Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne gereksiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. hiragana ve katagana öğreniyorum sonrada kanji diyeceğim ama :D kanji çok zor be her işimi hiragana ve katagana ile halledemezmiyim :D sırf hiragana yazsam anlamazlarmı beni :D

1. fuyu

fuyu

kolay gelsin :D kanji gerekir sanırım ama anlarlar büyük ihtimal

2. gereksiz

gereksiz

tamam hiragana ve katagana öğrenilirde kanji abi nasıl hatırlıcam o kadar karmaşık şeyi 1500 tane mi ne varmış :D japonyada doğsam şimdiye anca mı öğrenöiş oluyorum :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

popülerleri öğren, kalanına "wtf" diyip geçersin ^^

2. ho ho eren olum west te oynamak eğlenceliymiş ya la :D geçen oynarken daimond bir herif geldi flan yeminle bizim türkler oyunun eğlencesinin içine ediyomuşta yeni heberim oldu :D

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

asdasda :D dedim hacıda ben çarı türkçe geçirdi ya arkadaşlar var diye yalnızlık çekiodum :/ nie önceden söylemedin :(

2. LeornKayn

LeornKayn

Türkiyede çok acaip elemanlar var...pişmanım ama yapıcak birşey yok...

3. Yanlışlıkla onunla içki anahtarlama, köpek kulakları garip bir adam bir öğretmen, Tsuwabuki sonra darbe ile kulüp katılmak zorunda olduktan sonra

4. nalet olası vizeler flan derken ben kaç aydır FF yazmadım tabi çok ta takan olmasada yazmak lazım sonuçta hikaye yazmaktaki yetenklerimi geliştirmek lazım \(O.O)/ hadi e33er havaya

5. Monogatari Series: Second Season kaç bölün bilen varmı ne zaman biticek ?

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Valla hacı 26 olabilir daha belirlenmemiş ne zaman biticeği ama bitmesin çok seviyorum bu seriyi :)

6. watashi wa kaitte kita gaki domo !!! ama yanlış yazmış olabilirim o öle yazılmaz böle yazılır diyecek olanlar yorum atmasın :D

7. uzun bi aradan sonra geri d

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Hoşgelmişen boş gelmişen

8. Tanrıların Gözyaşı : Gedik Savaşlarının Ardından 3 Raymond E. Feist bu kitabın basısı tükenmiş ama okumam gerek ilk 2 sini okudum ben bulamadım bulabilen yada bir arkadaşında bu kitaptan olan varsa lütfen haber versin şimdiden teşekkürler

1. gereksiz

gereksiz

abi şuna bi bakıp bunun adını veren olurmu izlemek istiyoruuuuuuuum

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Yalan bu hacı MewTwoyu kimsecikler *****mez :D Cidden ama Fakedir kanka

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Teşekkürler :) Çok ilginçmiş bende başladım :D Nedense oyununuda oynayasım geldi :D

9. beyler ben demiştim demek istemiyorum ama bu kış SAO ile imtahanımız devam ediyor sevmiyenler ve sevenlerle :Dbir oyun animesi bekliyip izliyen ler sevmez romantizim buldular çünkü ama ben ve bir çok romantii seven için güzel bir haber çünkü SAO kral romantizim dir nsevinelim hohoy -_-

10. Bölüm başına düşen yorumlara baktım her bölümde 4-3 bin arasıygen konu dışı 23 bin :D bide anime geyik 13 bin valla sırf geyik dönmüş forumda o 23 bini kimler paylaştı acaba 23 bin ne demek ya valla neyse deyip geçmek lazım çünkü diğer konular yorum yapmayı pek gerektirmiyor okuyup bilgi edinmek içsinler çünkü ama yinede 23bin fazla geldi :S

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. gereksiz

gereksiz

bi abin olarak ikiside görevlerimin arasına giriyor :D ama şimdi övdüm rahat ol iyisin sen :)

11. ergenler kendi aralarında yok sayın flan :D komikler sadece komik yine altında 100 yorum gereksiz ler ya benim sadece nick im gereksiz adam ların bütün hayatı gereksiz her halde o kadar asosyal ve canları sıkkkınki burda konuşuyor yazıklar konuşucak başkakimseleri yok yüz yüze çünkü yüzlerindeki o çirkin ergen ifade ile ayy kıyamam

