Jump to content
Türk Anime TV Forum

Mirai_

Üyeler
    61
  • Son ziyareti

1 takipçi

Mirai_ hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum tarihi 23-02-1993

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

566 kez ziyaret edildi
  1. Mirai_

İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

Ben Clannad,Clannade After Strory,Ano Hana, Zetsuen no Tempest ve Re:Zero'nun çok abartıldığını düşünüyorum. Özellikle Clannad'ın çok abartıldığını düşünüyorum, serinin dram içeriğini bırak etkileyici tek bir sahnesi bile yok,olaylar çok sıradan,izleyenler nasıl ağladım sızladım diyor anlamyorum.Benim izlerken yüz ifadem bile değişmemişti gerçekten. Ano Hana da aynı şekilde ama yine de etkileyicilik konusunda hakkını yememek lazım. Zetsuen no Tempest hakkında da hikaye konsepti çok mantıklı değil izlerken çoğu sahneyi anlamadığım olmuştu. Karakterler konusunda da Naruto'dan Hinata karakterini hiç sevmiyorum hatta Sakura'yı pek sevmesem de onun bile Hinatadan daha iyi olduğunu düşünüyorum. (işte tam burada linç edilebilirim)
  2. Mirai_

Merhabalar

Hos gelmissin Yesim.^_^ Keyifli forumlar,paylasimlar=)
  3. Mirai_

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Asatte no Houkou
  4. Mirai_

( 53 / ?? ) Black Clover (TV)

Çok teşekkürler ^_^
  5. Clannad,Clannad:After Story ve Ano Hana neden bu kadar abartılıyor hiç anlamıyorum.Bu animeleri izlerken benim ağlamayı bırak yüz ifadem bile değişmedi,hiç bir sahnesini etkileyici bulmadım. Genel olarak Dram animeleri beni hiç etkilemiyor. Benim en çok etkilendiğim animeler Naruto Angel Beats Garei Zero Kuroshitsuji-Book of Circus Death Note Death Parade Fullmetal Alchemist Fruits Basket Vampire Knight İzlediğimin üzerine çok zaman geçtiği için çoğu sahneyi tam olarak hatırlamıyorum.
  6. Mirai_

Birkaç Öneri

Cevap için teşekkür ederim.=) Şimdi anladığım kadarıyla Anime Genel,Manga Genel, Anime-Manga Geyik,Konu Dışı vb gibi bölümlerde 150 iletiye ulaşma şartı var.150 iletiye ulaşmadan önce bu bölümlere konu açabilir miyim?.Kaliteli olmak şartıyla nerelere açmama izin var? Bir de yukarıda mesajımda belirttiğim kilitli konular Fan Culübler ve imza ekleme konusundaki sorularımı cevaplarsanız sevinirim.
  7. Mirai_

Çift Kişilikli Anime Karakterleri [Spoiler İçerir]

