştirlirim :D

2. (See 6 other replies to this status update)

9. http://www.webtoongarden.com/OnlineOkuma/series/the_gamer/ burdan mangayı okudumda abi bunun devamı olmalı ya :D 60 da bitemez gerisi nerde bilen varmı ?
    1. gereksiz

gereksiz

61 yakında gelir inşallah toplu okumak eğlenceliydi ama güncel olmak sıkıcı olabilir ?

10. http://www.webtoongarden.com/OnlineOkuma/series/the_gamer/ burdan mangayı okudumda abi bunun devamı olmalı ya :D 60 da bitemez gerisi nerde bilen varmı ?
  11. http://www.webtoongarden.com/OnlineOkuma/series/the_gamer/ burdan mangayı okudumda abi bunun devamı olmalı ya :D 60 da bitemez gerisi nerde bilen varmı ?
    1. gereksiz

gereksiz

ooo kore yapımı değilmi the gamer çok hoşmu ya la ben bu kadar iyi olmasını beklemiyodum ama renkli flan manga değilmi ki ?

12. bir anime vardı şimdi anlatıyorum çocuğun biri bir yurt gibi bir hani japonyada olurya han gbi bir yöneticisi olur öle bir yere kalmak için giriyordu ama her yerde garip adamlar bitane "M" biratana hiç sevgili bulamıyan bir kadın flan ama sonrada orda kalan bunun bir üst sınıfı bir kızı görüp kalmaya karar veriyordu gibi hatırladığım bu bbu animenin adını bilen varsa söyliye bilirmi -.-

1. gereksiz

gereksiz

the directeco sağol . diğeri sen yazmasanda olurdu ya . hani derler ya .... nasıldı o ... hmm. ha buldum !. boş muhabbet ten hoşlanmam

2. (See 4 other replies to this status update)

13. şimdi düşündümde en belirsiz biten seri medaka box değilmi sevilmedi diyemi bitti acaba ben son karakteri merak ettim aslında devamı olsa iyi olurdu :D

1. gereksiz

gereksiz

ero gaki . oppai appai başka bişi görmüyormusun sen bir bayanın gerçek çekiciliği ....... KALÇALARDIR !! o konu bir yana abi baya bir yeni sezon başlıcakmış gibi bitti o yüzden dedim tuhaf bitti diye furki ben dediklerini de biliyorum onlarda öle ama her halde sonuçta popilaritesi düşüen ve para kazandırmıyan seriler bitiyor galiba ne kadar ilginç bulursan bul üzücü bir durum

2. (See 2 other replies to this status update)

14. off off kuzenime bir daha lol chaımı vermem agaya nasıl kaybettiyse kazanıyorum lp gelmiyor ya sonunda 10 maçtan 7 sini flan kazana kazana lp almaya başladım yakında gold dayım m.k gümüş çok berbat

1. gereksiz

gereksiz

neyse ben biraz anime izliyim oyun atıcam gol olmam lazım

15. off off kuzenime bir daha lol chaımı vermem agaya nasıl kaybettiyse kazanıyorum lp gelmiyor ya sonunda 10 maçtan 7 sini flan kazana kazana lp almaya başladım yakında gold dayım m.k gümüş çok berbat

1. gereksiz

gereksiz

çıkaman orda iyi oynuyorlar ben alışmışım atraxyona çok sıkıcılar bunlar ya :D platta jung dan önce top sana gang gelirdi bir bakarsın dakka 6 5 kişi botta gang sonra değişik şeyler flan gümüşler de yok m.k kill alıyım yete diyolar

16. Tapmayın lan şu SAO-SNK_DxDye delireceğim ulan :@

1. gereksiz

gereksiz

adam dihyorki şimdi bana laf atarlar bide çok çirkef bu fanlar :D adam başta beni delirtiyolar diyor :D bak abicim benden duymuş olma ama o animeleri kaldıramıyan sensin burda problemi olan sensin kimse sana o animeleri ev demiyor sevmiye bilirsin normal bişi , her heşi herkes sevmez ama gidipte sevmedim diye sataşamazsın ayıp olur kendini küçük düşürürsün uyarıyım

2. (See 24 other replies to this status update)

17. off off kuzenime bir daha lol chaımı vermem agaya nasıl kaybettiyse kazanıyorum lp gelmiyor ya sonunda 10 maçtan 7 sini flan kazana kazana lp almaya başladım yakında gold dayım m.k gümüş çok berbat

1. gereksiz

gereksiz

yahu sonunda gümüş 2 deyim geçen gece kaç maç kazandım 4 ten anca 2 ye çıktım bu günde altına geçiyim olursa plat zorlıcam

18. çizimlerime yeni resim eklenmiştir yeni bir karakterle beraber kısa bir amatör mangada var yanında :D

1. gereksiz

gereksiz

fan art tı galiba benim profilden son paylaşılan konum o beğenirsen ne mutlu bana :)

2. (See 1 other reply to this status update)

19. Ecchi King Fansub olarak :D yeni seri verdiğimi herkese duyurmayı düşünüyordum ki // aa duyurdumda :D :D //

1. gereksiz

gereksiz

ooo fansub ha bizim ecchi king fansub açmış haberim yok :D hayırlı olsun :)

2. (See 1 other reply to this status update)

20. doğum günüm kutlu olsun arkadaş o kadar kardeşim diyen var bi hatırlıyan çıkmadı be ya neyse bende bu güne kadar hatırlamamıştım ama neyse

1. gereksiz

gereksiz

vay suçlu olduk iyimi ya vay arkadaş :D

2. (See 8 other replies to this status update)

21. doğum günüm kutlu olsun arkadaş o kadar kardeşim diyen var bi hatırlıyan çıkmadı be ya neyse bende bu güne kadar hatırlamamıştım ama neyse

1. gereksiz

gereksiz

ya hu siz beni en son ne zaman konularda gördünüz be hainler :d doğum günü kutlama bölümüymüş nerde len o ne bileyim :D

2. (See 8 other replies to this status update)

22. beyler bayanlar FF imin ilkbölümünün mangası yani Than-Budünyaya ait olmuyan bir hafta içinde hazır olup bu forumda paylaşılayaktır isteyenlere özek msj yolu ile ulaşıp soru sora bilirker ilk tasarım aşamasındaki karakterlerin resimlerini ata bilirim ama tabikide hepsini değil çünkü manga çıktığı zaman okumanıızı istiyorum umarım beğenirsiniz :)

1. gereksiz

gereksiz

yok yok yorum yok onun ne olduğu ile ilgili alla alla spoiler istiyen adama bak :D

23. Vaaay Cem yeni FF yapacakmış :D Sabırsızlanıyorum *-*

1. gereksiz

gereksiz

ooo hoooo çoktan çıktı be bro :D valla gülemmi ağlasammı :D

24. beyler bayanlar FF imin ilkbölümünün mangası yani Than-Budünyaya ait olmuyan bir hafta içinde hazır olup bu forumda paylaşılayaktır isteyenlere özek msj yolu ile ulaşıp soru sora bilirker ilk tasarım aşamasındaki karakterlerin resimlerini ata bilirim ama tabikide hepsini değil çünkü manga çıktığı zaman okumanıızı istiyorum umarım beğenirsiniz :)

1. gereksiz

gereksiz

o benim çizimim ama mangada çizer arkadaşımızın çizimini kullanıcaz FF de yazdığım kişi :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.