12. arasıra düşünüyorum burası türk anime forum mu diye anime haricinde face book gibi kullananlar var burayı çok ilginç anime haberlerini onlar yüzünden göremiyorum onlar kendilerini bilir fece book ta flan yapın şu muhappetlerinizi

2. gereksiz

gereksiz

ilk coldevil ve amygirl düzgünce söyledi işe yaramıyınca ben girdim olaya nomalde içinizden bazıları o kadar ergenki tartışmanın sonucu olmıyacağı için bulaşmam bile ama abartınız yani bu arada yanlış anlamyın ergen derken yaş mevzusu değil dişince yapısı n dan bahsedşyorum

13. CcC MagiCarp CcC

14. byeler ben fate/zero ya başlamayı düşünüyorum ama bu anime ile ilgili kaç anime var ve ilk hangisinden başlıyım hangisi ile devam etmem gerekiyor biri bana açıklayabilirmi ?

1. Mileydi

Mileydi

Fate Zero ve Fate Stay Night var diye biliyorum ikisini de izledim Fate Zero daha çok beğendim diğeri biraz ne bilim yavan geldi :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Fate Stay Night ilk seri Zero da ikinci.Anime ilerki savaşdan başlayıp geçmişe gidiyor sezon olarak...Bir nevi Star Wars gibi düşün ;) Unlimated Blade Work ise Stay Night'ın farklı tarzda bir filmidir :) Karar sana ait ...

15. Tengen Toppa Gurren Lagann izledikten sonra tinercilere sen benim kim olduğumu sanıyorsun laaaan diye bağıran çocuk 32 yerinden bıçaklanarak öldürüldü :D şaka bi yana artık her kavgada derim ben bunu :D

16. beyler bir japon e-mail arkadaşı edine bileceğim bir yer biliyormusunuz :D sınırlı ingilizcem ile :D

17. abi kaç bölümdür gereksiz şeylerle geçti titanların saldırısı 20 bölümdür ne bir bu titanlar nedir ne bi titanları bununla yenebiliriz var arkadaş :D bu zaten 24 bölüm değilmi :D kesin 2. sezonu çıkar bunu :D

18. nyan cat izleme yarışması yapalım ya kim nekadar dinliyebilecek :D uyarıyorum 2 saat ten sonra pc kapatsanızda müziğik kulğınızda devam ediyor :D

19. abi bi one piece i izliyoduk nerde bu ya

20. one piece in bu haftaki b

1. ByBesgen

ByBesgen

1 hafta ara verilmiş heralde. Başka bir sitede 11 Ağustos'ta yayınlanacak yazıyor.

21. legend online ye girmedeki tek amacım ezgiyi geçmekti :D geçtim sanırım :D bıraksammıki :D

2. Songena

Songena

:D yav ben ortalığı ayağa kaldırdım diz ne diyonuz:P kurtarsın biri beni :(

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Naptin yavrum ben imdadina yetiseyim hemen akskxkc Hala ayni levelim ama olsun bugun oynayabilirsem bakariz. :D

4. Songena
  22. insanlar onu bunu daha bilmeden eleştirmeyi kendilerini zeki gösterdiğini sanıyor herhalde

23. nisekoi mangası süper flan diyor herkes ben nerden okuya bilirim ki bulamadım o manganın türk çe çevirisi yokmun ?

24. cowbot bebop u izledim sonu tuhaf bi tat bıraktı ya :D spikeeeee :D

1. Amygirl

Amygirl

o adama hastayım K Projecteki kızıl saçlı elemandan daha güzel içiyor sigarayı :D

2. gereksiz

gereksiz

abi adam öldü la sevdiği kızda öldü ama dönseydi iyidi sonunda kız dedi ya sonunda ayit olduğum bir yer bulmuşken niye gidiyon diye :D orda spike gitme laa dedim içimden :D

3. Amygirl

Amygirl

Resmen spoiler a boğmuşsun :D :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.