Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne gereksiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. gereksiz

gereksiz

bunu nerde bulabilirim acaba :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Resme çok güldüm :D

http://sobraniecocktail.blogspot.com/

Havaalanında DutyFree'lerde satılıyor ayrıca :D

3. gereksiz

gereksiz

alırım la ben bunu :D arkadaşların arasında bir yakarım pfff :D

1. gereksiz

gereksiz

abi şuna bi bakıp bunun adını veren olurmu izlemek istiyoruuuuuuuum

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Yalan bu hacı MewTwoyu kimsecikler *****mez :D Cidden ama Fakedir kanka

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Teşekkürler :) Çok ilginçmiş bende başladım :D Nedense oyununuda oynayasım geldi :D

1. http://funnymama.com/store/140316/277352_v0_600x.jpg bunun animesinin adı neydi hatırlıyorum bardı animesi
  2. http://www.moddingtr.com/yamalar/mount-and-blade-warband-shogun-mod/ sitesindeki mod u indirmek istiyorum ama indirme linki açılmıyor nasıl açarım bu mod u nasıl indiririm
    1. LeornKayn

LeornKayn

Sanırım şu linkden edenebileceğin bir mod...http://www.mediafire.com/download/5r596cwnn1n7ine/Shogun_-_Sengoku_Jidai_patch_1.rar

3. http://www.webtoongarden.com/OnlineOkuma/series/the_gamer/ burdan mangayı okudumda abi bunun devamı olmalı ya :D 60 da bitemez gerisi nerde bilen varmı ?
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. gereksiz

gereksiz

61 yakında gelir inşallah toplu okumak eğlenceliydi ama güncel olmak sıkıcı olabilir ?

3. jans09

jans09

bitmesini bekle diyecem de bu sefer de soğursun diye korkmamak elde değil :?

4. gereksiz

gereksiz

soğunmaz ya gayet güzel bir manga :D böyle bir şey anime olsa baya popiler olur ben böle bir hikaye bulsa jump a gönderir serileştirlirim :D

4. "da" ları sevmek suçsa suçumu kabul ediyorum ama be kimseye laf dokun durmadım eğer bir şey dokundurmuşsam o da kesinlikle .. "da" dır .

2. TheDirectEco

TheDirectEco

Bu konuda Pelin haklı :(

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Ben bekliyorum vallahi en azindan icinden gelmiyosa bile 'kibarlik' geregi bisiyler soyleyebilirdi benden digeri diye bahsetti afedersin arkadasim ama ben insan miyim neyim ?ne yani iyiki yardim etmek istedim of ya her ne ise

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Her ne ise canin sagolsun dedigim gibi hata benimdi bir daha olmaz gereksiz

5. 07 Ghost izliyimmi beyler

2. Amygirl

Amygirl

yok komedi değil ikisi de

3. gereksiz

gereksiz

heeea :D knak sen bitanesinde biz senin değerini bilmiyoz :P

4. Amygirl

Amygirl

Alala :D Cem Trinity Blood un bazı yerlerinde ağır drama vardır ha uyarmadı deme :)

6. 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 diye sayarken siz ben uyuyordum :D yaşasın yanlızlık :D

2. Witch.

Witch.

Ben bilgisayarsan kafamı kaldırabildiğimde 4-3-2 deniyordu. Saatin o kadar olduğunun farkında bile değilim.

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

bende sayamadım wc den çıkamadım o kadar çok cips yersem olacagı o :)

4. Grkmvc

Grkmvc

Ben meyve tıkınıyordum. Annem girdik dedi. Artık neye girdiysek :D

7. 2. mangamıda aldım :D

8. abi accel woeld izliyim dedim affedersiniz herzaman söylediğim şeylerle çelişicek ama insanlar bunun neresini seviyor hikaye ve konu ilgi çekici yan karakterlerde iyi ama ben bi ana karaktere içimden küfrederek izlediğim son anime school days di bu ondanda fazla bu kadar salak olunmazki bir adam çıkıyor seni videoya çektim diyor bundan kimseye bahsetme tmm kabullendim diyelim şişko ağlak ana karakteri lan kendo ustası adam var arkadaşın söyle bi gerçek dünada bi kolunu bacağını kırsın b...

1. Kaxell

Kaxell

Ana karakteri at zaten. Toksa accel worldun tadını çıkaramazsın. Kuruyokuhime aşkım ♥.

