Jump to content

ore wa mangaka ni naritay

Üyeler
  • İçerik sayısı

396
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

ore wa mangaka ni naritay kullanıcısının paylaşımları

1. ore wa mangaka ni naritay

Pokemon XY Tv Serisi Duyuruldu

pokemonu izleyipte anlamadığım zamanları hatırladım şimdi :( :D
  2. ore wa mangaka ni naritay

Free!

ımmm... yaşasın frezing :D ecchinin çok abartılı olduğu serilerde pek zevkli olmuyo dermişim :P ben daha konuşmuyorum <_<
  3. naruto bleach one piece ( özellikle ) çok dolu oluyo sayfaları ao no exorcist aşkım benim :wub:
  4. ore wa mangaka ni naritay

Free!

sapıklık böyle bişey bekletmiyo bile :P pek spor animelerine ilgi duymam ama izlerim heralde :D
  5. ore wa mangaka ni naritay

Bleach

bir kaç yıl daha mı :blink: ağlamak istiyorum en azından çıkıcak :D
  6. ore wa mangaka ni naritay

Free!

ilgi çekici duruyo siteye upload edebilir misiniz ?
  7. korku türünde espiri önemlidir çünkü espiri insanı gevşetir gevşedikten sonra korku ve ya gerilimi daha rahat verirsin o yüzden çoğunda vardır ama zevk meselesi sevmemek normaldir :D
  8. senaryoya bu kadar uyması ne trajik, one pieceye bekleriz :D
  9. dostum güzel bi espiri var orda boş diyalog olarak göremicem <_<
  10. iyi ya ben düzgün anime bulamıyorum pek artık sen yolun başındasın ohhbu arada shounende iyi oluyo bazen
  11. 2 animecik mi :o doğaldır o zaman dost
  12. ore wa mangaka ni naritay

Mirai Nikki FC

deusa ya amano kuna olan aşkım gerçekmi diye sordu öldüm ya :D
  13. ımmm..... diyor ve konuyu değiştiriyorum animelerde başkahramanı asla öldürmüyolar ya ah çıldırıyorum cidden sonra savaşırlar savaşırlar başkahraman kanlar içinde ayağa bile kalkamaz ama bi kararlı cümle söyler güç patlaması müzikler felan ve kötü adam ölür
  14. ore wa mangaka ni naritay

Mirai Nikki FC

akise homomu merak ediyorum cidden bilen var mı ? bu arada yukki seri boyu sinirimi bozdu öldüresim geldi <_<
  15. aslında yok o yüzden gerek duymuyorum demeni bekliyorum :D o değilde shounenin amacı abartıdır zaten
  16. öyle pis şeyler toplum içinde paylaşılmaz ne aga
  17. epey sonra yazıyorum ama yeni gördüm kusura kalma :D o değilde konu cidden dağıldı bide yazılı olarak tartışınca fark ettim ki hep aynı şeyleri yazıyo olucaz ve aynı şeyleri düşünmeye devam edicez konuyu dağatmim diye daha fazla bişey yazmicam ( hoş bu bahane aynı şeyleri yazmak istemedim sadece :D) yazdıklarımı hakaret olarak görmeyin mizahım böyledir benim :D onun dışında ben death note yi harbi çok severim ve L hakkında şunu diyebilirim ki düşüncesi bencede mantıksız ama o da kiranın yaptığı şeyin kendi ilkelerine ters olduğu için yakalamak istiyo ve kiranın öldürdüğü kişileri yakalayıp hapse atmak sonrasında topluma yararlı birileri olarak geri dönmelerini istiyo bence ayrıca insanlar var olduğu sürece zıtlıklar olucak farklı düşünceler olucak ve herkes kendi düşüncelerine göre hareket edicek misal bizim durumumuz :D
  18. en azından 4 çıktı :D
  19. bilemicem her insan farklıdır ona güzel gelir bana gelmez bana güzel gelir sana gelmez herkes izledikleri arasından en beğendiklerini yazıyodur :D
  20. hayal be onlar :D s4 de ne :Dıphone 5 ilk çıktığında 3000 di deme ?
  21. ıphone 5 yazıyo orda deme benle konuşma dostum :angry:
  22. hep telsizim olsun istemişimdir :wub:
  23. nokia 6600 slide, sony erickson c 902, htc one v, yakında samsung galaxy s4 alıcam :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.