Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

gereksiz kullanıcısının paylaşımları

1. bu aralar iş ve doğum günü gibi nedenlerle yazamadım ama en kısa zamanda Than devam edicektir :D

2. doğum günüm kutlu olsun arkadaş o kadar kardeşim diyen var bi hatırlıyan çıkmadı be ya neyse bende bu güne kadar hatırlamamıştım ama neyse

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Ohooo tabi tabi geçen sene kutlamışdık ama nerdeeeeee -.-

3. Amygirl

Amygirl

Sus lan hem suçlu hem güçlü :@ doğum gününü kutluyoruz gene de yaranamıyoruz yok sana seneye kutlama :D

4. gereksiz

gereksiz

vay suçlu olduk iyimi ya vay arkadaş :D

3. SAO rol play e giriş yaptım :D Klan bile açtım samuray olarak oynamak istiyen her kesi klanıma beklerim :D diğer bütün klan ları dövelim ):D

4. atack on titans mangasını nerden okuya bilirim :D

1. quincy

quincy

http://mangaoku.net/Shingeki_No_Kyojin 56. bölüme kadar burada var 57. bölümde manga vadisinde var :)
  5. valla ne diye bilirim bir acaminin yorumları olarak şun ları söyliye bilirim hikaye gerçekten çok sürükleyici özelllikle gerçek dünyada geçyor olması okuyucuyu adapte etmeyi daha kolaylaştırıyor onun dışında konu ilgii çekici ben zaten dedektiflik hikayelerini çok severim özellikle ilerde zekice planlar akılyürütmeler ve hileler görmeyi merakla bekliyorum son oalrak galen demek hmm ölen kim hmm aklımda bir çok soru var ama bu tarz sorular hikayeyi okuma istediğimi arttırıyor sadece :D eline sağlık sonraki bölümleri bekliyorum :)
  6. gereksiz

İtiraf Köşesi

sen bi okuda eleştirirsin :) hepsinin bir sırası var dostum sakiiin B)
  7. gereksiz

İtiraf Köşesi

hislerimizin karşılıklı olduğunu zaten söylüyordum ben her zaman insanları sinir etme huyumdan hoşlanmışımdır B) forumun ilk mangasını çıkaralımda arkadaşla sen o zaman gör :D
  8. gereksiz

İtiraf Köşesi

oluyordun değil oluyorum :D her zaman B)
  9. gereksiz

İtiraf Köşesi

itraf ediyorum utanganç tır :D ama bi alışsın size o zaman başlıyor şamata :D iyi anlamda yani şimdi sinirlendirmeyelim adminizmizi :D
  10. beyler bayanlar FF imin ilkbölümünün mangası yani Than-Budünyaya ait olmuyan bir hafta içinde hazır olup bu forumda paylaşılayaktır isteyenlere özek msj yolu ile ulaşıp soru sora bilirker ilk tasarım aşamasındaki karakterlerin resimlerini ata bilirim ama tabikide hepsini değil çünkü manga çıktığı zaman okumanıızı istiyorum umarım beğenirsiniz :)

2. Yuki-chan

Yuki-chan

zombi mi bu than denilen kardeş ??? isimdende anlaşılıyo değişik bişe olduğu ama :/

3. gereksiz

gereksiz

yok yok yorum yok onun ne olduğu ile ilgili alla alla spoiler istiyen adama bak :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

yav ne spoi isticem zombiyse kendimi hazırliym diye dediydim :/

11. yazarın elinden than çizimi ne kadar eğtimsiz ölçüsüz bir çizim olsada :D http://i.hizliresim.com/273ZRL.jpg

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Tanrı bizi senin çizdiğin karakterlerin saçlarından korusun. :|

2. gereksiz

gereksiz

bende öle düşünüyorum ama benim gibi el çizende kolay kolay bulaman :)

