Jump to content

Mirai_

Üyeler
  • İçerik sayısı

61
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Mirai_ hakkında

• Doğum günü 02/23/1993

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1362 profil görütülenme

Mirai_ üyemizin başarıları

1. Mirai_

İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

Ben Clannad,Clannade After Strory,Ano Hana, Zetsuen no Tempest ve Re:Zero'nun çok abartıldığını düşünüyorum. Özellikle Clannad'ın çok abartıldığını düşünüyorum, serinin dram içeriğini bırak etkileyici tek bir sahnesi bile yok,olaylar çok sıradan,izleyenler nasıl ağladım sızladım diyor anlamyorum.Benim izlerken yüz ifadem bile değişmemişti gerçekten. Ano Hana da aynı şekilde ama yine de etkileyicilik konusunda hakkını yememek lazım. Zetsuen no Tempest hakkında da hikaye konsepti çok mantıklı değil izlerken çoğu sahneyi anlamadığım olmuştu. Karakterler konusunda da Naruto'dan Hinata karakterini hiç sevmiyorum hatta Sakura'yı pek sevmesem de onun bile Hinatadan daha iyi olduğunu düşünüyorum. (işte tam burada linç edilebilirim)
  2. Mirai_

Merhabalar

Hos gelmissin Yesim.^_^ Keyifli forumlar,paylasimlar=)
  3. Mirai_

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Asatte no Houkou
  4. Mirai_

( 67 / ?? ) Black Clover (TV)

Çok teşekkürler ^_^
  5. Clannad,Clannad:After Story ve Ano Hana neden bu kadar abartılıyor hiç anlamıyorum.Bu animeleri izlerken benim ağlamayı bırak yüz ifadem bile değişmedi,hiç bir sahnesini etkileyici bulmadım. Genel olarak Dram animeleri beni hiç etkilemiyor. Benim en çok etkilendiğim animeler Naruto Angel Beats Garei Zero Kuroshitsuji-Book of Circus Death Note Death Parade Fullmetal Alchemist Fruits Basket Vampire Knight İzlediğimin üzerine çok zaman geçtiği için çoğu sahneyi tam olarak hatırlamıyorum.
  6. Uta no Prince-Sama : Shinomiya Natsuki Kuroko no Basuke : Akashi Seijuro
  7. Mirai_

Hangi Takımı Tutuyorsunuz?

Yine epeydir yorum gelmemis ama ben de yazayim, -Fenerbahce-
  8. Mirai_

Favori yiyecek kombolarınız.

Filitre kahve ile cikolata
  9. Mirai_

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Digimon
  10. Mirai_

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet izlemiyorum.=) Alttaki Asatte no Houkou izlememiştir.
  11. Mirai_

( 12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3

Tesekkurler, ellerinize saglik.=)
  12. Mirai_

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

inazuma Eleven
  13. Mirai_

( 67 / ?? ) Black Clover (TV)

Teşekkürler,ellerinize sağlık.=)
  14. Mirai_

En gereksiz anime karakterleri ?

Buradaki çoğu konuya senelerdir yorum gelmemiş,yorum yaparken bir çok konuyu hortlatıyorum ama umarım bir sakıncası yoktur.=) Benim gereksiz bulduğum karakterler Zankyou no Terror Mishima Lisa. Hataraku Maou-Sama Chiho Sasaki Diabolik Lovers -Komori Yui Uta no Prince-Sama - Nanami Haruka
  15. Mirai_

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Shounen,Seinen,Süper Güçler,Müzik Anket seçeneğinde olmayanlar olarak Doğaüstü Güçler,Büyü Edit: Bir 2-3 sene önce olsa Shounen Ai /Yaoi ve Reverse Harem derdim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.