Jump to content

Babijigi

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Babijigi hakkında

• Doğum günü 01/16/1997

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

848 profil görütülenme

Babijigi üyemizin başarıları

1. Babijigi

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

Sürekli görüştüğüm anime izleyen bir kaç tane arkadaşım var ama anime izleyen bir sevgili gerçekten iyi olurdu :D
  2. Yaklaşık 1,5 yıldır anime izliyorum ve her türlü yönden hayatımın değiştiğini farkedebiliyorum. Pc veya telefon wallpaperından tutun insanlarla konuştuğum konulara kadar bir çok alanda her şey değişti. Özellikle hayata bakış açım eskisine göre çok değişti. Kişilik olarak geliştim ve arkadaş çevrem arttı. Kısaca anime candır :D
  3. Bence kesinlikle Death Note'dan başlatılmalı. Mantıklı düşününce naruto, one piece, bleach gibi animelerde konu geç başlıyor ve ilk kez anime izleyen birinin bu durumdan sıkılıp bir daha anime izlememesi olağandır(Denendi, test edildi ve öğrenildi) BU nedenle konuya en iyi başlayan anime olan Death Note dan başlatılmalı.
  4. Babijigi

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Kesinlikle Code Geass... Ayrıca şu lanet olası spoiler butonu nasıl yapılıyo. Bunu bilmediğim için kendimi çok kötü hissediyorum :(
  5. Babijigi

Kamisama no Memochou amv

Sanırım copyright yemişsin :(
  6. Babijigi

Fairy Tail

En son 130lara geldiğimde bırakmıştım. Çünkü arka arkaya bir sürü filler bölüm gelmişti, bir anda 7 yıl geçmesi çoook saçma gelmişti, en sonunda da şu"mmmmm" diyen adam yine ortaya çıkınca sürekli aynı karakterler biraz karakter yoğunluğu olmalı diye izlemekten vazgeçmiştim
  7. Code Geass Death Note Mirai Nikki Sword Art Online Ayrıca çoğu animede favori karakterlerimden biri ölünce duygu patlaması yaşarım :ph34r:
  8. Aklıma asla düzgün bir nick gelmiyordu. Arkadaşımla gittiğimiz bir yerde pc bizden bir nick istedi tuşlara rastgele bastık ve sonunda okunabilir olan bir isim çıktı :D Açıkcası pek bir anlamı yok :ph34r:
  9. Babijigi

Hatsune Miku Kimdir ? Ne ayaktır?

Mikunun şarkıları dinledikçe güzelleşecek türden şarkılar. Sonuçta güzelleşmese Japonya'da 7'den 70'e herkes bilip dinlemezdi
  10. Babijigi

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

11. bölümde güncele geldikten sonra ara verdiğim SAOyu bitiriyorum ^_^
  11. Babijigi

İlk İzlediğiniz Anime?

Anime olduğunu bilmeden ilk izlediğim Shaman King, bilerek izlediğim Fairy Tail
  12. Babijigi

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1) Lelouch vi Britannia (Code Geass) 2) Roronoa Zoro (One Piece) 3) Lawliet (Death Note) 4) Gasai Yuno (Mirai Nikki) 5) Hatake Kakashi (Naruto Shippuden) 6) Lucy/Nyuu (Elfen Lied) 7) Gray Fullbuster (Fairy Tail) 8) Katsura (Gintama) 9) Roy Mustang (FMA) 10) Uryuu Minene (Mirai Nikki)
  13. Babijigi

Anime İstek ve Önerileri

En son baktığımda en az 4-5 anime daha azdı baya hızlısın :D Biraz daha önereyim dedim senin izlediklerinde mutlaka içinde vardır ama bunlar izlediğim ve izlemeyi planladığım animeler. One Piece Naruto Shippuden Fairy Tail Ao no Axorcist Mirai Nikki Code Geass Death Note Full Metal Alchimist HighSchool DxD Kissxsis Elfen Lied Sword Art Online Gintama Soul Eater Bleach Another D.Grayman Hellsing Ultimate Darker Than Black HunterxHunter Kaichou wa Maid-sama Vampire Knight Kuroko no Basket Beelzebub Katekyo Hitman Reborn Black Rock Shooter Binbougami Ga Sket Dance HighSchool of the Dead Kuroshitsuji Angel Beats
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.