3. LeornKayn

LeornKayn

Bence iyide bütün olayı o üstteki otomativ yazısı bozuyor :D

12. ercan la ezgi beni takmıyii :(

13. ercan seen benim ff i okumamışın ben öle bi his aldım oldumu şimdi bu aaaa

14. aslında gerisinide okudum tabi tanaka-sanla muahbbete çok dalmışız belki bir kaç satır atlamış olabiliriz .. gece çok eğlenceliydi tanaka-san içkiye karşı biraz zayıf ta ;)
  15. ben başka yerlere mi gitmek istersin Tokyoda diyice kaldım :D başka yerlere gitmek isterim tabikide B) hmm neresi olabilir tokyoyu bilmem ama osaka ya gitmek isterdim orasını dolaşmak iyi olurdu osakada ki aksandan hiç bir şey anlamazdım gerçi ama olsun sonra tokyo ya dönelim varsa bir manga dergisinin yazı bölümünü ziyaret edip nasıl oluyor bu işler diye bir editörle uzun uzun muhabbet etmek isterdim ... sonra bir bakmışım geç olmuş editöre bir şeyler içmek istermisiniz diye sorup onunla gece hovardalığa çıkardım bir kaç japon güzeli ile de tatlı bir muhabbet ve flört güzel olabilirdi sonra saat 12 yi geçmiş lanet olsun nerede kalacaktım ben editör beye . editr bey demek çok mesafeli artık dost olduk tanaka-san diyelim tanaka sana şapşal bir gülümseme ile bu gün kalıcak bir yerim olmdığını söylerim tanaka-san tabi kide muhabbetin ve birazda alkolün verdiği etkiyle istediğin kadar bende kalabilirsin der hmm iyi teklif sonra olayler gelişir tabikide bir kurgu bile olsa devamını merak eden sorabilir ;)
  16. ya konuyu bulandırmayalım hade yatın geç oldu hade len :D
  17. yok canım bu sadece kafa :D hem vücut çizmekten hiç anlamam anatomi flan :D heeç bilmem :D
  18. niye canım ben sadece eleştirimi yaparım sonuçta kötü bir şeye iyi diyemezsin eleştiriler iyi olmanı sağlar :) en azından bende öyle hırslanmamı sağlıyorlar
  19. yok canım ben resme yabancı değilim bakarak çizdiğim resimler gerçekten orjinal manga seviyesindedir ama bakmadan sadece bir kere o seviyede çize bildim :D oda dershanede kimya dersinde sıkılınca bütünders yavaş yavaş çizmiştim bu : bu bile yeterince iyi değil yani ölçü flan almadan rasgele çizilmiş bişi :) ben ölçü alarak pro seviyesinde bir çizer olmaz istiyorum :)
  20. 21 yaşındayım len normalde hazırlık okumamış adam 3 sınıf olurdu şimdiye ünide sonrada menzuniyet eee :D neyse ben çabalıcam işte ama bakıcaz inşllah işler yolunda gider benim için :) bide padavan demiş abi de len bana :D
  21. beyler bayanlar çizerime sulanmayınız :D o değilde sonuçta çizer olsun yazar olsun hepimiz amatörüz aslında ben şimdilik bu işin zorluklarını öğrenmek için bir ortakla çalışmak nasıl olur diye msj attım arkadaşa ama sonra baktımki gayet güzel gidiyor orası şöyle olsa nasıl olur flan çizimleri şöyle apsak nasıl olur flan ben yaşımı düşününye mangakalık gibi bir kariyere atılmak için geç kaldığımı düşünüyorum ve keşke japonyada doğsaydım diyorum ama bu 2 yıl içinde japon yaya gitme olasılığım var ve gidersem orda gitmezsem burda bir çizim kursuna başlayıp çizimlerimi geliştiricem ama şu an arkadaşla çalışmaktan gayet memnunum :) yani önce dedim bakuman sadece bir anime o kadar iyi bir kişi ile anlaşamazsın flan dedim ama okadarda kötü değildi sonuçta ilerde ne olur bilinmez ama ben derimki gayet güzel bir şey ortaya çıkarıcağız beklemede kalın :)
  22. gereksiz

merhaba :D

ooş gelidin naz ben cem foruma hoş geldin :D burda ilgilene bilceğin bir çok şey bulur sun özellikle benim tavsiyen FF bölümü iyidir :D eğer bakarsan benimkinide okumayı unutma :ph34r:
  23. açtım FF i ey forumahalisi okuyun lütfen bayadır yazmıyordum ff umarım beğenirsiniz hepinizin okuyup beğenmesini umuyorum bir arkadaş ile çalışıp resimli manga benzer bir versiyonunu çıkarıcaz bu hikayenin maga benzeri dedim çünkü manga diyemem gerçek mangaya yaklaşamayız daha ama yinede sizin beğenmeniz için elimizden geleni yapıcağız keyifli okumalar :)

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Tanidik bir arkadas mi o ? İyi bari biekac haftaya unutmazsam okurum kanka ben. :D

24. uzun bir aradan sonra yeni bir hikaye ile başka bir FF im geliyor gençler paylaştığım zaman iyi yada kötü bütün yorumlarınıza açığım sonuçta pro değilim böyle böyle kendi eksiklerimi göre göre iyi olucam ama tabikide imlada hatalar bulmayın onun kötü olduğunu zaten biliyorum elimden geldiğince düzelticeğim :D

1. LeornKayn

LeornKayn

Anlam kayması olmadığı sürece noktalama işareti da ayrı bitişik önemli değil benim için :D

25. ben japonyayı tanımak olsun japonca öğrenmek olsun belli amaçlarla japon bir arkadaş arıyorum nerden bula bilirim inter nette bir msj arkadaşı japon ?

2. Kaxell

Kaxell

omegle ye baksana bi, orada takılan vardır ama tamamen random kişiler, adlarını falan bilmiyorsun.

3. gereksiz

gereksiz

ama şimdi omegle ye giren kişilerin çoğunun amacı farklı

:D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Penpalı dene

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.