Jump to content
  • Create New...

ore wa mangaka ni naritay

Kayıtlı Üye
  • Content Count

396
  • Last visited

• Days Won

1

ore wa mangaka ni naritay last won the day on March 15 2013

ore wa mangaka ni naritay had the most liked content!

5 Followers

About ore wa mangaka ni naritay

• Rank
    Level 3
  • Birthday 12/10/1998

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

786 profile views
  1. death note 13 nedir ? 12. cildin sonunda yakında tr çevirisi diyo aradan yıl geçti hala çıkmadı ya
  2. enerjin yerine gelmedi oğlum dinlenmen gerek hahaha o değilde dünyanın çizisi çıkmış arkadaş bu nedir ya
  3. ince çizdiğin doğrudurda hacim vermek derken onu kastememiştim :) çizgilerin birleştiği yerler var mesela boyun çizgisi çeneden çıkarken daha kalın ve koyu çizilir aşağa inerken daha hafif olur bu arada gir deviye çok yararı olur derim :D
  4. daha çok alıştırma yapman gerektiği kanısındayım ama.... :unsure:
  5. güzel çizimlerin var biraz hacim katmaya çalışırsan daha iyi olur bide deviantart a giriyosan orda gerçekçi göz , saç ... tutorial leri var onlara bak çok daha fazla gelişmene yarayabilir :D bide ben çizimimi atmışım dergi için felan deyip kusura kalma yanlış atmışım başka yere atcaktım onu :;D :D :D
  6. izlemedim ben onu haha :o güzelse o kadar izlim
  7. foruma giirip mesaj atan varmı diye bakıp sonra kapatıyorum :unsure:
  8. oda nobuna var yazı yazan olmamış ben yazim bari dedim herneyse oda nabuna no yabou 3 bölüm izledim ve izleyemiyorum cok kötü bi seri zaman kaybı nasıl anime olmuş o izlemeyin :D tarihi olaylara çok çocukça anlatımı var ve sinirimi bozdu o ......
  9. naruto biticekmi yada akippuden çıkıcakmı en son öyle söylenti vardı ama bitcek heralde

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.