Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

gereksiz kullanıcısının paylaşımları

1. ejder kantili pant da yakıyor :D

2. başkalarını küçümsiyen insandan pek beklentim olmaz gerçekten yetenekli kişi başkalarına laf atmadan kendi yeteneği ile kendini belli eder o yüzden tırt yazılar yazada eleştirek
  3. gereksiz

Ecchi FC [+18]

(DEĞİŞMELİ) :d
  4. gereksiz

Ecchi FC [+18]

len bir iki foto göriim gözüm , gönlüm açılsın diye girdik muhabbet ediyolar bir eş başkan olarak FC nin nereye gittiği konusunda endişelendim :D kimsede o ilk kurulurken ki tutku kalmamış eren canlandır len burayı :D
  5. izlicek animede bulamıyorum üşengeçlikten mi ne ama bildiğin bulamıyorum :D emel e sorduydum bi ara aga onun önerdiği film de kız erkeğin peşinden koşiii erkek kıl kıl davranıyii :D yine sağolsun ama 2 animeyi izlerken küfür ettim erkek karakterlere :D

1. Amygirl

Amygirl

kanka bugün Kamisama Hajimeshita yı izledim sen de izle :D Olmadı Gin no Saji yi izle çok hoştu yaa ikinci sezonu da varmış indiriyorum :D

6. biri bana bakuan benzeri bir anime önersin ama spor animesi olmaz sevmiyorum :D

7. bakuman 3. sezon demin bitirdim ve izlemeyi bitirince dedimki ben bu güne kadar anime izlememişim anime dediğin böyle olur ecchi halen seviyorum laf ettirmem ama böyle bir hikaye gerçekten izlediğim için çok mutluyum ha bu arada bakuman gibi bir çok seri izlemek istiyorum lütfen özel msj la bana önerilerinizi yollayın bundan sonra bakuman benzeri ve öneren arkadaşların üzerinde etki bırakan bir çok anime izliycem şimdiden msj gönderen kişilere teşekkürler

1. veritas

veritas

ben hala 3. sezonu izlemedim 2. sezonun etkisinin geçmesini bekliyorum :D

8. one piece manga okudum m.k halen yetmiyor lanet olsun bütün hikayeyi merak edipde ulaşamamak

9. bu gün one piece izledim ve evet daha fazla dayanamıyorum biri bana manga sitesi ve kaldığım yerden devam etmek için kaçıncı sayı dan başlamam gerektiğini sölesin !!!!

1. veritas

veritas

kaldığın yerden devam etmek istiyorsan yanlış hatırlamıyorsam şuradan başlaman ideal http://www.mangavadisi.net/hemenoku/One_Piece/710/2 hem kapak resmide güzel...ama her op animeyi yeni bitirmiişe söylediğim gibi mangaya baştan başlamanı tavsiye ederim

2. gereksiz
  10. beyler bir burs buldum kazanma ihtimalim yükse daha önceden japonca eğtim almış ve japonyada yaşamk istiyenlere öncelik tanıyorlarmış 1 yıll ığına japonyaya gidiyorum okuluda dondurucam :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. gereksiz

gereksiz

ben japonyaya zaten gidicem tanıdık biri benle beraber kazansa tabi inşallah bende kazanırım

işte o zaman güzel olur 1 yıll orda kalıcaz ordaki not durumumuz devam durumumuza bakılarak seneye aynı fırasattan bir daha yararlana bilme bile söz konusu bunda

3. eXt

eXt

Japonya fethi ne başlıyorsun demek :D

4. Kaxell

Kaxell

Siteye baktım ta abi bana o kadar çetin gelmedi. Neyse bakalım bi ben iyice araştırıcam astarı neymiş öğrenip başvururum.

11. ünide sınıfın yarısını animeye başlattım animeye başlatma konusunda prof oldum beyler animeye başlamasını istediğiniz biri var sa bana msj atın hallederiz B)
  12. abi mabushimajo dan Kaichou Wa Maid-Sama indiriyim dedim 1. ciltten 8. cilte geçiyor nerde geri kalan 7 cilt ? baştan başlıcam hiç okumadım mangasınıda :D

1. Mileydi

Mileydi

animenin kaldığı yerden çeviriye başladılar diye biliyorum

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Aynen öyle. Animenin kaldığı yerden başladılar. Sırf bunu söylemek için tam sürüme geçmiştim cevap verilmiş olsa da yazayım dedim. :D

13. abi türkcraft kapanmış insan diyor nerden manga okuyacam ben şimdi :(

1. animestoxic

animestoxic

kapandıgını bilmiyodum şimdi ögrendim off ya niye kapandı arada bi girip okuyodum ne güzel :(

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Geri açılacakmış kısa bir süreliğine kapanmış Maddi durumundan dolayıymış *-*

14. lanet olsun dub-step dinlemeye başladım melet bir başladınmı bırakımıyorsun :D

1. MSempai

MSempai

Erenden mi ?

2. gereksiz

gereksiz

ne erendenmi

15. hayatımda karakteri ve dünya görüşü olarak örnek aldığım iki anime karakteri var sadece :D biri sakata gintoki diğeri haciman
  16. Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda bu animenin çevirisi niye durdu bitmesini bekliyordum baktım halen 5 . bölümde yani çevirmenin bir sorunu varsa ben vize haftamda ingilizce alt yazaıdan türkçeye çeviriyim o önemli işine devam etsin

1. LeornKayn

LeornKayn

Aslında bu muhabetler için konu varmı bilmiyorumda yoksa açılması lazım buralarda kaybolup gidiyor yahu göz önünde kalmalı ki çevirmen veya yetkili biri görsün...

17. valla şu an ben bir sürü kişide anime tepkilerini izledim ilk onların hoşlandığı izlemekten keyif aldığı dizilerin konusunda bir anime ile başlatıp yavaş yavaş bağımlı yapıcan :D mesela bir arkadaşım vardı yani ona direk cod geass yerine direk attack on titan la başlattım şimdi ecchi izliyor ne yaptın len bana dedi bi ara :D
  18. gereksiz

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

ben direk IF den seçiyorum bu arada bilmiyenlere gelsin Infinite Stratos dan charlotte :D en iyisi o B)
  19. abi ne ya :D ben bu işten para kazanan adam olsam hatta sen de olsan :D yapmazmısın paranı 2 ye 3 e katlamak istemezmsin :D istemem diyosan yalancısın :D
  20. abi attack on titan baya bir sektör oldu sonuçta daha ne kadar kazanabiliriz bundan hesabı yapıyorlar yine :D yani bu kadar tutmuşsa siz kolay kolay 2. sezonun gelmesini beklemeyin hatta ben olsam bu filmlerle 2015 kadar gider 2016 da 2. sezona başlar konuyu uzatır sonu 3. sezona bırakır sonra bir yılı daha filmle geçirtip 2018 de 3. sezonu başlatırım para olum bu :D
  21. gereksiz

Ecchi FC [+18]

yaparız tabi niye yapmıylım ecchi cilere kapımız her zaman açık ama konuyu açan arkadaşımızın burda olması gerek :D
  22. abi ergo proxy i

23. ben harikayım -.-

24. gereksiz

( 12 / 12 ) Noragami

noragami bittiğine göre gidip bir izleyeyim :D sonrada log horizon bitmiş onuda bi izlemek lazım oooh tmm çevirmenler sağolsun ben bir hafta daha sıkılmam :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.