Jump to content

Tzu-kun

Kayıtlı Üye
 • Posts

  542
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Tzu-kun last won the day on January 6 2013

Tzu-kun had the most liked content!

2 Followers

About Tzu-kun

 • Birthday November 18

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  İzmir
 • İlgi :
  Anime manga caponca

Recent Profile Visitors

3451 profile views

Tzu-kun's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

77

Reputation

 1. Role Play sosyal bir oyun olduğu için ve herkes farklı konularda olursa az sayıda oyuncuya hizmet verilebileceği için böyle bir karara vardık.
 2. Merhaba, öncelikle sizi aramızda görmek bizi mutlu eder. Temel olarak olayları anlatıcak olursam. Siteye üye olduktan sonra, öncelikle bir arkadaş bulmanız gerekli, tanıdığınız biri olabilir yada sitede tanıştığınız eşsiz biri olabilir bu kişi. Ardından karakterlerinizi bu konuya göre yaratıyorsunuz, tabi eğer karakteriniz eşya, bir şeytan meyvesi yada size yoldaşlık edecek bir pet sahibi ise öncelikle onları onaylatmalısınız. Bu kısa işlemlerin ardından karakter kağıdınızı oluşturup seçtiğiniz denizde bir role play konunusu açmalısınız. Daha detaylı yardım almak için üye olduğunuzda açılan chatboxtan yada skypeden bize ulaşabilirsiniz :) Not: Evet düzenli olarak yazmalısınız bir mazeretiniz olmadıkça.
 3. One Piece World Rpg Açılmak üzeredir konumu uplayın ki herkes görsün -_-

 4. Aslında çok da düşündüğünüz gibi değil, one piece evreni ile temel bilgileriniz rpgye başlamaya yeterli bilemediğiniz yerde de yardımcı oluruz :) Not: WookiePie admin daha bitmedi diyerek beni dövdü ve siteyi kapattı şuan. Belli bir süre vermeyelim ama en kısa sürede Role play başlıyor.
 5. One Piece World ekibi olarak ilk oyuncularımızı açık beta için bekliyoruz! Herkes davetlidir, Role Play daha önce hiç yapmadıysanız, hatta belki ne olduğunu bile bilmiyorsanız bile yinede davetlisiniz. Ne demişler: Bilmemek ayıp değil, öğrenip oynamamak ayıp! RP Nedir? Role Play (kısaca RP), kurgulanan evrende bir karakter oluşturarak, kendi hikayenizi yazabilme imkanınız olan bir forum oyunudur. Belirli sistemler dahilinde yazdıkça karakterinizi güçlendirme imkanı sağlarsınız, bu açıdan bakıldığında MMORPG oyunlarının yazıyla oynanan versiyonu demek daha doğru olur. http://onepieceworld.roleplaylife.net/
 6. Güzel günlerdi be.

  1. Show previous comments  3 more
  2. Witch

   Witch

   Hoş geldiiin eski yorumlarını stalkladığım biri daha. -_-

  3. Tzu-kun

   Tzu-kun

   Eskiden çok şapşiktim boşver stalklama

  4. Witch

   Witch

   Ama eğlenceli._.

 7. Ayıptır söylemesi betanın iyi oyuncularını öldürüp sarı olabilirim benim için fark etmez :ph34r: + saldırı itemi benimdir hiç uğraşmaaa :lol:
 8. Evi kanatlı karınca bastı :

  1. LeornKayn

   LeornKayn

   bilgisayar ne diyor bu duruma...

  2. OrangeBox

   OrangeBox

   Bizim de... -ekrana peçete yapıştıracaktım ekran neredeyse felç oldu-

 9. Oh bea uzun zaman sonra yöneticilik değil oyunculuk, gerçi çok iyi yazamıyorum kabul edilir miyim bilmem de, elimden geleni yaptım :D Kaskı temizlerken sao dünyasına giren anne benim karakter :D Not: 2 Günde bu kadar çok karakter? İyi bir iş çıkarmışsınız kesinlikle :)
 10. İlgi çekici bir anime daha çok shounen izlesem de bu aralar bakarım :D Siz siteye ekleyin biz bakmaz mıyız :D
 11. Aynen biraz sakin oyna mantıksız şeyler yapma yaşasın ölümsüzlük :D
 12. evergrrenin iki oyu var ben bir bug yardımıyla muhtemelen 2 oy atmışım :D
 13. Hoş geldiniz, yazmak derken eğer ki rpg'ye de ilginiz varsa oyuncu yada yönetici olarak sitemize bekleriz. Bilgi için TIK
 14. Hoş geldiniz kalıcı olmanız dileği ile... Not: 3 defa baktım adama hoş geldin demeden anime isimleri mi saymaya başladın diye 0_o
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.