Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

gereksiz kullanıcısının paylaşımları

1. aslında animesinin devam etmesini çok istiyorum hatta bleaxh tan daha çok bleach manga yetiyor da titanlar yetmiyor :D spoiler olabilir bu bakarken dikkatli olun aslında asıl merk ettiğim dev ymir dedi ya yimir ne alaka bu titanla ne alakası var flan bir sürü düşünce geçti kafamdan sonrada kafam patlıcakmış gibi olduğu için üzerinde pek durmadım ama düşündürdü yani
  2. lol de yeni gelen hero baya zor len hatta en zor hero bile olabilir kaç çeşit kombosu var oynaması eğlencelidir :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Aksamov

Aksamov

Sağlam karakter abi sağlam, da ultisi kafayı yedirtiyor adama..

3. gereksiz

Shingeki no Kyojin’in Sonu Değişecek Mi?

abi bu sis denen roman nası bişi bunu okıya bilirim bana biri konusunu özetliye bilirmi ?
  4. abi manga baya ilerledi ben her an bitebilir diye düşünüyorum yazın gelebilir bence bir süpriz olarak :D
  5. aradaş chat e kimse gelmiyor ezgiden öğrendim herkes what s up a skype ye geçmiş bi allahın kuluda dur knka mızıda çağırak demezki

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Lan çağırdım da yok demedin mi :O

6. gereksiz

( 12 / 12 ) Noragami

watashi wa kami desu dedi ya tmm ahanda izlicem ben bunu dedim o an :D
  7. ben manga okumuyorum ama bu donfilamingo mudur nedir abi adam baya korkunç ya la :D yani ilk defa hah luffy öldü dedim içimden adamın konuşması flan :D genelde gülüyodu şimdi sinirlenince somoker ı flanda dövdü :D

8. hooooy bişi sordum bilen yokmu :D animesinin bütün bölümlerini izledikten sonra mangaya nerden başlıyacağım başlamam gerekiyor ?
  9. animesinin bütün bölümlerini izlemiş biri mangaya nerden başlamalı ?
  10. hiragana ve katagana öğreniyorum sonrada kanji diyeceğim ama :D kanji çok zor be her işimi hiragana ve katagana ile halledemezmiyim :D sırf hiragana yazsam anlamazlarmı beni :D

1. fuyu

fuyu

kolay gelsin :D kanji gerekir sanırım ama anlarlar büyük ihtimal

2. gereksiz

gereksiz

tamam hiragana ve katagana öğrenilirde kanji abi nasıl hatırlıcam o kadar karmaşık şeyi 1500 tane mi ne varmış :D japonyada doğsam şimdiye anca mı öğrenöiş oluyorum :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

popülerleri öğren, kalanına "wtf" diyip geçersin ^^

11. ho ho eren olum west te oynamak eğlenceliymiş ya la :D geçen oynarken daimond bir herif geldi flan yeminle bizim türkler oyunun eğlencesinin içine ediyomuşta yeni heberim oldu :D

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

asdasda :D dedim hacıda ben çarı türkçe geçirdi ya arkadaşlar var diye yalnızlık çekiodum :/ nie önceden söylemedin :(

2. LeornKayn

LeornKayn

Türkiyede çok acaip elemanlar var...pişmanım ama yapıcak birşey yok...

12. Yanlışlıkla onunla içki anahtarlama, köpek kulakları garip bir adam bir öğretmen, Tsuwabuki sonra darbe ile kulüp katılmak zorunda olduktan sonra

13. sonunda çevriliyor ha bu :D emeği geçen herkesin eline sağlık B)
  14. nalet olası vizeler flan derken ben kaç aydır FF yazmadım tabi çok ta takan olmasada yazmak lazım sonuçta hikaye yazmaktaki yetenklerimi geliştirmek lazım \(O.O)/ hadi e33er havaya

15. Monogatari Series: Second Season kaç bölün bilen varmı ne zaman biticek ?

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Valla hacı 26 olabilir daha belirlenmemiş ne zaman biticeği ama bitmesin çok seviyorum bu seriyi :)

16. watashi wa kaitte kita gaki domo !!! ama yanlış yazmış olabilirim o öle yazılmaz böle yazılır diyecek olanlar yorum atmasın :D

17. uzun bi aradan sonra geri d

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Hoşgelmişen boş gelmişen

18. bağzılar naruto bleac one piece gibi şeyler demiş ama bence başlangıç olarak olayların çabuk olduğu 12 bölümlük bir kaç anime ile başlamak daha iyi olur 3 büyüklerden başlatırsan ağır gelir yavaş gelir yen animecilere sıkılırlar mesela kotaro-san gibi animeler tam oturur eğlenceli çerezlik animeler yavaş yavaş başlatıcaksın arkadaş böle uyuşturucu gibi sonra bağımlı olunca o kendi izler 3 büyükleri :D
  19. arkadaş çalışıp çabalayıp bir mangaka olmak lazım işte o zaman komedi mangasının kralını türk mangaka yaparda :D neyse şimdi sevdiğim japon komedisi de güzel ama sadece günlük hayattan esinlenerek bile türk konulu süper bir manga yapıla bilir türk kültürünü bilmeyenler için önce anlşıla bilir espirilerle başlayıp devamı gelir aslında böyle bir proje olsa ülkemizinde reklamı olur güzel fikir :D
  20. gereksiz

Üye Albümü

aha aha şunlara bak ya :D kendilerince eğlenmek flan kimsin sen demeler suç bendi saflık ve iyi niyetle yaklaşıyorum ama şimdi modumuzu ve adminimizi rezil etmemek için biş demiyorum :) neyse msj umarın yerine gitmiştir bu sinir etme yarışlarını daha öncede yapmıştık lütfen hatırlayınız :D
  21. gereksiz

Üye Albümü

evet olur .....
  22. gereksiz

Üye Albümü

kız yazıyla bile kinaye yerme yapabiliyor hissettim yani :D
  23. gereksiz

Üye Albümü

bu akıma uyup bir fotoğraf koyasım geldi ama yok site kaldırmaz B)
  24. Tanrıların Gözyaşı : Gedik Savaşlarının Ardından 3 Raymond E. Feist bu kitabın basısı tükenmiş ama okumam gerek ilk 2 sini okudum ben bulamadım bulabilen yada bir arkadaşında bu kitaptan olan varsa lütfen haber versin şimdiden teşekkürler

1. gereksiz

gereksiz

abi şuna bi bakıp bunun adını veren olurmu izlemek istiyoruuuuuuuum

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Yalan bu hacı MewTwoyu kimsecikler *****mez :D Cidden ama Fakedir kanka

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Teşekkürler :) Çok ilginçmiş bende başladım :D Nedense oyununuda oynayasım geldi :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.