Jump to content

Heiwa.

Üyeler
  • İçerik sayısı

393
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Heiwa. kullanıcısının paylaşımları

1. Heiwa.

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

Yukarda bi arkadaşın da dediği gibi burda bi tip belirtmemizin pek yararı olmaz çünkü tam tersine de bi anda tutulabiliyoruz :lol: Ama benim için önemli olan klişe de olsa güvenebilmem ve birlikteyken mutlu hissedebilmem sanırım, ha tabi başka önemli şeyler de var zevklerin uyuşmasıdır ortak fikirlerdir falan ama önde gelen bunlar bende ^_^ -Bu arada ilk maddeye değinmeden geçemicem, ilgisiz insanı sevmeyiz (genelde tabi) ha aklımıza gelmenize düşünmemize yarar orası kesin ama gittikçe o sevgi kızgınlığa hatta nefrete falan dönüyo skldghls
  2. Heiwa.

Heiwa.'dan birkaç çizik :)

Çok çok çok teşekkürler, ne kadar mutlu oldum bilemezsin hele ki ders verecek kadar iyi görmene çok çok sevindim ^_^ Ders vermek olmasa da manga çizmeyi deneme gibi bi planım var umarım gerçekleştirebilirim :rolleyes:
  3. Heiwa.

Yorumlar için çok teşekkürler, nası mutlu oluyorum bilemezsiniz :embarrassed4-onion-head-emotico Bunlar yeni çizimlerim, vakit buldukça çiziyorum aslından ama buraya beğendiklerimi koydum :) Görüntü kalitesi için de şimdiden özür diliyorum, bir türlü düzeltemedim :( Not: Tabletten çizmeye yeni yeni alışıyorum, baya bir hata olabilir gördüklerinizi söylerseniz sevinirim ^_^
  4. Heiwa.

Psycho Pass 2. Sezon

Dikkat etmeden ileti yazınca hortlaşmışım konuyu cidden gomenna :unsure: Ve bilgi için de çok teşekkürler ^_^
  5. Heiwa.

Psycho Pass 2. Sezon

http://anilist.co/anime/20664 Tam olarak 2. sezon gibi görünmüyor ama böyle bir şeyin çıkacağı yazıyor, 10 temmuzda :cheer2-onion-head-emoticon:
  6. Heiwa.

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Kesinlikle karar veremiyorum buna. İchigo, Aizen, Ulquiorra, Grimmjow, Byakuya, Kenpachi, Gin, Urahara yahu hepsi karizmatik ayrım yapamıyorum ki :embarrassed4-onion-head-emotico
  7. Tonari No Kaibutsu-kun'un finali yaşadığım en büyük hayal kırıklığıydı yeminle

1. LeornKayn

LeornKayn

Aslında olucak en büyük final dünyanın finali bak hiç bir animedekine benzemeyecek harbi şimdi aklıma geldi merakla bekliyorum :D

8. Ona sadece iki bölüm dayanabilmiştim, söylemeyi nası unuturum.. Ay o bağırsaklar.. :ghost-onion-head-emoticon:
  9. Heiwa.

En Çok Kullandığınız Siteler ?

Twitter, Youtube, turkanime.tv, turkanime forum (bu aralar baktığım tek forum oldu zaten..), Facebook, çizimle ilgili bloglar, Deviantart, 9gag
  10. Another'da şemsiye, asansör ve şu kısa saçlı gözlüklü manyak kızın(adını hatırlamıyorum) kablolara takılıp boğulduğu sahnede ürpermiştim açıkçası. -_- Ama bunların dışında pek etkilendiğim olmadı galiba..
  11. Sasuke, Madara - Naruto (gerçi sasukeye gittikçe ısınıyorum sanırım) Bleach - Aizen(hani kötü karakter ama nefret edemiyorum, fazla karizmatik)
  12. FF'me yorum yapmadığınızda üzülüyorum :(

1. gereksiz

gereksiz

hemen link at okuyup yorum yapıyorum hemen hadi

13. Heiwa.

4.hafta çizim konsepti Kurosaki İchigo

Tam da ichigo çizesim vardı iyi oldu :D (pilot kalemle de ilk denememi yapmış oldum..)
  14. Heiwa.

Mirai Nikki FC

17 :3 Ekledim ^_^
  15. Heiwa.

Mirai Nikki FC

Hem de Edirne'nin dışındaki yatılı okuldan gelip..Sınavlar daha fena gerçi.. -.-
  16. Heiwa.

Mirai Nikki FC

Aldıım :3 Zavallı kurucu İstanbul'a alışma ve sonra sınav aşamalarında pek girmeye vakit bulamadı :'(
  17. Heiwa.

Birkaç çizik

Ya çok mükemmeller. Yani gerçekten müthiş bi yeteneğin var, resim yapabildiğimi düşünürdüm ama şu an bi tereddüt ettim açıkçası.. :D Ellerine sağlık,devamını bekleriz :3
  18. Heiwa.

Mirai Nikki FC

Edit: Spoiler'a alayım bari bakmak istemeyen için sayfa kasmasın. Gifler için çook sağoool ^^ bunları ilk mesaja eklemem de bi sakınca yok di mi :rolleyes: --Sizi de ekledim arkadaşlar ^_^
  19. Heiwa.

Kaenx Fan-art

Çok.. Çok güzeller.. :o Ellerine sağlık gerçekten :lol:
  20. Heiwa.

Yeni karakalem çizimlerim.

Özellikle Yato'yu çok beğendim ama ikisi de harikalar, ellerine sağlık ^_^
  21. Heiwa.

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Jormungand
  22. Heiwa.

Komik Anlarınız?

Arkadaşlarla bi yere yemek yemeye gitmiştik, baya da böyle elitimsi, nezih bi yerdi. Kalktık en önden ben gidiyorum bi yandan da arkadaşla konuşuyo olunca dikkat etmemişim kapıyı açık sanaraktan ilerliyorum.. Tak diye bir tosladım kapıya ama hayatımın en büyük şoklarından biriydi heralde. :D Herkes dönüp bana baktı tabi arkadaşlar falan gülmekten yerlere yattılar 10 saniyelik bi şoktan sonra ben de gülmeye başladım fldsjf O zamandan beri kapısı cam olan yerlerde çıkarken ilk çıkan olmamaya özen gösteririm..
  23. Nuh Tufanı'na gittim en son, beklediğimden kötüydü açıkçası
  24. Heiwa.

Sevindim ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.