Jump to content

Tzu-kun

Üyeler
  • İçerik sayısı

542
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Tzu-kun kullanıcısının paylaşımları

1. Tzu-kun

One Piece World RPG

Role Play sosyal bir oyun olduğu için ve herkes farklı konularda olursa az sayıda oyuncuya hizmet verilebileceği için böyle bir karara vardık.
  2. Tzu-kun

One Piece World RPG

Merhaba, öncelikle sizi aramızda görmek bizi mutlu eder. Temel olarak olayları anlatıcak olursam. Siteye üye olduktan sonra, öncelikle bir arkadaş bulmanız gerekli, tanıdığınız biri olabilir yada sitede tanıştığınız eşsiz biri olabilir bu kişi. Ardından karakterlerinizi bu konuya göre yaratıyorsunuz, tabi eğer karakteriniz eşya, bir şeytan meyvesi yada size yoldaşlık edecek bir pet sahibi ise öncelikle onları onaylatmalısınız. Bu kısa işlemlerin ardından karakter kağıdınızı oluşturup seçtiğiniz denizde bir role play konunusu açmalısınız. Daha detaylı yardım almak için üye olduğunuzda açılan chatboxtan yada skypeden bize ulaşabilirsiniz :) Not: Evet düzenli olarak yazmalısınız bir mazeretiniz olmadıkça.
  3. One Piece World Rpg Açılmak üzeredir konumu uplayın ki herkes görsün -_-

4. Tzu-kun

One Piece World RPG

Aslında çok da düşündüğünüz gibi değil, one piece evreni ile temel bilgileriniz rpgye başlamaya yeterli bilemediğiniz yerde de yardımcı oluruz :) Not: WookiePie admin daha bitmedi diyerek beni dövdü ve siteyi kapattı şuan. Belli bir süre vermeyelim ama en kısa sürede Role play başlıyor.
  5. One Piece World ekibi olarak ilk oyuncularımızı açık beta için bekliyoruz! Herkes davetlidir, Role Play daha önce hiç yapmadıysanız, hatta belki ne olduğunu bile bilmiyorsanız bile yinede davetlisiniz. Ne demişler: Bilmemek ayıp değil, öğrenip oynamamak ayıp! RP Nedir? Role Play (kısaca RP), kurgulanan evrende bir karakter oluşturarak, kendi hikayenizi yazabilme imkanınız olan bir forum oyunudur. Belirli sistemler dahilinde yazdıkça karakterinizi güçlendirme imkanı sağlarsınız, bu açıdan bakıldığında MMORPG oyunlarının yazıyla oynanan versiyonu demek daha doğru olur. http://onepieceworld.roleplaylife.net/
  6. Güzel günlerdi be.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Hoş geldiiin eski yorumlarını stalkladığım biri daha. -_-

3. Tzu-kun

Tzu-kun

Eskiden çok şapşiktim boşver stalklama

4. Witch

Witch

Ama eğlenceli._.

7. Tzu-kun

Forumun Enleri

Efendim?
  8. Ayıptır söylemesi betanın iyi oyuncularını öldürüp sarı olabilirim benim için fark etmez :ph34r: + saldırı itemi benimdir hiç uğraşmaaa :lol:
  9. Evi kanatlı karınca bastı :

1. LeornKayn

LeornKayn

bilgisayar ne diyor bu duruma...

2. OrangeBox

OrangeBox

Bizim de... -ekrana peçete yapıştıracaktım ekran neredeyse felç oldu-

10. Oh bea uzun zaman sonra yöneticilik değil oyunculuk, gerçi çok iyi yazamıyorum kabul edilir miyim bilmem de, elimden geleni yaptım :D Kaskı temizlerken sao dünyasına giren anne benim karakter :D Not: 2 Günde bu kadar çok karakter? İyi bir iş çıkarmışsınız kesinlikle :)
  11. Tzu-kun

( 02 / 13 ) Glasslip

İlgi çekici bir anime daha çok shounen izlesem de bu aralar bakarım :D Siz siteye ekleyin biz bakmaz mıyız :D
  12. Aynen biraz sakin oyna mantıksız şeyler yapma yaşasın ölümsüzlük :D
  13. Tzu-kun

Fairy Tail güzeli sizce kim?

evergrrenin iki oyu var ben bir bug yardımıyla muhtemelen 2 oy atmışım :D
  14. Tzu-kun

Merhaba

Hoş geldiniz, yazmak derken eğer ki rpg'ye de ilginiz varsa oyuncu yada yönetici olarak sitemize bekleriz. Bilgi için TIK
  15. Tzu-kun

Merhaba

Hoş geldiniz kalıcı olmanız dileği ile... Not: 3 defa baktım adama hoş geldin demeden anime isimleri mi saymaya başladın diye 0_o
  16. RP'de ecelinizle ölmüyorsunuz, eğer karakter yaratırsak kalıcı olabiliriz :D Bu arada ben de ekibe girdim editör ve Bay ne iş verilse yapılır olarak...
  17. Güzele benziyor, skypeden ekledim çayımızı koy konuşalım :D
  18. Bu yazıyı sonuna kadar okumazsam 11:59da öleceğimi yazan bir adam görmştüm bugün. Artık içim rahat :D

19. Tzu-kun

Baykuş Cafe

O kuşa basıp öldürenlerin nasıl travmalar geçirdiğini biliyor musun? Ben basmadım ben de bilmiyorum ama bence o örnek olmamış :/
  20. onca çalışma içinde en çok bunu beğendim ve izninizle imzama alıyorum :D
  21. Tzu-kun

Shingeki no Kyojin Fark Attı

Shingeki başlangıcını izleyip çok gürültülü diye kapattığım animedir :D
  22. Yeni yüzler görüyorum. Çok mesajı olan herkesin nick geçmişine baktım geçmişteki isimleri de tanıdık gelmedi. O kadar uzun süredir mi yokum :D

1. Tzu-kun

Tzu-kun

aksine yüzümü hep ileri dönmüşümdür (espriydi bu)

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Vay vay vaaaaay

3. Tzu-kun

Tzu-kun

o_o

Benden fazla ileti detected

Benden fazla beğeni detected

23. Tzu-kun

Sınavlarda Verilen Komik Cevaplar

Şu sinüs'ün n'siyle sadeleştirme olana yarıldım :D
  24. Tzu-kun

AceleManga Çeviri ve Okuma

Kolay gelsin Dedective Conan'ı buradan okurum artık :D
  25. Bence Baruto'nun power-up'a ihtiyacı yok, zaten neden Naruto yenecekmiş ki Juubi'yi. Naruto elinden geleni yaptı artık çakrasının son kalanlarını da insanlara dağtısın sonra Saske'nin yanında el ele tutuşmuş biçimde ölsünler. Ayak da Nardo'nun olsun. Edit: İmla
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.