9. abi bi one piece i izliyoduk nerde bu ya

10. abi ergo proxy i

11. abi kaç bölümdür gereksiz şeylerle geçti titanların saldırısı 20 bölümdür ne bir bu titanlar nedir ne bi titanları bununla yenebiliriz var arkadaş :D bu zaten 24 bölüm değilmi :D kesin 2. sezonu çıkar bunu :D

12. abi mabushimajo dan Kaichou Wa Maid-Sama indiriyim dedim 1. ciltten 8. cilte geçiyor nerde geri kalan 7 cilt ? baştan başlıcam hiç okumadım mangasınıda :D

1. Mileydi

Mileydi

animenin kaldığı yerden çeviriye başladılar diye biliyorum

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Aynen öyle. Animenin kaldığı yerden başladılar. Sırf bunu söylemek için tam sürüme geçmiştim cevap verilmiş olsa da yazayım dedim. :D

13. abi okul zamanı iyidi ya şimdi herkes azıcık tatilinde doya doya internete girme çabası bir hız bir teleş :D hiç hoş değil gençler :D

2. gereksiz

gereksiz

senin sözünü dinlemeyen ayı oluyorsa yapıcak bişi yok :D

3. Toprakezgi
    4. gereksiz

gereksiz

üff boş muhabbet etmiyelim hiç hoş değil :D

14. abi tokyo ghoul u izledimde o kadar tanıtım resimden sonra 12 bölüm sanki tanıtımın başlangıcıymış gibi hissettirdi sanki olaylar asıl şimdi aşlıcakmış gibi :( orda bitermi anime be yah

1. Amygirl

Amygirl

Böyle ağzımıza bir parmak bal çaldılar di mi -.-

15. abi türkcraft kapanmış insan diyor nerden manga okuyacam ben şimdi :(

1. animestoxic

animestoxic

kapandıgını bilmiyodum şimdi ögrendim off ya niye kapandı arada bi girip okuyodum ne güzel :(

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Geri açılacakmış kısa bir süreliğine kapanmış Maddi durumundan dolayıymış *-*

16. abi yemek sepetine aşık oluyorum :D oturduğum yerden spariş vermek flan :D

2. gereksiz

gereksiz

öle bişi diyen oldumu allah aşkına ben desem başında tohtor olurdu :D g.tünden element uyduruyosun :D

3. Amygirl

Amygirl

yaw sen de :D hemen de ciddiye al :D

4. yanki_99
  17. açtım FF i ey forumahalisi okuyun lütfen bayadır yazmıyordum ff umarım beğenirsiniz hepinizin okuyup beğenmesini umuyorum bir arkadaş ile çalışıp resimli manga benzer bir versiyonunu çıkarıcaz bu hikayenin maga benzeri dedim çünkü manga diyemem gerçek mangaya yaklaşamayız daha ama yinede sizin beğenmeniz için elimizden geleni yapıcağız keyifli okumalar :)

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Tanidik bir arkadas mi o ? İyi bari biekac haftaya unutmazsam okurum kanka ben. :D

18. Afro Samurai !!!!!

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Samuel L. Jackson :D

2. gereksiz

gereksiz

Afro Samurai diriliş var birde :D ben komedi sandım baya ciddi bir animeymiş :D

19. ahh hiç bir animeye başlıyasım gelmiyo ama başlasam böle bitrsem bi tembellik geldi :D bütün gün internette dolanıp az lol oynayıp yatıyorum :S

20. angel beats ! harika :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

3 dakikalık Ovasınıda izlemeyi unutma...

21. annemin kayseriden gönderdiği mantılar yeni elime geçti ve evde bir bayram sevinci :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Hahahaa :D Afiyet olsun genç :D Anne yemeğinin yeri ayrı oluyor

22. aradaş chat e kimse gelmiyor ezgiden öğrendim herkes what s up a skype ye geçmiş bi allahın kuluda dur knka mızıda çağırak demezki

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Lan çağırdım da yok demedin mi :O

23. arasıra düşünüyorum burası türk anime forum mu diye anime haricinde face book gibi kullananlar var burayı çok ilginç anime haberlerini onlar yüzünden göremiyorum onlar kendilerini bilir fece book ta flan yapın şu muhappetlerinizi

2. gereksiz

gereksiz

ilk coldevil ve amygirl düzgünce söyledi işe yaramıyınca ben girdim olaya nomalde içinizden bazıları o kadar ergenki tartışmanın sonucu olmıyacağı için bulaşmam bile ama abartınız yani bu arada yanlış anlamyın ergen derken yaş mevzusu değil dişince yapısı n dan bahsedşyorum

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.