Jump to content

Adige

Üyeler
  • İçerik sayısı

261
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Adige kullanıcısının paylaşımları

1. 10 üzerinden 10 verdiğim animelerden biri. Lütfen beni de ekleyin :)
  2. Adige

Gray mı Lyon mu ? (spoiler içerebilir)

Gray ve Juvia candır :D Bence ilerde hiro mashima yapar gray-juvia aşkı :D
  3. Adige

Nankatsu / Japonya Milli Takımı FC

Ben de kaleciyim. Beni Wakabayashi yerine eklersen iyi olur. :) Bu arada Pes 13'te Japonya Milli takımını Tsubasa'dakilerle değiştirdim. Hiç bir sitede ilk 11 yoktu sen yapmışsın eline sağlık :) Bu arada Aoi Shingo'yu göremedim :D
  4. Adige

Hitokage Fansub

Hayırlı olsun. Tanıyorum seni başka forumlardan :D
  5. Adige

Fairy Tail

Son bölümü mangadan farklı yaptılar sizce daha mı iyi oldu daha mı kötü? Bence daha güzel oldu :D
  6. Adige

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Mirai Nikki - Gasai Yuno :)
  7. Adige

İlk İzlediğiniz Anime?

Herkesin Pokemon'muş. :D Düşündümde benimki de Pokemon :D
  8. Adige

Fairy Tail'de Favori Karakteriniz Kim?

Mirajane'ye hastayımm :D
  9. Adige

Fairy Tail

Mangasında da animesinde de güncelim. Bir bölümde dahi sıkılmadım :) Şu Mira'nın savaşı bir an önce gelse artık :D
  10. Arkadaş Rock çıydı Another'i izlettim. Hayran kaldı. Sizde öyle yapın :)
  11. Adige

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Fairy Tail 160 Kaptan Tsubasa J 34-39 :)
  12. Adige

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Fairy Tail 310. 311'i merakla bekliyorum ^_^
  13. Fairy Tail'in içinde olmayı çok isterdim. Birde Kuroko No Basket. Basketbol'u çok seviyorum.. :D
  14. Dogum günün kutlu olsun :)
  15. Adige

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Her bölüm aynı şeyi söylemiyorlardı arada değiştiriyorlardı. İkisi de söyleniyor :)
  16. Adige

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Çocukluğumun Repliği Jessie: Belaya hazır olun! James: Hem de çifte belaya! Jessie: Dünyayı yok olmaktan kurtarmak için! James: Tüm insanlığı ulusumuzla birleştirmek için! Jessie: Gerçeğin ve sevginin kötülüklerini açığa vurmak için! James: Amacımız yıldızlara ulaşıncaya kadar! Jessie: Jessie! James: James! Jessie: Roket Takımı her zaman ışık hızıyla hareket eder! James: Ya teslim olun, ya da savaşmaya hazır olun! Meowth: Meowth! Bu çok doğru! Pokemon :)
  17. Adige

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

Keske direk Tv Tokyo'yu satın alsak :D
  18. Another'dan başlamalılar bence hem kısa hem de olaylı heyecanlı bir anime :)
  19. Adige

Fairy Tail

Mangayı okuyan arkadaşlar söylüyor büyü olimpiyatları çok heyecanlı olacakmış :D
  20. Adige

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Enıd Blyton'un macera serisi kitaplarının tümü. :)
  21. Lanet olsun kiritoya yardım etmeye çalışan herkes banned :D belki dış dünyadan oyunu kontrol etmeyi başarırlar :D
  22. Adige

Fairy Tail

Böyle bir animeye Nisandan beri cevap yokmu :S Büyü olimpiyatlarına götürecek elemeler başlayacak yeni bölümde. Bakalım hangi 8 lonca katılacak yarışmaya. Mangayı takip edenler biliyordur ama manga takip etme alışkanlığım yok ne yazık ki :D
  23. Belki de kuzeni yardım eder o zaman ya da kızı :D
  24. Öğrenenince işi çok zorlaşacak Kirito'nun. Yakalanırsa daha da heyecanlı olur. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.