Jump to content

Tzu-kun

Üyeler
  • İçerik sayısı

542
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Tzu-kun kullanıcısının paylaşımları

1. Tzu-kun

Akeboshi

Tipini beğenmediğim için koymamıştım .d Tipik japon işte ufacık tefecik bir şey gibi görünüyor .d
  2. Akeboshi tanıtım konusu açtım, canını seven yorumlasın.

3. Tzu-kun

Akeboshi

Yoshio Akeboshi, genellikle bilinen adıyla Akeboshi, bir japon pop sanatçısı. Naruto animesinin ilk kapanış müziği ile "Wind" tanınmıştır. Soyadı "parlak yıldız", adı "iyi adam" anlamına gelir. 1 Temmuz 1978'de Japonya'nın Yokohama şehrinde doğmuştur. Üç yaşındayken piyanoya ilgi duymuştur, sonrasında gitar çalmayı öğrenmiştir. Liverpool'da müziğini geliştirmiş ve orada geçirdiği zaman müziğini oldukça etkilemiştir. İlk albümünden önce Matsu Takako'nun 4. albümünden -A piece of life- iki şarkının sözlerini bestelemiştir. Albümleri: Akeboshi: Yoshio'nun çıkış albümüdür, 14 şarkıdan oluşup, 22 Haziran 2005'de çıkmıştır. ."Wind" "Night and day" "Hey there" "No wish" "Akikaze no uta" (Song of the Autumn Wind?) "Haikyo no Sofa" (Sofa in a Ruin?) "A nine days' wonder" "White reply" "Faerie punks" "Morning high" "Tall boy" "The audience" "Kamisama no shitauchi" (神様の舌打ち God Clicks His Tongue?) "Toki no fune" (時の舟 Ship of Time?) (Bonus Track) Meet Along the Way: Akeboshi'nin ikinci albümüdür. 7 Kasım 2007'de çıkartılmıştır. Sınırlı sayıda olan özel yapım bir versiyonu ekstra olarak içinde "Rusty Lance" "Yellow Moon" ve "Along the Line" şarkıları bulunan bir CD içermekteydi. "Sky In The Pond" "The Cliff" "Yellow Bird" "Broken bridge" "Seeds" "shadow of the wind" "Green eyes" "Village Stone" "Mercury is rising" "Diamond Dust" "coille gan crann" "Close my door" "Fukurou" (Owl?) Roundabout: Akeboshi'nin üçüncü albümü. Temmuz'un 11'inde, 2008 yılında yayınlanmıştır. "Leaf on Leaf" "Sky in the pond" "One step behind the door" "Along the Line" "Peruna" "Yellow Moon" "Rusty lance" "Sounds" "Hey There" (Live) "Seeds" (Live) "Wind" (Live) "A Nine Days' Wonder" (Live) Evet, wiki'den alabileceğimiz bu kadar ben sizi direk Akeboshi'nin enstrümantal ağırlıklı güzel şarkıları ile baş başa bırakayım .d http://www.youtube.com/user/AkeboshiRadio/videos Youtube'da şarkılarını bulabileceğiniz hesap yukarıda var ama olsun ben onun en sevdiğim iki şarkısını da koyayım. http://www.youtube.com/watch?v=dtUMHLBKQYY
  4. Vardı bu konudan daha önce sanırım .d
  5. Tzu-kun

Neden en çok sevilen seri one piece?(dünyada)

Gun'un konularını gördükçe hüzünleniyor insan.
  6. Tzu-kun

Türkiyedeki en iyi komedyen

Yıl olmuş 2013 hala Şahan Gökbakar'a oy veren var... Tabi zevk meselesi o yüzden lafı ortaya atıp kaçıcam .d
  7. <_< Geçmiş doğum günüm kutlu olsun <_<
  8. One Piece Skypia arc kaçıncı bölümde başlıyordu? Geminin uçabilecek şekilde mofidiye edilmesinden sonrası.

9. Tzu-kun

DanganRonpa

Bakacağım :) Bu arada ikinci imzan hangi animeden?
  10. Tzu-kun

Manga Cizimimi Nasil Gelistirebilirim?

Eğer çizgileri düz çekmekte zorlandığın için bu kadar üstünden geçiyorsan, öncelikle bir çizgi çekmeye çalış derim. Hani benimde fazla bir deneyimim yok ama gereksiz yere çok fazla çizgi çizmişsin. Çok fazla karalama yapmışsın ve hoş durmamış :)
  11. Tzu-kun

Sanji yarı şeytan olabilir mi? //spoiler içerir!

Bir de şimdi şöyle de olabilir. Hani şu klasik şeytan meyvesi yersen şeytan içine girer muhabbeti üzerinden düşünürsek Sanji'nin annesi küçükken şeytan meyvesi yemiştir, Sanji de dokuz ay boyunca şeytanla içli dışlı olmuştur vs. teoriler de üretilebilir aslında.
  12. Tzu-kun

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

Bak adam güzel yazmış :) Ama ben son su kaldırma kısmında niye bu kadar küçük küçük ayrıntılı yaptığını anlayamadım. Eğer insan maddeyi itip çekebiliyorsa bile dokunmadan uygulayabileceği başka bir kuvvet daha olduğunu kabul etmiş oluyorsun. Eğer bir noktanın etrafındaki şeylere çekim kuvveti uygulamasını sağlayabilirsen suyu da kaldırmış olursun .d Tabi bu da çok zor bir şey, belki yıllarca eğitim görmen gerekir bunu yapabilmek için ama milyarlarca atoma odaklanmaktan daha kolay :D
  13. Opera

1. Pryda

Pryda

Google chrome ve safari en iyileri gerisi boş :D

2. Tzu-kun

Tzu-kun

Chrome'den döndüm, şuana kadar gördüğüm tek eksisi açılamayan sayfalarda ön belleğe alınmış kopyasına erişemiyorsun

3. Ogeday
  14. Tzu-kun

Haki Nedir ? Haki Hakkında Herşey!

Çeliği kesmeyi de demirin nefesini duyarak yapmıyor mu? Ben öyle hatırlıyorum ama senin dediğin daha mantıklı.
  15. Tzu-kun

One Piece Türkiye RPG

Üye çekmeye devam, bir up da benden :D
  16. Avatarındaki kimse bir isim versene merak ettim .d

1. goldangel

goldangel

Shugo Chra dan Ikuto Tsukiyomi :)

2. Tzu-kun

Tzu-kun

Thank you my friend .)

3. goldangel

goldangel

Önemli değil :D

17. Tzu-kun

Kendini tanıtan ben...

Ayıptır be. Bir sayfa önce son iletiye bir bak ben ne diyorum. 500 iletilisin daha yenisin falan bir şey demiyorum diyorum ama olmuyor ki ne kadar yeni olursan ol.
  18. Tzu-kun

Kendini tanıtan ben...

Hoş (boşluk) geldin. Normalde yazmazdım ama çok gözüme battı -_- Bir değil iki değil... -_-
  19. Tzu-kun

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

Sonra da başka meyveler çalacaksın değil mi, cık cık cık cık. Elalemin meyvesine göz dikme, ayıptır.
  20. Tzu-kun

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Anime izlemeyi bıraktım ders çalışıyorum :(
  21. Tzu-kun

Sanji yarı şeytan olabilir mi? //spoiler içerir!

Yanlış görmüşüm :D
  22. Tzu-kun

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Fena değil. şaka yaptım güzel olmuş
  23. Tzu-kun

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Noblesse 300. chapter
  24. Tzu-kun

Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??

Anka zoanı iyi olurdu aslında şimdi düşününce :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.