Jump to content

Spearz D. Daniel

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

Spearz D. Daniel hakkında

• Doğum günü 08/09/1996

Profil Bilgileri

Spearz D. Daniel üyemizin başarıları

1. Spearz D. Daniel

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Yine One Piece'in neredeyse her bölümü diyeceğim. Çünkü One Piece öyle bir şey ki sizi hem gülmekten öldürür, hem ağlamaktan. En çok Tony Tony Chopper'ın hikayesine üzülmüştüm. :/ Ve Luffy Drom Rockies'e tırmanırken Luffy'ye çok üzüldüm ve bir o kadar da hayran kaldım yine. Sandık Adam için yaptığı şey de çok güzeldi. Hele Vivi'ye verdikleri veda.. Ama beni en çok üzen hikayelerden biriyse Shushu'nun hikayesi. :(
  2. Hayır çünkü ben kendimi asla tanrı yerine koyupta insanların ölümüne karar vermem. Veremem. Ayrıca cehenneme veya cennete gidebilmek isterdim.
  3. Spearz D. Daniel

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

One Piece'deki her şey lkfjgdf ve Luffy'nin "gizemli ..." demesi :D :D
  4. One Piece'teki neredeyse her sahneye çenem kopana kadar gülüyorum dkjfgfd Mesela Robin ilk katıldığında, Luffy, Chopper'ın taklidini yapmıştı ve ben o sahneyi geri alıp alıp 3593543456 saat gülmüştüm dkjgf Ve Luffy'nin anlamadığı şeylerin başına "gizemli" getirerek söylemesine, tayfanın taklidini yapmasına, gülüşüne şarkı söylemesine ve ciddi hali hariç her şeyine o kadar çok gülüyorum ki dkjgdfg
  5. Spearz D. Daniel

İlk İzlediğiniz Anime?

6. one piece one piece one piece
  7. Spearz D. Daniel

Filler Nedir?

Filler azlığı ile One Piece'imle gurur duyuyom hehe <3
  8. Spearz D. Daniel

En Son Bitirdiğiniz Anime?

desu noto
  9. Spearz D. Daniel

Türk Anime TV !!! (Anket)

1-)Turkanime.TV'yi arkadaşlarımın "olm salak mısın dizimagden anime izlenir mi?" demesiyle keşfettim. One Piece sayesinde diyelim :D 2-)Her bok var! Sadece bir bölüm için bir sürü alternatif var! Forum! 3-)AnimeTV.com koyardım sanırım 4-)Daha yeniyim kendi nickname'imi bile zor ezberledim la 5-)En popisi şu gözlüklü beyaz adam. Resminde o olan yani 6-)Valla yöneticide yöneticiymiş harbi diye düşünüyorum. 7-)ONE PIECE 8-)Beğendim, soruları cevaplamayı severim 9-)Az önce "Animelere ilk nasıl başladığınızın hikayesi" diye bişey paylaştım, çok ümitliyim güzel bişey oldu ama daha bi şey yok ortada hadi bakalım.. 10-)Bu sitenin hayatınızdaki yeri nedir derdim. Cevabımda şu olurdu "Sabah tuvaletten sonra girdiğim ilk yer"
  10. Müzik konusunda sadece bir dinleyiciyim :D Söylemeyide çok severim, hatta sesimin güzel olduğunuda düşünüyorumda ben en çok dinlemekten zevk alıyorum. Özellikle rock müzik. Classic rock, indie rock, alternatif rock, hard rock, heavy metal... Tamamen bi rockerım. En sevdiğim sanatçılar ise Muse, Nirvana, Shivaree, Queen, Jimi Hendrix, Led Zeppelin, Guns n' Roses, Beatles, Rolling Stones, Lynyrd Skynyrd, Beethoven, Elvis Presley, Michael Jackson, The Coasters, Tito and Tarantula, Kool and the Gang, KC and the Sunshine Band. Albüm koleksiyonerliğide yapıyorum ama öyle dehşet bi koleksiyonum yok. Ulaşabildiğim ve sevdiğim albümleri alıyorum. Rock dışında oldies, blues, surf, spanish ve klasik müziğe de ilgim büyük. Aslında her türü dinliyorum, sadece iyi müzik olmalı.
  11. Toradora'ya başlamayı düşünüyorum ama içinde fazla macera yok sanırım, yine de güzel bir anime mi ? Toradora hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
  12. One Piece'den olmak isterdim :D Ama olmak istediğim bi karakter yok, onlar kendi içlerinde güzeller, ben yeni bi karakter olmak isterdim. Luffy'nin kız kardeşi ve Zoro'nun sevdiği ilk kişi olarak :D Şimdi Zorodan hoşlanmak bi klasiktir ama, işin aslı o bana sonradan havalı gözükmeye başladı. Yerim onu ben. Ya da Avatar'da olabilirdim. Çünkü One Piece'e başlamadan önce işim gücüm Avatar'dı. Orda da Zuko'yu çok seviyorum. Aang, Toph ve Iroh Amca kadar iyi bi karakter olmak isterdim :D
  13. Bu soru sanki "anneni mi daha çok seviyosun, babanı mı" demek gibi. HİÇ BİRİNİ AYIRT EDEMEM Kİ <3 Luffy en yüreklisi, en komiği dkljd onun gülüşüne, anlamadığı şeylere "gizemli" demesine, yaptığı taklitlere ve ciddileşmesine bayılıyorum. Zoro şüphesiz en havalısı. İlk başlarda o kadar çekici gelmemişti gözüme, ama gücünün farkına vardıkça adama hayran oldum. Chopper ise hayatımda gördüğüm en tatlı şey! Aralarından hikayesi en üzücü olan o bence. Canım.. Robin'i acayip seviyorum! Kötülerin tarafında olduğu zaman bile tayfaya aktılmasını o kadar istemiştim ki! Ve sonra çok mutlu oldum <3 Sanji beni hep şaşırtıyor :D Kadınlara acayip düşkün ama hiç aşık olmuyor, yinede o kadar iyi biri ki <3 Usopp'un da devasa bi yüreği var. Kaya için yaptığı şeylere hayranım ve onu mutlu görmeyi çok seviyorum. Nami ise çok değişken :D Paraya olan sonu gelmez hasretine bazen anlam veremiyorum ve gerçekten iblis olabiliyor ama onunda nakamalarını çok sevdiğini biliyorum <3 Diğer üyeler hakkında henüz bir şey bilmiyorum. Yeni başladım ve hemen bitirmek istemiyorum :D
  14. Spearz D. Daniel

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Spoiler hayatta en nefret ettiğim 3. şeydir. Ama en azından şunu söyleyebilirim ki, ONE PIECE HAYATIMI DEĞİŞTİRDİ.
  15. Spearz D. Daniel

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

One Piece ve Fairy Tail
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.