Jump to content

Ogeday

Üyeler
  • İçerik sayısı

1072
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Durum güncellemeleri bölümüne Ogeday kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Serserilerin bol olduğu bir anime önerir misiniz?Beelzebub dakiler gibi :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Paprika

Paprika

O zaman yok sana

3. Ogeday

Ogeday

Yaa :D Bu arada Hajime no ippoda takamura'nın filan gençliği süperdi hele Aoki :D Bir şeyle oynayıp duruyodu :D

4. Ogeday

Ogeday

Hmm bakarım bi ona :D

2. Soul Eater Dr. Stein Death The Kid ile konuşuyor ya orada güzel bi' replik geçiyor o bölüm kaçıncı bölüm?

3. Spor animelerine bayıldığımı farkettim :D

1. LeornKayn

LeornKayn

:D mantıken öyle ben animelerde çekik gözlü hiç bir japon görmedim :D o çekik gözlü disiplin akan adam kesinlikle alman :D

4. Tekrar geldim ^^

2. kawaii kereste

kawaii kereste

beni bırakmaz derdim de ben olsam beni bırakırdım o yüzden o da bırakır niye bırakmasın -.-

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben olsam ben de bırakırdım seni. Hani acı gerçekler. -.-

4. kawaii kereste

kawaii kereste

niye şaşırmadım acep -.-

5. Beelzebub tarzı hafif komedi olan ve aksiyonu bol ve mümkünse uzun anime önerebilir misiniz :D Ünlü animeleri izledim ^^

6. MEP projemiz başladı arkadaşlar 1 hafta içinde bitirmeyi planlıyoruz ^^ Ve yapımcıların 4/3'u bu forumdan :)

7. Madara neydi

1. Songena

Songena

off özel güçlerini geçtim herif bir kunaiyle harikalar yarattı. Patlayıcılı kunai atsan millet kaçar. Bizim Uchiha patlayıcıyı birinin karnına yapıştırdu. Etrafındakilerle patladı o shinobi. Kunaiyi de başka birine fırlattı. Arkasındakilerle beraber uçtu. Kafadan 30 kişi gitti hemen. Diğer edo tenseilere gerek yokmuş. Kabuto en başından çağırabilseydi şimdi bitmişti savaş. :P

2. Ogeday

Ogeday

Aynen Taijutsuyla bile ortalığı dağıttı zaten bi psikolojik üstünlüğü vardı :D İyice çoşturdu adam ^^ Hashiramayşa dövüşünden sonra adam rinnegan+mukoton almış yuh :D Şimdiki hali bence hashiramayı bile yenebilir ^^ Adam kuchiyoseyle kyuubiyi cağırcaktı lan :D Narutonun mührü yenilenmemiş olsa gitti :D

8. LYS sonuçları açıklanmış bilginize ^^

9. Yeni profil müziğimi çok sevdim :D

1. Lucy_Heartfilia_02

Lucy_Heartfilia_02

Gece gece bir baktım. Hoparlörün sesi bayağı bir açıkmış ta nasıl korktuğumu bilmiyorum yani bir de ansızın başladı. Ödüm patladı.

2. Ogeday

Ogeday

Hahaha :D Açık unutursan öyle olur işte :D

3. Songena

Songena

Yine iyisin. :) Pain'in "Shinra Tensei" deyişini dinlemek için videoya bi tıkladım soğuk su içmeden kendime gelemedim. :D Hep forum üyeleri :P

10. Hep animelerde oynuyorlar galge ve erogeleri merak ettim ben de bir tane indiriyorum :)

2. Ogeday

Ogeday

Reklam yapmamak i

3. Songena

Songena

Hadi onlar neyse de vampir dizilerinde bile hem google yazıyor. Gerek yok bence. :D

4. Ogeday
  11. Sonunda yeni AMV'mi bitirdim :D 15 saat filan uğraştım heralde :D

2. Ogeday

Ogeday

Sağol :) Aslında normalde bir sürü anime karıştırmayı seven birisiyim ama abim 1-2 tane karıştırsan daha güzel olur demişti onun için bi' böyle yapayım dedim :) Bir dahakine Bleach'de koyarım :)

3. Songena

Songena

HAyatımdan 2dk 51 saniyemi çaldın. :D Güzel olmuş , emek çekmişsin. :) Ama ama ama Bi yelerden Gintoki'nin fırlamasını bekledim sonuna kadar. :@ :D

4. Ogeday

Ogeday

:D Bi' sonraki AMV'nin başlığını Shiroyasha koymayı düşünüyorum :D Gerisini sen düşün artık :P :D

12. Birisi bana dün mesaj atmış ona dönemediğim için kusura bakmasın çünkü forumdan mesajlar kısmı açılmıyor bu yüzden kimin attığını ve ne yazdığını bile bilmiyorum :/

13. 2 Gündür uyumadım başım çatlıyor...

