Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

gereksiz kullanıcısının paylaşımları

1. yani bende online oyun oynadığımdan biliyorum 30 lvl dan sonra bir birliğe girip bir kaç edinmek o kadar zor değil yani güç le lvl ı eşleştirirsek aralırında bir 40 yada 50 lvl flan var :D bırak daha iyi olsun hacı :D
  2. o eziklik değil krito 78 - 80 lvl stat larla savaşıyo bi zahmet üstün olsun :D hızı str si diğerlerinden üstün yani ne kadar geçek yeteneklere dayansasa stat farkı var :D
  3. baba büyük sün nediyim :D bu arada o kız kritonun kuzeni çıkarsa üzülürüm :D
  4. lan mı kaba adam :D neyse burda zaten tarışmak ve muhabbet için varız yani kaçırdığımız yerlerin olması doğal minato :D
  5. onu zaten biliyoz biz kız kritoya aşık olucak diyoruz :D bu arda bence o kız kritonun kardeşi çıkmıcak yoksa ilk gördüğünde tanıması lazım kızlar aşıkmoldukları erkeği her koşulda tanır :D hahaha :D
  6. lütfen 15 bölümü izle ve bana bilip bilmediğini bidaha söyle :D senin yüzünden açtım o rayı izledim ha :D tmm baktım bilip bilmediği belli değil bana bilmiyor gibi geldi yanlış biliyorsam bölüm ver :D
  7. olamaz ya ne kardeşi olaylar karışcak desene :D bide sonunda bu kritonun rüyası çıkıyomuş :D ne gülerim ha :D
  8. kardeşide ( krito kardeşi sanıyo aslında kuzeni ) kritoya aşık bari yana bir harem de ekleselermiş :D
  9. gereksiz

İtiraf Köşesi

itraf ediyorum fotoğrafa çok güldüm hohohaha :D
  10. krito benim olaydımı :D oda hoş :D
  11. aynen ama şimdi yeni dünyada geldi 2 zırhlı adamı dövdü işte o anki karizma kesin o kızda buna aşık olur :D
  12. valla bende tek çalışırdımda kasaken kesinlikle gurupla olmak daha hızlı olur ama birlik düşünmüyorum ben kurmamışsam :D
  13. aynı kafadayız ah keşke öyle bir dünya olsa burdan daha iyi olurdu :D
  14. aynen yeni dünyada adamlar sadece oyun oynuyor SAO da ise adamlar yaşamak için kasıyosu :D
  15. gereksiz

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum bende kola manyağıyımdır okullarda satılmama başlayınya parası olmayan eroyinmana döndüm :D
  16. onu işte kimse bilmiyor ama krito yolunu bulur :D aslında kritonun küçük kardeşide oyuna girse ( ki o da bizimkine aşık :D ) biraz daha aksiyon ve komedi olur :D
  17. kirito il girdiğinde baktı ya çıkıç butonu var burda ölürsen gerçek hayatta ölmüyosun bu oyun şimdilik sadece oyunmuş gibi görünüyor :D
  18. aynen ama o asuna ile evleneceğini söyliyen adama öyle böyle değil çok pis gıcık oldum :D
  19. gereksiz

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum adım cem olduğu için ismimle çok dal ga geçildi çok takma ad takıldı en çok yapıcem edicem tencerem sivilcem flan kuzenlerim cemşit der mesela :D
  20. gereksiz

İtiraf Köşesi

tmm yanlış anlaşılmak istemiyorum genelde dalga geçtiğimi sanırlar o yüzden alış kanlık olmuş ama burası farklı hoşuma gitti herkez arkadaşça davranıyor :D artık vurgulama ya çalışırım :D
  21. gereksiz

İtiraf Köşesi

git çalış o zaman manyakmısın derdim ama ... :D pek inandırıcı olmaz :D itiraf ediyorum ders çalışmayı unutmuşum :D
  22. gereksiz

İtiraf Köşesi

tmm ezgi önemli değil okadar :D bu arada kocaya verme lafı dikkatimi çekti komikmiş hahaha ben herşeye gülerim ama neyse :D bu arada adım cem :D
  23. gereksiz

İtiraf Köşesi

itraf ediyorum kimse yazdığım hikayeyi okumadı :( .... tabi ben her zaman gülerim :D
  24. sağol teşekkürler :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.