Jump to content
  • Create New...

Exia

Kayıtlı Üye
  • Content Count

112
  • Last visited

• Days Won

1

Exia last won the day on September 14 2013

Exia had the most liked content!

2 Followers

About Exia

• Rank
    Level 1
  • Birthday 01/01/1997

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

832 profile views
  1. Exia

「AMV」Listem

render kaliteli değil ve videolarında cc kullanırsan daha iyi sonuç alırsın. render ayarlarımı paylaşıyorum belki senin için yardımcı olur cc den kasıt magic bullet looks u kur daha sonra youtube dan cc pack indir.
  2. turk oldugum icin once nova master. sonra nova 3 oldum ya beni tilt edip oyun oynatmiyorlar yada oyundan atiyorlar. oynamayin bu lanet oyunu lol un veletleri bile daha kalitelu bu avrupali racistlerden
  3. Ygs gecsin comeback isreal :D
  4. bu serinin Türkçesi ne nan diyip ekşi sözlüğe girdim ve spoiler yedim :D katilin kim olduğunu biliyorum :D
  5. 2. sezonda türkleri merak ediyorum, çizimler nasıl olacak ? nedense 1. sezondaki pers askerleri bana https://www.youtube.com/watch?v=Wou1dLySBV0 buradaki osmanlı askerlerine benzetmiştim, tabi anime islam öncesini ele aldıgı için müslüman mı yoksa mogol mu çizecekler merak konusu :D
  6. Naruto AMV - Uçiha Obito'nun Hikayesi _______________________ bu konu hortlar :o
  7. teşekkür ederim. sony vegas pro 11, audacity sony vegas bu iş için yeterli, daha ileri düşünüyorsan after effect kullanabilirsin :)

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.