14. Uzun bi' aradan sonra Naruto süper geldi heyecan filan..İşte ben bu Naruto'yu seviyorum ^^

1. Songena

Songena

Ben yine filler geliek tüm hayallerimi yerle bir edicek diye izleyemiyorum. :D Bir de Gintama'da 253'deyim ara verdim bitiyor diye. Boşlukta hissettim kendimi. :( Gidip Japon filmi filan izledim derdim neyse artık. :D Gintama türünün tek örneği ve sevdiğim karakterlerin yarısından çoğu o animde olmasa bu kadar dağılıp üzülmezdim. :( Goril manga-ka sensei yeni projeler bekliyoruz senden. :D

2. Kyuseishu

Kyuseishu

Madaranın gelişi çok havalı idi

15. Çok sıkılıyorum evde ne yapabilirim? (Anime dışında zaten izliyorum ama ard arda 10-20 bölüm de sıkıyor :D )

2. Ogeday

Ogeday

Ben de izliyordum ama şimdi uzun seri kalmadı ki :D 25-13-12 bölüm civarı oldukları için bi' günde bitiyor o günde yeni animeye başlamak istemiyorum :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Evin bilinmedik köşelerine yelken aç derim :P Başka yapabileceğin bir şey yok çünkü :)) :P

4. Emre-kun

Emre-kun

ben çalıştığım için günde 1-2 bölüm anca izleyebiliyorum .birde net hızı cok dusuk onun da etkisi var tbı bunda.d ynı halıne şükret boşver :)

16. 20 Günün ardından sonunda evimdeyim ^^

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Hoşgeldin diyeyim bende :D

2. Ogeday

Ogeday

Hoşbulduk :D

17. Biri bana ağır aksiyon içeren bir seri önerebilir mi?İçinde okul da olursa güzel olur :D

2. Ogeday

Ogeday

Teşekkürler bakarım o serilere de :)

3. Songena

Songena

Sket Dance'de okul-komedi var sanırsam. :D Gintama'yla ortak bölüm yapmışlardı,hatırlıyosundur.: :) Gerçi izliycek anime hiç bulamazsan Gintama'da geçenlere bakarsın. :D :P

4. Ogeday

Ogeday

:D Sket Dance biraz izledim de

18. Bu animeyi izlemeyen pişman olur bence ^^ http://youtu.be/3p4EcGHU0UU

2. Ogeday

Ogeday

Valla bir tane Tsundere gibi bir şey var ama o da baş karakter değil bir de Tsundere'ye aşık başka kız var o da değil baş roldeki kız böyle çocuksu hafif zaten küçük bi' kız gibi bir şey :D

3. fuyu

fuyu

beyaz saçlı karakter *_* başlamıştım bu animeye 2 bölüm izledim sonra internet bozuldu yarım kaldı -_- d.gray mani veya indexi izleyecem kararsız kaldım -_-

4. Ogeday

Ogeday

indexi izle :D

19. Accelerator adamım ya :D Gülüşü bile ayrı :D

2. Ogeday

Ogeday

2. sezonundan bir sahne ve burada accelerator tüm gücünü kullanamıyor beyninde hasar olduğu için :D

3. Songena

Songena

Böyle tipler yüzünden manga okuyamıyorum. :D Gintama biti. :( Şimdi mangasına başlarsam Gintoki'nin bağırırken çıkardığı ince sesi ve Takasugi'nin gülüşünü nasıl duycam ben ? :P

4. Ogeday

Ogeday

Aynen :D Animelere bu yüzden bayılıyorum ama senin dediğin gibi yapıncada sesler hayal gücüme kalıyor :D Bu arada bence Gintama'nın mangasını okuma çünkü aynı zevki vermiyor.Bu tarz gülüşlere bayılıyorum :D

20. Accelerator adamım ya :D Gülüşü bile ayrı :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.