Jump to content

Ogeday

Üyeler
  • İçerik sayısı

1072
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Ogeday kullanıcısının paylaşımları

1. Erkek kız kavgasına girmeyelim :D Kısacası biraz feministsin ve tsundere :D
  2. Keşke Japonya'da yaşasaydım :) Kesin giderdim off :D Gintama <3
  3. Ogeday

Yo!

Hoşgeldin Leo ingilizcem var ama şimdi ingilizce yazmak biraz yapmacık gibi geldiği için bana türkçe yazdım neyse Welcome. good luck have fun diyip geçiyorum :D
  4. Ogeday

Merhaba

Hoş geldin foruma imzani beğendim :D Umarım iyi vakit geçirirsin ^3^
  5. Ogeday

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

Fillerları izlemeyin çok güzel bir anime serisi ve orjinal.Çıktığı zamanı ve konunun ilerleyişini düşününce gayet başarılı bir anime bence.Tabi bir sürü güzel anime var ama sırf animelere bakarsakda olmaz mangalarına da bakmak lazım çünkü bazen anime şirketleri mangaları animeye çevirirken telef ediyorlar :D Bilinmeyen güzel animelerden birisini söyleyeyim bu kadar konuşmuşken :D Blood-C
  6. Ben de kendime katana alıcam çok amaçlılar ne de olsa :D
  7. Ogeday

Merhaba! Benim Adım Alpaslan Ali!

Foruma hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin ^^
  8. Hmm konusunu merak ettim :D Bir de o kulaklık çıkıp takılan bir şeydir umarım animede yoksa biraz saçma olur :D
  9. Forumda AMV bölümü kaldırıldı mı?Ve neden :o?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

bölüm modunun bile haberi yok o_O

tabi ilgilenmesse bölümle öyle olur :P insan azcık reklam promosyon neyim yapar

(yalnız neden komple gitmiş anlamadım ?_?)

3. quincy

quincy

Baktılar moderatörde iş yok kapalım dediler :)

4. quincy

quincy

AMV bölümünü kapatmamışlar http://forum.turkanime.tv/forum/26-anime-download/ buraya taşımışlar

10. Şu an telefondan giriyorumbu yüzden resimlere filan bakamıyorum cuma günü bilgisayardan bakacağım şimdiden teşekkür ederim hepinize :)
  11. Arkadaşlar konunun başlığından da anlaşılacağı gibi Youtube hesabım için uyumlu logo ve cover istiyorum zahmet olmazsa şu an kullandıklarımda da sizin yardımınızı almıştım ama başkalarınınkinin uyumunu gördükçe onları kıskanıyorum :P Bu yüzden bende onların ki gibi istiyorum :D Örnek Channel: http://www.youtube.c...LimousineStudio Benim Channel'ım: http://www.youtube.c...er/DemirStudioz
  12. http-~~-//www.youtube.com/watch?v=nwiKdnF9izU Biraz ters bi' zamanda da olsa yeni ASMV çal��mam� bitirdim :) �yi seyirler :) Türkçe alt yaz� çevirisi: Eklenecek :D ASMV Info: Anime: Anime Mix Music: King of all Kings Program: Vegas Pro 11 Creator: OgedayDemir AMV
  13. Ogeday

Yuyushiki

Listeme ekledim ama türkanimede yok galiba bu anime..
  14. Ogeday

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Hunter x hunter 2011 103. bölüm ^^
  15. Matematik öğretmenimin Hayao Miyazaki hayranı olduğunu öğrendim ve benden tavsye istedi ben de ona Shingeki No Kyojin'i önerdim :D

16. Yazılılar daha bitmeden aradaki boş güne deneme koyan zihniyeti çok merak ediyorum :(

17. Yazılırlar başlıyor :/ Zaten boş zamanım azdı okul yüzünden şimdi hiç kalmayacak :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. fuyu

fuyu

Karmaşık sayılardan bunaldım artık -_-

3. Super Otaku

Super Otaku

bizim kasımın 2 hafrası başlıcak :(

18. İlginç olmuş :D

1. LeornKayn

LeornKayn

Kendimi Shingeki No Kyojinin atari oyununda hissetim yahu...:D

2. wOnkru

wOnkru

adamda 3 kilo dudak var onedir beya süper yapmıs :D

19. Ogeday

Selam Arkadaşlar

Foruma hoş geldin ben de Ogeday tanıştığıma memnun oldum :D Sai diye bir program var onunla da yapabilirsin :) Çizimlerini bekliyoruz forumda :D
  20. Ogeday

Merhaba

Hoş geldin foruma ben de Ogeday :) Bu arada değişim programı için(Japonya için olan) en az başlangıç seviyesinde Japonca bilmen gerekiyormuş ben de araştırmıştım değişim programlarını :D Okuma-yazma filan varsa çok rahat gidersin bir de İngiltere'ye filan dönemlik değişim oluyor ama Japonya'ya en az 1 yıllık var ^^
  21. Ogeday

Shingeki no kyojin - Amv

İlk yapım için güzel eline sağlık devamını bekliyoruz :)
  22. Naruto'nun yeni çıkan oyununu bilgisayara yüklüyorum umarım beklediğim gibidir :D

23. Ogeday

Kuroko no Basket Amv

Uzun süredir AMV yapmıyorum ben de en kısa sürede yeni bir tane yapacağım :) Bu arada eline sağlık çok güzel olmuş gaza getirdi beni hem amv konusunda hemde spor konusunda :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.