Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

6 Takipçi

gereksiz hakkında

• Doğum günü 06/27/1992

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

37617 profil görütülenme

gereksiz üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: gereksiz

1. bir anime fırumundayız değilmi bazen farkedemiyorum bazıılaarı yok ödevim var tehhe :P yok eski sevgilim şöyle yok böyle yani eskiden de bunlar vardıda onlar komiklik amaçlı arada sırada olan şeylerdi siitenin adını türkfacebook tv diye değiştire biliriz artık ne güzel :D keşke ilk katıldığımki gibi kalsaydı ...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Grkmvc

Grkmvc

Cem şaka yapmaz, yok eder!!

3. gereksiz

gereksiz

görekem sayende akşam akşam baya güldüm hacı eksik olma :D bu arada neyin hedef göstermesi ? ben sadece bir durumu belirttim yok yani böle paylaşımlar yapmayın demiyorum sonuçta forum ahalisininde forumdayken canı sıkıla bilir ama şimdi bak " sıkılmak zor zanahattır " bu arkadaşa dicek bişi yok foruma girmiş canı sıkılırken yaratıcılığı coşmuz yazmış bunda problem yok :D ama yok eski kız arkadaşım yok ödev onlar ne ya abi senin başka bildiğin sitemi yok yani ne diyelim senin eski k...

4. gereksiz

gereksiz

burda dolaşan çoğu animeci ideal kız arkadaş olarak anime kızlarını seçmiş kişiler :D bende dahil daha beni enime kızlarından daha ok etkiliyen bir gerçek kızla tanıştım onunlada çııktım zaten neyse belki haklısındır belki kırııcıyım ama tahammul edemiyorum bu kadar ergenlik ve yanlız kokan yazılara gözümü bulandırıyor eskiden bir iki tane olurdu ay canım der geçerdik

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.