Jump to content

Adige

Üyeler
  • İçerik sayısı

261
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Adige kullanıcısının paylaşımları

1. Hepimizin bayramı mübarek olsun :)
  2. Adige

Selamlar ^^

Aramıza hoş geldin forumdan ve animelerden keyif alman dileğimle.. :)
  3. Adige

Fairy Tail

20 Mayıs 2014 tarihinde Fairy Tail Manga Geyik konusuna yazdığım mesajı hatırladım bu bölüm. Gözü dolmayan var mıydı bu bölümde? Belkide animenin en duygusal bölümlerinden biriydi. Sırf bu bölüm için bile bence insanlara Fairy Tail izlemelisin diyebiliriz.
  4. Adige

Bu Animeyi İzledin mi?

Tabiki izledi izlenmeyecek gibi değil :) Alttaki Hourou Musuko izlememiştir kesin.
  5. Adige

Şimdiye Kadar Kaç Tane Anime İzlediniz?

TurkAnime: http://www.turkanime.tv/kullanici/salamandertr MyAnimeList: http://myanimelist.net/animelist/SalamanderTr Anidb yi ilk defa bu konuda gördüm bakmak lazım :D
  6. Adige

Merhaba!

Aramıza hoş geldin :)
  7. Adige

Selamlar.

Aramıza hoş geldin :)
  8. Evet çok duydum ününü ama şu anki kafamla Naruto'yu gerçekten seversem hepsi severek izlenir diye düşünüyorum :D Ama izlemeden de kesin bir şey söylemem yanlış olur :DGT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Arkadaşlar size başka kişilerle didiştiğim bir konuyu açmaya karar verdim bakalım sizler neler düşünüyorsunuz yoksa böyle düşünen bir tek ben miyim diye :D Bir animenin gerçekten büyük bir hayranıyım diyebilmesi için bir insanın doldurma bölümü olsun, özel bölümleri olsun, filmleri olsun bunları da izlemesi gerekir mi? Bunları izlemeden insanlara hangi filmleri izlemem gerek diye soranlar ve ya şu doldurma arc çok sıkıcıymış izlemeden geçeceğim diyen biri gerçek bir hayran olabilir mi? Konuya açıklık getirmek için kendi üstümden örnek vereyim. Çok büyük bir One Piece hayranıyım bu animeyi çok sevdiğim için doldurma bölümü olsun özel bölümü olsun filmleri olsun hepsini sıkılmadan izledim. Ama sonra Movie Z ve Strong World dışında One Piece'in hiçbir filmini izlememiş adam geliyor ve ben One Piece'i senden daha çok seviyorum diyor :D Böyle bir şey deme hakkı var mı? Benim düşüncemi anlamışsınızdır artık :D Bir anime hakkında çıkan her tür bölümü izlemeyen insan o animenin çok büyük bir hayranıyım demesin bana. Çünkü o anime karşısında saatlerini geçirmiş her tür bölümünü izlemiş gerçek hayranlara hakaret oluyor :D Sorum umarım anlaşılmıştır. Belki düşüncemi değiştirecek biri çıkar :D
  10. Hepimizin bayramı mübarek olsun. Daha nice bayramlar görmek dileğiyle :D GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Adige

Herkese Merhaba

Aramıza hoş geldin Hamit bende Tuğrul :) GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Adige

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemistir finalinde gözü dolmuştur :D Alttaki arkadaş Ergo Proxy izlemiştir? GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Adige

Kutsal Soru Hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Kutsal yazıp bilgi istemek çok doğal. Amma velakin bir kesim var onlar biraz gıcık olabiliyor. Resmin üstünde açıklama kısmında anime adı yazılmıştır yine de yorumlara kutsal yazan kesimden bahsediyorum. Dikkatsizlik midir yoksa üşengeçlikten açıklama kısmını okumamak mıdır onu bir türlü çözemedim :D GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Adige

Hepinize Merhaba !

Aramıza hoş geldin dostum :)
  15. Adige

Merhaba Gençler :D

Aramıza hoş geldin bende Tuğrul :)
  16. Adige

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Son sayıyı nefes almadan okudum yav :D Bu kadar önemli karakterleri o 15 sayfacıkta görmek yetti de arttı. Fırtına öncesi sessizlik bunlar daha büyük şeyler olacak :D
  17. Aramıza hoş geldin dostum bende Tuğrul :)
  18. Adige

tanışmak :D

Aramıza hoş geldiin :D GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. Adige

Herkese Merhaba

Aramıza hoş geldin bende Tuğrul :) GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. Adige

Merhaba

Aramıza hoş geldin dostum bende Tuğrul :) Eminim iyi geçinirsin :D
  21. Adige

Tanışma

Aramıza hoş geldin dostum bende Tuğrul :)
  22. Adige

2015 Babalar Günü!

Babama güzel bir LYS hediyesi vermek istedim. Umarım olmuştur :D
  23. Adige

Hetalia Fansub

Hayırlı olsun Ansatsu animenin bitmesi yakındır devamı için sizin kapınızı çalacağım :) Şimdiden kolay gelsin :D
  24. Teşekkür ederim :) Evet aslında senin gibi aktif bir arkadaşı nasıl nasıl görmemişler de benim gibi uzun süredir aktif olamayan arkadaşı görmüşler :D Teşekkürler :)
  25. Teşekkür ederim :) Genelde öyle derler :D Teşekkür ederim :) Teşekkürleer :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.