Jump to content

Adige

Üyeler
  • İçerik sayısı

261
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Adige kullanıcısının paylaşımları

1. Adige

League of Legends 2014 Türkiye Büyük Finali

Valla yazdığım gibi daha önce hiç oynamadım nereler önemli falan hiç bilmiyorum. Cosplayler olursa onları çekerim gerisini arkadaş halleder :)
  2. Türkiye'nin ve dünyanın en çok oynanan oyunu League of Legends'ın sezon finali için geri sayım başladı! League of Legends 2014 Türkiye Sezonu’nu tepede tamamlayan en iyi takımlar; 2014 Şampiyonu ünvanı, muhteşem bir kupa ve 100.000 TL’nin üzerinde nakit ödül havuzu için 12 Temmuz 2014’te, Ülker Sports Arena’da karşı karşıya gelecek. Şampiyonu bekleyen bir diğer ödül ise, Kore’de düzenlenecek 2014 Sezonu League of Legends Dünya Şampiyonası’na katılma hakkı için mücadele şansı olacak! Türkiye Büyük Finali biletleri 15 Mayıs’tan itibaren Biletix’te satışa çıkacak. On binlerce seyirci önünde yapılacak final, Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en büyük eSpor etkinliği olacak. Ayrıca gün boyunca eğlenceli yarışmalar ve sürpriz hediyeler de sizi bekliyor. Arena’da muhteşem bir atmosfer, onbinlerce League of Legends hayranı ve Türkiye’nin en iyi takımları ile birlikte yaşanacak heyecan sizi bekliyor. Şimdiye kadar görülmemiş bir eSpor etkinliğine tanık olacaksınız. Bu oyunu oynamadığım halde arkadaş bedava bilet var diyince onu kırmadım ve gitmeye karar verdim. Forumda da lol oynayan çok :D İstanbul'da oturan arkadaşların belki ilgisini çekebilir :D Hem gelenlerle de orada tanışırız. Gelen animeciler falan olursa diye anime t-shirtü ile geleceğim :D
  3. Adige

Yeniyim, noobum :3

Aramıza hoş geldin bende Tuğrul :)
  4. Adige

Konnichiwa^^

Aramıza hoş geldin Ceren bende Tuğrul :) Güzel olan çok fazla anime var ama One Piece, Steins Gate, Fairy Tail, sakurasou no pet na kanojo bunları önerebilirim :)
  5. Adige

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Usagi Drop ve Cyclops Shoujo Saipuu'yu bitirdim. Usagi Drop şu ana kadar izlediğim en iyi Slice of Life animesi :) Diğeride komik bölümleri vardı :D
  6. Adige

Yeni Bir O Kadar Da Eski :)

Aramıza hoş geldin :)
  7. Adige

Bleach Manga Tartışma

Pek olaylı bölüm olmadı. Evet tavır ve hareketleriyle kendini sevdiriyor ama fazla dayanmaz o adam :D Sperm gibi kokuyorsun bölümünde baya güldüm :D
  8. Adige

merhaba

Aramıza hoş geldin gosu dostum :D
  9. Adige

merhaba

Aramıza hoş geldin Ess :) Sporla ilgilenmiyorsun galiba. Sana tavsiyem o listeye sporuda ekle :)
  10. Adige

Merhaba Millet!

Hoş geldin dostum bende Tuğrul :)
  11. Öncelikle konu önceden açılmışsa aradığım halde bulamadım özürlerimi sunarım :) Bu hafta, manganın 752. sayısının kapağında Anime hakkında yeni bir haber var. Mesaja göre "3D2Y" başlıklı bu özel bölüm, Luffy'nin 2 yıllık eğitimini gösteren 2 saatlik bir yapım olacak. Bu özel bölüm, Animenin 15. yıldönümü kutlamalarının bir parçasıdır. Ancak işin içinde Oda varmı? Yoksa filler bir special mi? Bilgi yok. İlerleyen haftalarda daha fazla bilgi edineceğimiz kesin. - Bu Spesyal'de Luffy'nin özel olarak bir rakibi olacak. İsmi Burndy World. Kendisi İmpel Down'dan kaçan 6. seviye mahkumlardan bir tanesi ve baştana aşağı Oda tarafından tasarlanmış bir karakter olacak. - Kendisi bir şeytan meyvesi yemiş. Moa Moa no Mi Lakabı: World Destroyer - Burndy World'un büyük bir planı var planın ilk aşaması Hancock'u yakalamak. - Bunun dışında Spesyalde Luffy'nin Rayleigh tarafından eğitimi, Hancock ile yaptığı düellolar gösterilecek. - Bölümde gösterilecek diğer karakterler arasında Mihawk, Perona, Buggy, Mr.3 ve Akainu'da var. Özel bölümün 30 Ağustos'ta çıkacağı söyleniyor! korsanfan.com'dan alıntıdır.
  12. Adige

Merhaba

Aramıza hoş geldin bende Tuğrul :D
  13. Adige

Merhaba

Aramıza hoş geldin dostum bende Tuğrul :)
  14. Adige

Top 10 Bikinili Anime Kızları

Ankete oy verenler Fairy Tail Ova 5'i izlememiş.
  15. Adige

Hetalia Axis Power'da Türkiye ile ilgili bir şey görmedim ya. Belki diğer seride vardır.
  16. Adige

Hetalia ve Hataraku Maou-sama'yı bitirdim :) Tarih severler için Hetalia gerçekten iyi gider ayrıca komikte :D Hataraku nasıl bir finaldir. Animeyi izlediğime pişman edecekti beni. Son bölüm olmasa bile olurmuş. Bende finalde sonunda bir şeyler olur diyr bekliyorum :/
  17. Adige

Fairy Tail

Bana göre çok kötü değildi. Bol spoiler içeren bir opening olmuş yalnız :D Openingte ki sahneleri görmek için sabırsızlanıyorum :D
  18. Adige

Merhabalar

Aramıza hoş geldin bende Tuğrul. İyi forumlar :)
  19. Adige

Herkese Merhaba!

Hoş geldin Ecem bende Tuğrul :)
  20. Adige

Hitsugi no Chaika bitti :) Açık açık söylediler ikinci sezon ekimde diye ama başlayabilir miyim bilmem. Son sınıf diye mümkün olduğunca az güncel anime izlemek istiyorum ona rağmen 5-6 tane var :/
  21. Adige

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Güzel konuymuş baya güldüm :D One Piece, İvankov: Bleach, Orihime: Gokukoku no Brynhildr, Kazumi:
  22. Adige

Harem FC (Anime Male & Female)

Helal baya ayrıntılı olmuş ekle beni :D Erkekler için harem animelerine Campione! animeside eklenebilir :)
  23. Adige

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Law'un çocukluğunu gördük son sayıda. Geçmişinde neler olduğunu öğrenmekte yakındır :) Gerçi ne kadar yakın tartışılır çünkü haftaya yeni bölüm yok :/
  24. Adige

Black Bullet ve Midori no Hibi'yi bitirdim. Son zamanlar en çok güldüğüm anime oldu Midori no Hibi :)
  25. Adige

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Hitsugaya yazan olmamış :/ Hitsugaya Toshiro bence karizmanın dibi B)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.