Jump to content

ore wa mangaka ni naritay

Üyeler
  • İçerik sayısı

396
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

ore wa mangaka ni naritay kullanıcısının paylaşımları

1. sevmedin mi ? ben izlemişindir diye öyle yazmıştım :D haha komik yanlış anlaşılma olmuş ama pek çocuksu değildir yani başlarda belki öyle gelebilir ama benim en sevdiğim serilerden birisi hatta en sevdiğim seri boş olursan izle çok çok güzel seri :D
  2. brodorhood gibi diyemicem çünkü sonları ve işleyişi farklıydı onda bunda 1. si bitmiyo 2. si çıkıyo ama heralde uzun zamn geçtiği için baştan başlıyolar pek düzgün hatırlamıyorum karıştırabilirim ama söylediğim gibi olsa gerek pişman olmadım dediğim: naruto :P sassddafshdf onları yazmıyom izlemişindir :D bakuman güzel sakurasou pet .... monogatari serisi ilki bakemonogatari sonra, nise..., neko, var başka aklıma gelirse özelden atarım :D
  3. 1. seriyi izlemene gerek yok ufak farkları var ama önemsiz 2. başlayabilirsin bişey kaybetmessin. ama zamanını ona harcadığın için üzülebilirsin o konuda bişey diyemem :D ben izlediğime pişmanım açıkçası karakter ( alucard hazretleri ) çok ciks adam ama seri öyle değil bence
  4. hoşgeldin deliğanlığ, beğenmediysen hoşgeldin dost ta var. sevdiğim insanlarla uğraşmak yazmışın hobiye okyunca bu adam aydınlanmış dedim :D kaykay macerasına gelince koskoca yokuştan aşağıya kaymaya çalışmıştım 7 yaşında belki 6 durmayı bilmiyodum yokuşun sonrasında arabalar var. ben artist bi halle yokuşun tepesinden aşağıya bakıp kaymaya başladım yarısına gelince durmalıyım nasıl araba var felan moduna girdim ayaklarım titriyo felan arabaların olduğu yere az kala biri çıktı önüme çık yolda felan dedim duymadı çarptım ona güzelinden bişey olmadı ona ama ben bi takla attım dizim bol bol kanıyodu yerlere geliyodu kan... çocukluğumu en heyecanlı ve zevkli anısıdır ya kaykay deyince hep aklıma geliyo benhde yazim dedim anlatımımdan anlayabileceğinizden şüpheliyim ikinci okuyuşumda ben anlamadım :D
  5. kızdığı zaman monitöre bakamıyorum ben :unsure: hepsi sıralanmış göz tekniği olanların bu nedir aklıma yazcak bişey gelmedi :D narto yazim assdff
  6. ore wa mangaka ni naritay

Ergo Proxy FC

şimdi bitirdimde bi anlatım alsam sizlerdende neden bu kadar sevdiğini öğrenmeliyim yiğit :D
  7. şuan ne dinliyorsunda da paylaşabilirsin onlarda görmüş olur :D
  8. ore wa mangaka ni naritay

Merhaba < Xesonez

yoksa yeni eleman mı ? :ph34r: dicektim ama amy suçunu itiraf etti :D
  9. şahsen gitmedim ama tanıdık birinin bi anısı vardı orda bişey almak istemiş ingilizce anlatmış sonra göstermiş felan dam fransızca şeyler söyleyip vermiş felan .... konuya dönersek japonyaya gitmek elbette isterim ama yerleşmek ? bilemiyorum....kapsül otel nedir bea ilk kez duydum :D
  10. ore wa mangaka ni naritay

Merhaba < Xesonez

çalmadan ispiyonlamışın :angry: en azından arkadaş repliği merak etmicek :lol:
  11. ore wa mangaka ni naritay

Merhaba < Xesonez

gene cold dewilin repliğimi çalsam :D hoşgeldin iyi forumlar... iyi eğlenceler ....
  12. bende sevindim aa 2. si çıkıyo izlerim yakında ve kabus gibi 2014 ü gördüm
  13. yani.... katılıyorum ama spidermande zevkli seri bence. batmanin son filminde komunizime hakaret var
  14. amazing spider mandeki karekter ( karakterler de denebilir ) beni bitirdi ya öbüründeki gibi bi adam olmadığına seviniyorum bu adam yakışıklı felan oh oh spiderman eğlencelidir ya batmani felanda severim son filmi saçma bi kurgu üzerine olsada :D
  15. beni baklava deyişi çok güldürmüştü sarıp sarıp dinledim :D
  16. vagapondu okim dedim bi sayfa bile çeviremedim o çizimleri kapatmak ağır geldi bana her sayfa mükkemmel çizim açısından
  17. ore wa mangaka ni naritay

Resim Çalışmalarım

daha iyi çizerler var tabiki ama çizimleri çok iyi o adamında sadece manga çıkardığı için 2 tane daha az realist çalışmalarını gördük onun haricinde çok fazla resim konusuna eğitim almış bilgili bi kişi...o adam tablet kullanıyo bu arada ama videolarındakini hep kağıda çiziyo çünkü ( bi konuşmasından alıntı yapıyorum ) bence ellerin görünmesi önemli videoada çünkü bu izleyiciyle aranda bağ kurmanı sağlar ayrıca ben bu çizimleri ziyaret ettiğim okullarda hediye olarak veriyorum.
  18. kaşınma yemişin uyarıyı zaten :D uyarı durumu damı varmış :huh:
  19. ore wa mangaka ni naritay

E-Dergi Fan Art

neden hayallerine ekleme yapıyon çocuğun :angry:
  20. tarihi ilerletiyolar hep yakında 21. yy assasinler felan bekliyorum splinter cell gibi :D
  21. ore wa mangaka ni naritay

SelamunAleykum

harbi yorulmuyolar :D hoşgeldin yazcaktım ama 2012 de gelmiş
  22. ore wa mangaka ni naritay

E-Dergi Fan Art

ne güzel hayalmiş be öyle :D penpe pancur güneş alır ama
  23. uyarı almak için napmalıyım :P tadı kaçtığı zaman mı geldim foruma... şansızlık buna denir :(
  24. 3. sezonda var daha bol bol bekliceksin gibi duruyo :lol:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.