Uta no Prince-Sama : Shinomiya Natsuki Kuroko no Basuke : Akashi Seijuro
  8. Merhabalar benim birkaç soru ve önerim olacak.umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Şimdi forumun şu sıralar pek aktif olmamasından kaynaklı olarak bir zamanlar açılmış ancak 3-4 senedir yorum gelmemiş birçok konu var.Forum kurallarından okuduğum kadarıyla da bu konulara mesaj yazmak kaba tabiriyle de konu "hortlatmak" yasak, bunun önüne geçmek için aktif olmayan o eski konular kilitlense veya silinip bir benzeri açılsa olmaz mı? Şahsen son zamanlarda aktif olduğumdan beri ben birçok konuya bu şekilde yorum yaptım,ama bir üye olarak foruma katılmamın başka bir yolunu bulamıyorum malesef.Çünkü aktif olan Forum Oyunları bölümünden birkaç konuyla Devam eden Projeler bölümündeki konulardan başka bir konu yok. Birçok konuyu da bu hortlatmamak içim sadece okuyup es geçiyorum. Yeni konular açıp katkıda bulunmak istiyorum ama bu sefer de 150 ileti kuralınız var.Mesaj sayımdan dolayı benzer veya farklı konu açamıyorum. Fan Clubs bölümünüzde de yukarıda söylediğime benzer olarak yine çok önceden açılmış ama yorum gelmemiş ve kurucuları aktif olmayan bir sürü FC var. Bu eski FC leri kilitleyip başka üyelere devretseniz ve daha fazla katılım için sadece 2 FC açma kuralını kaldırsanız daha iyi olmaz mı? (FC devri için FC bölümüne FC Devir Destek başlığı açılıp hangi üye hangi FC2yi devralmak istiyorsa oraya yazabilir.) Şahsen bu foruma kural ihlali yapmadan katkıda bulunmak istiyorum ama bazı kurallarınız yüzünden bunu yapamıyorum. Örneğin konu açmak için 150 iletiye ulaşma kuralına uymak için ileti sayımı arttırmam gerekiyor ama eski konuları "hortlatmama" kuralı olduğundan yorum yazıp mesaj sayımı arttıramıyorum.Bana "E o zaman aktif konulara yorum yap" diyebilirsiniz ama yine yukarıda da söylediğim gibi 1-2 bölüm ve başlık hariç forumda aktif konu yok. Sürekli aynı konulara yorum yapınca da bu sefer flood kasmıa durumu ortaya çıkacak ve bu da kurallara aykırı olacak.Forumun şu ölü durumunda 150 iletiye ulaşma kuralının da bir gözden geçirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bir de imza ekleme durumu, 150 iletiye ulaşmadan önce imza eklenemiyor anladığım kadarıyla daha önce yeni üyelerin sürekli spoiler içeren imza eklemesiyle bu kural kondu sanırsam.Ama bunun için de 150 iletinin biraz yüksek bir sayı olduğunu düşünüyorum bu kural kalkmasa bile ileti sayısı biraz düşürülebilir en azından. Son olarak forumda kilitlenen konuların bir süre sonra silinmesi taraftarıyım.Çünkü gereksiz kirlilik yaptığını düşünüyorum,Çok önceden kilitlenmiş ama silinmemiş birçok konu var. Umarım söylemek istediklerimi bir şekilde ifade edebilmişimdir, ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.=)
  9. Mirai_

Hangi Takımı Tutuyorsunuz?

Yine epeydir yorum gelmemis ama ben de yazayim, -Fenerbahce-
  10. Mirai_

Favori yiyecek kombolarınız.

Filitre kahve ile cikolata
  11. Mirai_

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Digimon
  12. Mirai_

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet izlemiyorum.=) Alttaki Asatte no Houkou izlememiştir.
  13. Mirai_

(12 / 12 ) Shingeki no Kyojin Season 3

Tesekkurler, ellerinize saglik.=)
  14. Mirai_

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

inazuma Eleven
  15. Mirai_

Animecilerin animeci olmayanlarla anıları

Benim bundan bir 6 sene önce annem bana :"Sen hiç ders çalışma durmadan Marito (Naruto) izle" demişti Bir de yine seneler önce Shounen Ai / Yaoi izliyorum diye ablam beni uzun bir süre eşcinsel zannetmişti bu konuda ciddi ciddi benimle birkaç defa konuştuğunu hatırlıyorum.Halbuki Shounen Ai/ Yaoi'nin çoğunluk kızlara yönelik bir tür olduğunu bilmiyor. Bir keresinde de yine Yaoi (Junjou Romantica'yı) izlerken annem odamdan içeri girmişti, bütün bölüm hiç bir şey olmayıp annem içeri girdiğinde baktı ki bir erkek diğerini yatırıp öpüyor şaşkınlıktan bir şey diyememişti. Şu an Shounrn Ai /Yaoi izlemiyorum hatta izlemeyi bıraktım da denebilir o zamanlar neden sevip izlediğimi dahi bilmiyorum aslında genel olarak tüm animelere karşı ilgimi kaybettim Önceden benim ailem de anime izlememi çok yadırgarlardı ama şu an tam tersi eskisi gibi ilgilenip izlememem onlara garip geliyor.